• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    BRENX: jj sou super a lidi to chtěj, píšou jak zběsilí na FB, takže kdo chce ať dá vědět HNED co nejdřív. nebo nebudou pak.

    FEKASON: hele ty klony, no měl jsem něco a už nikdy více. ono to může být jen drobnost blbě, ale pak je to celý v kopru. ta cena postě se musí promítnout i ve výsledné kvalitě. za mě? Klony nebrat


    LUCKERCZ: pecka !!! pak ukaž build a jak to hulí
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdarec pánové kdyby někdo chtěl mám doma ještě přes 30ks od http://www.mohawkandco.com/
    jedna za 290kč :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOOPOR 37$

    Original Smok KOOPOR Primus 300W TC Box Mod-41.39 and Free Shipping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_362670.html?wid=21
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: je to tak. VG fichema je nahorkla. Coz definice VG je. Ale je zde moznost nakoupit. Lepsi je to zde dole nejde v historii 240kc /litr od p-lab. Sladký a úžasný jak med. A pak jeste jeden ktery je ridsi od jiný značky ale 500kc/ litr. Najdi v historii včetně složení je tam ode me fotka/y.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Fichema je mírně na nahorkla- což v definici VG je. Ale jsou i výrobci, kteří ji maji jako med. Jak jsem psal níže. Pak jsem šel do lékárny a mam ti jeste jednu. Ale stoji 500kc/litr. Uplne jemný med. Mam jen vzorek. Hledám neco jako cena/chut.
    WTK
    WTK --- ---
    SPAULDING: blbost, i to co sem ti dával bylo z fichemy, přišlo ti to snad hořký?
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Mohli byste mě prosím nasměrovat, kde teda koupit PG a VG na vlastní míchání? BAAL říkal něco o tom, že fichema má jednu z těchdle složek hořkou a spíš by doporučil lékárnu. Díky. :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    tak ja nestihl show snad priste

    HOUMLES: jako kolega si ho nemoh vynachvalit mel jak 50/50 tak 70/30 ja si rozhodne poridim jeste 30tku 3mg tohle co mam je 15ml 0mg za 4 libry vyprodej :D
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Jojo to je ono ale i v tfv8 to dela mají dobrý liquidy i kdyz mají menší poměr vg/pg :)
    BRENX
    BRENX --- ---
    Co jsem si všechno přinesl :D

    BRENX
    BRENX --- ---
    Mohawk&Co liquidy :)

    WTK
    WTK --- ---
    BRENX: btw taky jsem si vzal fizzykolu a z ty tfv8 ani jejich testovacek mi to nepřišlo, ale v crius plus je to hrozně ledový, supr liquid
    WTK
    WTK --- ---
    LUCKERCZ: jeden českej shop s hw, dražší než vaše cigareta, vaporizer na rum, výrobce plastovejch lahviček a zbytek liquidy no
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    WTK: a vsechy pouze s liquidy?
    WTK
    WTK --- ---
    LUCKERCZ: je jich asi 11:)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    BRENX: to co je videt je vse co tam je? cca 3 stanky? :/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: tak to je dobre, pac ho mam na ceste :))
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: ten patří mezi top z toho co delaj ;) fakt chutná prima
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: jaky je to nutz?
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Ty jsi rejpal :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    rikal nekdo cosmyc fog :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam