• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: nic. nenalezeno. je to divný. a to číslo to má to RRxxxxxx
    HOUMLES: wow link?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    taky mam nabijecku z GB na ceste, ale dneska se mi podle cisla rozsvitilo na poste ze vstoupila na SPU tak pocitam, ze zejtra by to mohla bejt..
    jinak pro info... objednaval jsem primo z HILIQu 200mg 100% VG, v prepoctu i s kuryrem to vyslo na 3000,- a dneska to dorazilo bez jakykoliv cla a dph (slo to z shanghaje a cinan na to napsal ze je to glycerin za 20$) a prislo k tomu asi 10 papiru s ruznyma vyplnenyma datama, ze se nejedna o nic nebezpecnyho, zadny jedy apod :))
    tak nevim jeslti jsem mel stesti, kazdopadne mam vystarano tak na 20let ... fuck off EU!! :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: mám tam tracking. to dávám dycky pro jistotu. ale od 19.7. to visí na infu v 17 tracks: Your shipment has arrived at the postal operator of the country destination and will be delivered in the coming days. aloe na POSTNL : 2016-07-26 18:50:00 Information sent to Czech a tím to končí
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: No jestli to mas bez tracking cisla, tak bych otevrel tiket at se k tomu vyjadri . . . preci jen to je 25 babek zejo . . .

    Ja si pro sicher plaim ty drobne za to cislo. Ono se to na chvili vzdycky zadrhne (asi konejner na ceste), a pak to ozije a pak vidim, kdy to slo pres hranice, pak uz tomu prideli CZ cislo . . . .

    Nevim jak to maji pokucene, ale i kdyz trackujes to original jejich cislo na cpost.cz, tak uz to maji po nejake dobe v evidenci . . .
    JIKE
    JIKE --- ---
    TALAGE: jj já tak nitecore, ale pořád tam mám že info je poslaný do czech, ale co s tím dál? :-(
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    JIKE: Tak ty mas nabijecku alespon na ceste. Ja si pred vice nez mesicem objednal i4 Nitecore V2 ... processing, processing, az byla nakonec Out of stock a vcera mi prisla refundace :(
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: podle lekarny, tusim ze jsem ted platil neco jako 40kc/200ml...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: To je různý ja budu mit vzorek kde 1 litr je 200. A pripadne i dražší
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    kolik stoji ten glycerin v lekarnach?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: tak to nejdriv ochutnej jestli to neni z prasete :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    VG -- dnes jsem si zjišťoval přímo od člověka z labrorky kvality VG. je několik výrobců amohou se lišit dodavatelem tedy, případně na laboratorní čistotě a pro jaké použití. Tedy může se ti toto lišit. Tedy dnes bych měl mít vzorek na ochutnávku. litr tedy může stát od stokorun až do několika tisíc korun. záleží prý na čistotě.
    a s naprosto přesným složením včetně definice indexu lomu - LOL.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Chci míč poděkovat ID Talage za zaslání z velké/ malé dálky. Příchutí co nevyužije. Děkuji!!!



    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Neco je tu rychle na neco čekám. Záleží pres jaký dopravce to jde. A jaký shipping si zaplatíš, pripadne free. A odkud to jde, nyni tam maji na vyber warehousy. EU i USA i China, liší se cena zboží často. A s tim souvisí update trackingu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Ja jedu ted hlavne vw. I na ss. Ale chci zas ted trestnou TCR aby byl drsnější náběh :-) ale spis jedu na chut než na vykon. Doma musim odvetravat :-) uz se ulezely trochu ty astaire apod?
    BRENX
    BRENX --- ---
    SPAULDING: @wtk si napsal první sorry :(
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    BRENX: Já já já!
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: kdyz ho plnis uplne prázdný tak se to stává minimálně. Horsi je CUBOID mini, tam je to porad .
    BRENX
    BRENX --- ---
    Ahoj mám jeden volný vstup na vapeshow v Praze kdo ho chce? :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: cubis je super... pokud se mu odpusti to preschlastani pri plneni ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jsem na nej zvedavej. Vis co jsem dneska jak jsme měli návštěvu celek den hulil? Cubise :-)) ma dobrou chuť ale nezvyk zase po case :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: ja uz čekám mesic na nabijecku z GB.. Věci objednány po tom uz dávno přišly. Nechapu .. Des. Status je: in formation send to CZECH. Nemám tucha co se s ti nyní děje.

    Jojo Filip je jasnej favorit. Fakt si to podle myho zcela zaslouží. I kdyz to třetí je taky dobrej a ma hodne slušný náběh. Me u tech triku nebavi, kdyz to delam, ze si tak nevxchutnam tu chuť. Btw: mam naloženo 100ml red astaire na horsi časy chřipky echo období :-)))
    A vlastne bych mohl udělat nějak healing juice. Ale tady je blbx ze nekdo muze mít alergii na Heřmánek.. :/(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam