• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    Du zitra v sobotu netusim. :-(
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: taky hakujeme v patek :o/ takze sobotka to jisti asi
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Cus ve spolek, kdo vse jdete na VapeShow?? Ja bych sel ale az sobota..patek jsem zabitej celej den v praci :(
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: me to chutna jak mejdlo :D

    za me cosmic nej co me bavi euforia, milk honey, nutz
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    BRENX: Podle mě nemá tfv8 chuť skoro žádnou. Quad coil je teda o něco lepší než okta. Nejvíc se ale těšim na RBA.
    BRENX
    BRENX --- ---
    COSMY: Hele je to dobrý :) chutná mi to jako zvejkačka :) a v tfv8 super chut :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: dej vedet jak ti jede me moc ne :D
    BRENX
    BRENX --- ---
    A první cosmig fog! :)

    BRENX
    BRENX --- ---
    Už ho mam taky :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: Nene normalni malou dětskou michacku na baterie :-) aby se to jen mechanicky michalo :-)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja mam xtar vc4 a naprosta spokojenost..
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Ultrazvuková čistička?
    WTK
    WTK --- ---
    HREBICK: pico? to jede v klidu, rikam ze ho ted pouzivam misto nabijecky.
    JIKE: heled nevim, sice asi moje blbost ze sem tam strkal zivej kabel, a ne do zasuvky az nakonec, ale slupka ze sem to reflexivne zahodil a vylitly v byte dva jistice za sebou, dovnitr jsem se jeste nedival. ale fakt ze ji mam uz leta a mela neco za sebou. na d4 jsem koukal, ale ted dam sanci jinymu cinanovi
    JIKE
    JIKE --- ---
    pánové potřebuji pomoc, sháním hračku, dětskou míchačku na elektriku/baterie. potřebuju míchal liqudy mechanicky :D kdysi jsem měl otáčecí válec, ale ten jsem předělal na chladič bateríí+ charger a prodal. takže nyní případně nějakou radu?
    ZVIRATKO: nový RX zatím není burn?
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    BAAL: A pokud nechceš dát za nabíječku 1500, mrkni se po LUC V4 od Efestu. Baterky maj strašný, ale tahle nabíječka se jim povedla.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: to nabijis RX? Pres USB nenabijet!!! A nikdy ne do plna, maximalne treba z 30% na 50% kdyz je nejhur. Na FB uz je nekolik obrazku jak to lidem shorelo...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: jak to ? já čekám na D4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam