• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SPAULDING: prej v tom mel samsungy 25R, funglovky
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    HOUMLES: AKA používejte kvalitní baterky.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jeden koopor primus pro Zvire :)
    https://m.imgur.com/a/752oi
    WTK
    WTK --- ---
    BRENX: aftermovie když to ještě neskončilo?:) ta trick battle mě nějak zkraje začla nudit jak to těm prvním zrovna moc nešlo, tak sem si to šel radši obejít když to bylo u stanku prázdný.. ale pár koleček slusnejch koukam
    BRENX
    BRENX --- ---
    VAPESHOW
    @CZECH VAPE Vapeshow Prague 2016 after movie.
    https://www.youtube.com/watch?v=4_1tKF1ooPs
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: to zní zajímavě. Komplet puding set :/)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: asi 15 liquidu z ukecig .. komplet milkman, nejaky twelve monkeys a cosmic fog, fuu, donut, marshmallow apod :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tohohle jsem si ani nevšiml. Myslim ze ví ze čeští sou na tohle jeste ne uplne ready a stěží si tam koupi Liquidy za 20€ ... Je to skoda.


    HOUMLES: jaký značky a typy?
    WTK: hele ja taky ale jako v zahraničí to nebude. Mozna zitra tam bude vic lidi.'fakt je ze to bylo dost malý...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    jsou tam vystavene i nejake mody nebo atomizery?
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Taky jsem od toho čekal trochu víc.
    COSMY
    COSMY --- ---
    me na pristi sraz asi zbudou nejaky cosmic fogy na ochutnavku co me nejedou :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    jak jsem si z toho srazu prines tech par lahvicek co nikdo nechtel tak od ty doby jedu jenom to... cisty VG uz mi pomalu prestava chutnat ;)
    a dneska jsem udelal velkou objednavku liquidu tak jsem zvedavej az dorazi :)
    akorat to teda musim vsechno jeste redit pac je to na me strasne aromaticky..
    WTK
    WTK --- ---
    no možná sem od vapeshow čekal vic, jet sockou z práce pěkně blbej nápad, je to v ty nejzapadlejsi hale, celkem malý, vystavujici by se daly spočítat na prstech. samy liquidy, z příchutí snad jenom imperia, pak nějakej výrobce lahviček a stroj na vapovani rumu, ten byl teda slusnej:) ale na ochutnávky supr, připadám si skoro jak po srazu:)
    BRENX
    BRENX --- ---
    COSMY: No jako v ČR ale chutě úplně jiné než jsem zviklej :D hlavně fizzy cola :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: a sakra a ceny? jak to tam vubec je stoji to za to?
    BRENX
    BRENX --- ---
    Liquidy s vapeshow

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FEKASON: ono neni VG jako VG, mam tu liquidy ktery jsou hustsi nez 100% VG z lekarny... :)
    a moc si nedelam iluze s tema pomerama co udavaj vyrobci, "Max VG" neni 100% VG, a 100% VG neznamena ze v tom neni voda nebo PG z aromat, nebo treba alkohol na zredeni (Virgin Vapor ma snad 90/10 VG/ethanol)
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: I call bullshit, na Aio jsem neco odkouril a i ted jedu na tech 0.6 hlavach (v jinym setupu). Nejvic jsem na tom odkouril 30/70 ale dost jsem tam lil i 60/40 nebo 70/30 a zivotnost hlavy je proste 10-12 dni at se deje co se deje.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Nabiječka byla ode mě tak ale lepší než nic viď :) jsem rád že slouží ;)
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: fajn, vzal sem si derringera a so horney s dual notch, za 2h snad uteču a omrknu to
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jo je to fajn :-) hodne na ochutnani . Neni to tu velký . No jo no. Češi. Ale dobrý na testování dobrot a nejen to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam