• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEMHADARKnižní Star Trek, Stargate a Battlestar Galactica
    DEUS
    DEUS --- ---
    Babylon už je bohužel trochu mimo hlavní zájem a mimo skalních příznivců a podzemních kruhů už si na něj málokdo vzpomene. Zato BSG stále ještě běží a je v podvědomí. A není naprosto vyloučeno, že ho Nova či Prima nenakoupí.
    JBR
    JBR --- ---
    VORTAVOR: Proto me popravde prekvapila i ta zminka o BSG, kdyz se tu o B5 (ktery tu aspon bezel v televizi a nesiri se jen "v podzemnich kruzich") mluvi s obavami o prodejnosti...
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    no holt nám něco chybí...říká se tomu "reklama na trhu" a slušné vztahy mezi nakladateli a knihkupci, tedy pardon, obchodními domy
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    Já jsem například zcela konsternovaně sledoval žebříček nejprodávanějších knih za rok 2007 slovenského knihkupectví Brloh.

    Panebože těch Warcraftů! A to jich je spousta už druhé vydání. A nejprodávanějším nakladatelem je Fantom PRINT. Říkám si, není někde něco špatně?

    Ale k věci - tahle "komerční" literatura se umí očividně skvěle prodávat i u nás. Star Trek bohužel takové žebříčky netrhá, ovšem Hvězdná brána by mohla být zajímavější pro širší publikum.
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    JBR: ještě tak aby se všechny knížky prodaly
    JBR
    JBR --- ---
    JEMHADAR: To jsem jako fanousek BSG velmi rad :) Jeste se tu tak potkat treba s romany ze serie Doctor Who nebo Dresden Files... :)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Ale s tím mohu také jen souhlasit! :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: udelalo by mi vetsi radost, kdybys citoval Kirkovo "I don't believe in the no-win scenario."
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    JBR: Jak říká pan Spock: Vždycky existují možnosti :)
    JBR
    JBR --- ---
    JEMHADAR: Takze je realna nadeje, ze by tu opravdu nejake BSG vyslo?
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    SATAI: :)))
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: to se vyplati, neco takoveho bude chtit mit doma kazdy ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: Naopak, ty budeš muset zajistit vyšší prodeje, aby se to vyplatilo :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: Pokud ho zrealisujete, tak vis, kam smerovat tisice dekovnych dopisu ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    Slibuju, že na tenhle nápad nezapomenu :) To se musí prozkoumat :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    JEMHADAR: vsak je taky ode mne ;)
    DEUS
    DEUS --- ---
    To by bylo moc pěkný, ovšem asi hodně náročný na výrobu. Mohla by se aspoň vytisknout tak aby se nechalo místo na podomácké seříznutí... :)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    SATAI: To je geniální nápad! :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    Pokud by vysla bsg, byla by na stylovem papiru bez rohu? ;)
    JEMHADAR
    JEMHADAR --- ---
    PRAOTECTREKKIE: Já bych to tenhle týden dokonce mohl stihnout! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam