• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Tak jsem po tydnu osadil Limitlesse (ne plus) a jsem mirne rozcarovan. Paradni atik s prichuti plastu, fuj . . . asi budu muset nekde nechat vysoustruzit topcap ...
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: je to jinej level zase. pokud by jsi ředil, což je škoda, tak to musíš nechal ležet aslepoň měsíc, nebo v horku v atíku to bude o něco dříve. v Cubisu cca 2-3 dny.v TFV během dne. (větší ohřevná plocha).
    HREBICK: no jo, jak to?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Jak to že už ti to přišlo?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: presne to jsem taky zjistil a nemohu to rozebrat tak abych našel příčinu a třeba poradil. prostě to nejde.
    BAAL: hohó :-)
    BAAL: a můžeš vyčmoudit sousedy :-)
    BAAL: chtěl jsi led ne? :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: zkus to zredit :) ja nektery liquidy redil 1:1, coudi to proste moc :)
    jsem zvedavej co reknes na V8-Q4 x V8-T8 coil, ja vyzkousel T8, X4, Q4 a nejlepsi mi proste prijde Q4
    (jednu X4 prilezitostne muzu venovat)
    BRENX
    BRENX --- ---
    BAAL: Pěkně! taky chci tfv8 :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: pres noc mi Griffin netek, tek proste porad, je to debilne udelany, ten liquid se nema kde zastavit, takze misto aby sem tam nejaka kapka byla dole uprostred (a pak jsi ji nasal kdyz budes kourit) tak to rovnou tece ven

    nevim proc to smrdi, uz jsem tohle zazil u ruznejch jahodovejch a bananovejch liquidu, nekdy min a nekdy vic, a nejsem sam
    Urine scent to e-liquid vapor? | E-Cigarette Forum
    https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/urine-scent-to-e-liquid-vapor.350871/
    JIKE
    JIKE --- ---
    PAPAFREDO: já se obávám, že griffin trochu teče. vzlíná.
    HOUMLES: ty máš Griffina 25, teče Ti - dole u airholes? nebo jestli jsi to vyřešil?

    často ten výtok je tím, že vzelne ejuice do airflow, proto je dobrý to na noc uzavírat, nebo na cestu. je to když tam je málo vaty. ale taky to zatéče občas u toho spodního kroužku, rozberat se mi to nepodařilo a asi to ani nejde v tuto chvíli z nějakých důvodu, byť šroub tam je.
    ZVIRATKO: parts filter? :-) on to je ale filtr na vzduch, tam přimíchává chuť :-)
    ZVIRATKO: jak to je možný? kočičí chcanky?
    PAPAFREDO
    PAPAFREDO --- ---
    tak vnoci další dva pokusy: stále teče, něco je špatně
    Rád počkám, až bude mít někdo čas a za pár pivek mi to pomůže vychytat.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak Modfuel Thorad je chutove naprosto super, pomalu jsem to rozkouril a zahral a zadnej dry hit...
    ... ale ma podstatne negativum, po vyfouknuti smrdi trochu jako kocici chcanky :/ to samy se mi uz u nejakyho liquidu stalo, pochutnaval jsem si rano v kancelari, prisel prvni kolega a malem zdechnul smradem, ja to pritom vubec necitil...
    achjo :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    jo a gearbestu to slo asi 15 dni, to celkem jde... procleny jako "filtr na vzduch" :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak se mi to tu dneska seslo :) z gearbestu prisel Milkman Churrios, z UK mi prisel Milkman Pudding a dalsi dobroty
    dal jsem cistej atik a do toho Modfuel Thorad MAX VG - konzistenci spis med nez VG, a ted se bojim to zkusit aby se to neprepalilo :) ta vaticka nevypada ze by to chtela pobrat...
    BRENX
    BRENX --- ---
    BAAL: a tos vypadal tak natěšeně :D
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Máte někdo zkušenosti s ochucenými bázemi Imperia? Kvalita, jak zanáší a podobně? Jestli se vyplatí koupit přímo předem ochucené.
    Díky.
    WTK
    WTK --- ---
    mě to Teda sladký chutná, ale dělá se přísada Bitter wizard, ktera by to měla potlačit. myslím že se mi to tu i někde vali.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Z4IK: a promin. MTL je mouth to lung. To co jsi psal. Do pusy a pak do plic. Pak je DL - DIRECT lungs- hned do plic.

    Rádo se stálo. Pro začátek je to dobra volnpba. Sam mam ego oné sice menší ale mam apouzivsm. Je to dobrej stroj. Jen bacha na pády z výšky :-) .
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JIKE: diky moc za rady. Jen jeste co je MTL? :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Z4IK: tak pak ego oné mega co jsem poslal velky to je dost velky tank a kupujete jednou za cas hlavy v balení mas 2'co si pamatuji. Idealni na MTL se silným liquidem.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JIKE: starat se o to nechci a nejlepe neco s velkou baterkou. Tahat do pusy a pak az do plyc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam