• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: To bude zajímat Brenxe. Ten o tom porad mluví. Muzes dat nejaky info az budeš mit?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: nene to je z laborky . Ale zkusím to poptat v Maxové nebo to rovnou jde objednat pres web - penis je to na tx etikete
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: Eh, tak to je masakr :) ...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: diky Zvíře za tip
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: nic horkyho nic proste sladkéj medik! Jako med ! Mam 100ml na testování. Takze z toho udělám něco extra
    COSMY
    COSMY --- ---
    chemici v akci :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: je to přímo z laborky :/)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Pánové čisté VG. Mam přesný složení . Twkze v lékárně se na toto ptejte. Čistá chuť medu.
    A co vic, v tomhle zamrazuji buňky pro testování . Takze top!!! A co vic cena je 240kc/ litr



    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jinak to je to co jsem tu psal tak 14dni zpatky .. kamos neco objednaval taky z GB a dostal presne tuhle zlutou nalepku a RRxxxCZ a trvalo to skoro 5 tejdnu nez to prislo.
    ptal se na supportu a tam mu rekli, ze musi cekat, ze je to na ceste..
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BAAL: jo presne tohle maj moje posledni 2 baliky .. ty predchozi vzdycky sly pres belgickou postu a meli tracking LVSxxxxx a ted tyhle maj RRxxxxCZ.
    taky mi to vysi na poste 120 na SPU, ale me to ten balik normalne najde..
    podle me si GB zrizuje v kazdy zemi kde ma nejakej vetsi objem pobocku nebo nejakyho prostrednika a tomu to posila hromadne aby ten to pak rozeslal dal.
    protoze neni mozny, aby neco slo z ciny a melo to RRxxxCZ ... navic to, ze je na konci prave CZ urcuje to, ze ten balik jde z CZ
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Pošta 120 je celnice ;)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jo a kdybyste nekdo chtel pekny lahvicky na dlouhodoby uchovavani (hnedy sklo, plech. uzavery) tak tohle je dobrej shop .. http://eshop.bricol.cz/
    vzal jsem tam par 100ml do kterejch rozleju ten 1L a sup s tim do mrazaku :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: nic. nenalezeno. je to divný. a to číslo to má to RRxxxxxx
    HOUMLES: wow link?
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: Mno a kdyz zadas to NLxxx cislo na cpost.cz?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    taky mam nabijecku z GB na ceste, ale dneska se mi podle cisla rozsvitilo na poste ze vstoupila na SPU tak pocitam, ze zejtra by to mohla bejt..
    jinak pro info... objednaval jsem primo z HILIQu 200mg 100% VG, v prepoctu i s kuryrem to vyslo na 3000,- a dneska to dorazilo bez jakykoliv cla a dph (slo to z shanghaje a cinan na to napsal ze je to glycerin za 20$) a prislo k tomu asi 10 papiru s ruznyma vyplnenyma datama, ze se nejedna o nic nebezpecnyho, zadny jedy apod :))
    tak nevim jeslti jsem mel stesti, kazdopadne mam vystarano tak na 20let ... fuck off EU!! :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: mám tam tracking. to dávám dycky pro jistotu. ale od 19.7. to visí na infu v 17 tracks: Your shipment has arrived at the postal operator of the country destination and will be delivered in the coming days. aloe na POSTNL : 2016-07-26 18:50:00 Information sent to Czech a tím to končí
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: No jestli to mas bez tracking cisla, tak bych otevrel tiket at se k tomu vyjadri . . . preci jen to je 25 babek zejo . . .

    Ja si pro sicher plaim ty drobne za to cislo. Ono se to na chvili vzdycky zadrhne (asi konejner na ceste), a pak to ozije a pak vidim, kdy to slo pres hranice, pak uz tomu prideli CZ cislo . . . .

    Nevim jak to maji pokucene, ale i kdyz trackujes to original jejich cislo na cpost.cz, tak uz to maji po nejake dobe v evidenci . . .
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: jj já tak nitecore, ale pořád tam mám že info je poslaný do czech, ale co s tím dál? :-(
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: Tak ty mas nabijecku alespon na ceste. Ja si pred vice nez mesicem objednal i4 Nitecore V2 ... processing, processing, az byla nakonec Out of stock a vcera mi prisla refundace :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam