• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: so snad az časem ted je tam musíme nahnat :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jakmile neni zajisteno aspon 10000 lidi co budou hlasovat tak "verejne" hlasovani nebude nikdy objektivni... taky bych mohl udelat video bez jedineho triku, napsat v praci aby mi dali like a myslim si ze 50+ bych ziskal ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: or fakt musíme změnit! Snad se i sami posnazi
    Jinak včera večer jsem testoval zajivavou vec, tabák sa cigarillos hodne pekne aromatický, a k tomu custarda. Callipitter chow. Již ulezele Liquidy. Je to jako jist puding v zahulenym dámským baru. Fakt zajimavy.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: to je na ten 18ga jak jsme si psali, u smoku to uz zjistili ze chystáme brurus otocky. Jinak včera jsem na to Koukal a jako každy need se snaží do toho 8.8. Nahnat co nejvíc novinek
    COSMY: chce to aby se hlasovalo opravdu objektivně!
    LUCKERCZ: tak prosim shazuje dal :-) aby vyhrál opravdu nejlepsi
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: nejlepsi je Filip, ale nejvice kamaradu ma evidentne Jakub
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: to docela valej :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    je to nekdo komu nestaci 250W? :)
    Power Engine - SMOK® Being with you for all great vaping time!
    http://www.smoktech.com/mod/power-engine
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kluci a holky hlasujte REÁLNĚ pro nejlepsi vape triky prosim. Za me a Brenxe to je jednoznačně v tuto chvili Filip

    Diky!

    http://www.youtube.com/playlist?list=PL1J_JaPYD6fCmouwYRLl2v-6UeS-MmEE-
    JIKE
    JIKE --- ---
    BRENX: byla i mala ochutnavka novinek a drobné revuilds.
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdravime s @Jike! ala czech vape sobota! :)

    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: začínám ujížděl na mentolu... Mas me na svědomí :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BAAL: kdyz ty budes chtit vsecko s mentholem a z toho me vubec nic nezajima :))
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    daj se nekde objednat testery od fuu?
    COSMY
    COSMY --- ---
    ja uz mam utrum nic nekoupim tak do rijna :D (pokud me teda neodejdou vsechny el ciga co mam :D )
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    COSMY: lezi mi tu triton jestli chces :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: hlavne ty by jsi uz neměl mít dávno Aio, uz jsi pokročilejší, kor po srazu. Takze začátečnicky cigára uz by jsi neměl mít :-) kor s cosmig forem.
    Ja co se tyče spalování tak diky tomu ze jsem si to Motal a lil tam hi vg jak to postupně hrálo tak jsem toho spálil taky hodne. Jak to m jen ty spodní 2 dírky tak to proste nemá sanci dat. Ta RBA hlava pro cubise ma po stranách 2 díry a diky tomu je to uplne v pohode.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: jako par dni me to jelo ok pak treba pri plneni sem to zachlastal 30 min sem s tim sachoval a daval bacha abych to nespalil nakonec sem to stejne zahnul :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jak je to možný, není to tim cosmig fogem jak je hi-vg ? ty hlavy to nedávaj ten hustej liquid prostě. kdyby tam bylo rba tak to bud v pohodě. ale to tam nenarveš bez nějakých úprav
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: jako aio sem spalil xkrat od srazu dal sem ho zas k ledu to s nim neumim pred srazem sem si myslel ze uz je to ok :D
    koupil sem si ted vision vapros za 300 :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: 15Ml, to je jasný na ochutnání. musím řict, že ta RBA hlava do Cubise, když se dobře udělá, fakt hulí super na Kanthalu. 0,52 ohmu, cca 30-35W a paráda. dobře to saje. sice to je titěrný, a pidišroubek, ale doré to je musím říct. Jinak jak máš to AIO, tak kolega který mu jsem to přenechal, tak mu to hulí a ještě se mu to nepřechlastalo. spokojen. a je to jen tím, že nedělá re-fill když to je ještě poměrně plné. zajímavé je jak to AIO to má vyřešený. To samý Cubis 1, jakmile tam nic není, tak k přechlastání prostě ani nedojde. ten flood, kterej se dělá v halvně Cubouidu mini je ale horší, tam to dobrý nějak neni. podle máho to je sklonem toho těla atíku u závitu. které vytvoří ještě doatečný tlak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam