• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: fajn - ale v ten moment jsem prostě nevěděl, že nemluvím pravdu. nemyslím si, že nikdo z vás nikdy nelhal (aspoň v téhle míře). trvalé bany opravdu chci udělovat nejmíň ze všech moderátorů na NYXu (ale samozřejmě je to potřeba udělat současně tak, aby pak moje kluby byly úspěšnější, než ty moderované "tvrdou rukou" - a to je na tom teprve ta složitá část)

    jako nemyslím, že kdokoliv z vás je se svým vlastním životem v takové pozici, aby mě mohl nějak soudit. evidentně ale nemáte rádi lidi, kteří mají nějaké názory a nebojí se je vyjadřovat (přitom dostatečné riziko je už to, že zjistím, že ten názor byl třeba blbý - občas ale taky blbý být nemusí, a mě to za ten pokus stojí).
    BURAN
    BURAN --- ---
    pls pridelejte k tomu nekdo okenko s vizionarem? je to mozne? :))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: fajn. ještě že já jsem o sobě nic podobného nikdy neřekl...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: A to je presne ta bezpaterni zmrdovitost. Dokonce uz ti nezbylo nez priznat, ze jsi nemluvil pravdu. Dokonce uz jsi i priznal zese vam to povedlo. Presto nemas tolik odvahy, abys v tu chvili skoncil a presto musis blabolit neco o tom, ze kdyz jsi ban zrusil (_potom_ co jsi o nem lhal) tak "nebyl trvaly".

    A pak se divis, ze existuji pochybnosti o tvem moralnim profilu...
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: a ještě lepší je nezabít žádného.

    (teď nevím, na co narážíš... až nějaký bezdomovec v MHD někoho zabije svým smradem, tak uznám, že to přenal... ale zatím jsem o nikom takovém neslyšel...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ne, já trvám na osobním předání. (já jsem nespecifikoval, jakým způsobem ten BTC dar předám, a nevím, proč bych to měl dávat nějakému messengerovi... já se s tebou osobně chtěl setkat už dlouho...)
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: ale mohl bys! protoze zabit napr. jen 5 lidi je mnohem lepsi (podle tve filosofie) nez treba 100 lidi.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: jo, super, a kdybych někoho střílel na ulici, tak bys pak o mě mohl asi říkat některé ty věci, které říkáš - typu o duševní chorobě, apod. jenže já to nedělám, to je to.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    XCHAOS: Vidim, ze sis o me informace zjistil skutecne dukladne - evidentne mame skutecne nejakeho spolecneho znameho :))))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ADMIX: tak ono je to "u vás", jo? to jde nějakému tvému kámošovi, ta provize? :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: vlastne bys mohl chodit a strilet na ulici lidi, a rikat, ze USA ve svych invazich zabily mnohem vic lidi. takze tech tvych par nevadi.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Ok, napis adresu a kdy bude pripraveno, poslu si pro to messengera. Za tu legraci mi to stoji.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: invalidi mají vyhrazeno až 6 míst k sezení.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    XCHAOS: Tomuhle se rika "a u vas zase bijete cernochy!" :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: no fajn, no. měl jsem si ještě jednou ověřit, že jsou ty bany fakt smazené (fakt jsem měl pocit, že 26. ledna smazané byly). tak se vám to povedlo, no.

    přesto, ten ban tím, že jsem ho zrušil, nebyl "trvalý".
    BURAN
    BURAN --- ---
    XCHAOS: to je tvuj klasicky argument "ja nejsem spatny, protoze jsou jeste horsi veci" - sorry, argument is invalid.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BURAN: mě se z jiných věcí zvedá žaludek víc.... mě se víc zvedá žaludek z toho, že provize z každé SMS jízdenky jde někomu na Panenské ostrovy: http://www.nasipolitici.cz/...anek/81-provize-z-jizdenek-prazskeho-dp-mizici-na-panenskych-ostrovech

    takovéhle věci nakonec smrdí víc, než ten bezdomovec.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: nemyslím, že to byla objektivně lež - a co byly ty kecy tady potom, co uz jsi vedel ze ty bany existujou? Co "Mas dukaz ktery by obstal pred soudem"? "Mel sis udelat screenshot"?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ok, ale nespecifikoval jsem tam způsob předání.... takže vygeneruju papírový wallet, na kterém bude 1 satoshi, a ten ti předám osobně (pokud se takové schůzce nevyhneš)

    (jsem zvědav, jak se o to podělíš)

    definici "drobného daru" to jistě splňuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam