• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Muzete mi doporucit nakej "set" grip + atomizer treba do 2000,- a nejakej liguid aspon trochu pripominajicí cigara. Dá se nejak zbavit ty sladky chuti liquidu? (sem silnej kurak cca 20 denne) diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: Aha těsnění. Kanálky msleniˇo kudy jde do stiku juice. Tak mrkni na fotku
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak mi to vyteklo protože mi v tý tmě vypadlo těsnění z pod skla..
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    JIKE: kanalky sen co? málo nacpal?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ja věděl ze Vaping je k něčemu dobrej

    Čeští muži problémy s plodností nemají, situace se navíc zlepšuje, zjistili vědci
    https://www.novinky.cz/...-problemy-s-plodnosti-nemaji-situace-se-navic-zlepsuje-zjistili-vedci.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: slehace neee
    BAAL: ne jsi ve lásce trochu vzduchu a poradně jako James bond protřepat! Ty michas
    PAPAFREDO: malo jsi už pak kanalky v tech dirach na fotce vidíš jak jsem to tam nacpal.
    Zkrat- utahuj po zhaveni dyckx sroubky
    WTK
    WTK --- ---
    BAAL: no ten rozdíl v hustotach je celkem velkej, musíš to promíchat poradne
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak 1. pokus špatně: vyteklo mi to na kalhoty a píše mi to zkrat a nic, takže znova, ale až doma.. ne v práci skoro potmě. A je to docela síla. Budu potřebovat 0-1mg :)
    WTK
    WTK --- ---
    BAAL: a jak to promichavas? já to dělal slehacem na tycaku a bylo to ještě víc bílý, ale to kvůli těm bublinkam. za pár dní to zas zpruhlednelo
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: tak pak je divny ze nemáš kalny všecky :-( to jsi malo trepal. Poradně to protrepej at je to jako mléko!'a dej to spát aspon na 3 týdny :) pak stejně to bude ležet s prichute ma zase nejaky mesic. Ale hlavne aby se to uz nyní homogenizovalo co v tom je.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: ted tomu nech nejaky pátek. Ono se to vstřebá :-) to zakaleni je hned po michani nebo uz to leželo?
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    JIKE: díky moc za info a já du zkoušet něco vyrobit.

    Kdyby se přeci jen našel někdo na osobní, budu rád :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: zkus do Cubise, pokud budeš mít šanci a i LUCKERCZ tu RBA hlavu. dakt je to vo něčom jinom
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: hot spoty_ to jsou valstně mikro zkraty. tím žhavením zoxiduješ spirálku a zkraty nejsou a pak cívky žhaví rovnoměrně. ideálně od středu k okrajům - nutné udělat. žhavit pouze NEREZ a Kanthal

    odpot Ti ukáže RX dole v pravo na display

    ano můžeš koupené využít jsou Kanthalové

    200W je moc začni na cca 60W

    teplotu nenastavíš, to na Kanthalu nejde. Kanthla jedeš jen na nerezu v tuto chvíli pokud by jsi měl.

    fotku jsem poslal , snad bude ok

    vatu zvládni a nesmíš tam nacpat do kanálků dole v atíku kudy tam teče liquid vatu až dolu.

    liquid dobrý, ale bude to mít dost hit. lepší nějaký 1-3mg max a hi-VG do tohodle atíku.

    tak to jsi poskočil :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: je tam ted ta 0,12Ohmu na dualu SS316 pořád, ale má to už celkem dost :-)
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    předem díky moc za rady.
    nerozumím: "a zažhavit aby jsi neměl hot spoty" ?

    nevim, jak zjistit kolik mi to dává?
    nemám ten měřák.

    mohu použít ty spirálky co sem koupil?

    kouřilo mi to asi kvůlivá nastavenym 200W

    teplotu nastavit na kolik?

    fotka by možná pomohla.

    vatu asi zvládnu :)

    mno a teď sem si koupil liquide: LUSIGNA 60/40 4mg

    dřív se měl kangertech nano

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PAPAFREDO: ja na grifina dal geekvape hotovou spiralku z vasecigareta, ale byla hodne pomala, dneska bych tam dal neco min masityho :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: pomůýže Ti když Ti vyfotim můj build co ještě dělal zvířátko? já jen dával novou vatu. ale je tam jinej fused
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam