• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ZVIRATKO: Tak Niklovy ani Titanovy hlavy hlavne nemuzes vypalovat na sucho, protoze se pri tom vypalovani uvolnuje toxickej oxid. Pokavad tam mas normalne nasatou vatu tak by to melo bejt ok.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: Nikl jako prvek je toxickej, existujou obavy ze se muze teoreticky uvolnovat ze spiralky (ale to je hodne teoreticky nebezpeci a mnozstvi by bylo naprosto minimalni). SS toxicky neni. Nekdo tvrdi ze mu chutna jinal liquid z ruznejch spiralek...

    Realne myslim ze to je uplne jedno :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Ten pomeranc me taky zaujal... ale zminka o nikotinu 6ce to zabila :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BAAL: ty mi pripominas kolegu v praci, ten zas uplne do vseho dava chilli :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: ten pomeranč fakt mi chutnal. Jako džus s kousky pomeranče ledu parada
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: hrebik pise :D montelu je taky dobry :D dobre zariznute panove
    KONEC
    KONEC --- ---
    nevi nekdo proc zase nejdou objednvat baterky z gearbestu? nejde mi dokoncit objednavka.. kupoval sem pred dvouma mesicema bezproblemu..
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: : hele COSMY my taky ne :-) jsem rad, šle musíme vic dílu, bylo by to dlouhý

    ANONYMCZE: ty moje prupovidky :-)
    BRENX
    BRENX --- ---
    ANONYMCZE: Díky jako bereme to trochu jinak než ostatní :)
    BRENX
    BRENX --- ---
    Třetí část :)
    TŘETÍ ČÁST JIKE A TONDA POKEC A OCHUTNÁVKA LIQUIDŮ Z VAPE SHOW 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=OmpR8j8v9KI
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: supr ja myslel ze ho nedate tak brzo :D
    BRENX
    BRENX --- ---
    ANONYMCZE: Co říkáš jinak na video něco úplně jiného než je dělají CZ recenzenti
    BRENX
    BRENX --- ---
    Druhej díl :)
    DRUHÁ ČÁST JIKE A TONDA POKEC A OCHUTNÁVKA LIQUIDŮ Z VAPE SHOW 2016
    http://www.youtube.com/watch?v=5zLw6M-5g9o
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: nebo se zeptej Balla na Aztec ICE Gold
    WTK
    WTK --- ---
    WTK
    WTK --- ---
    BDOWN: fizzkola, až moc.. nebo alfaliquid blue rush.. obě chvilema až nepříjemně chladivý. nebo si kapni cooladu do cehoholiv
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    zdar, hledal jsem nákou příchut co bude hodně ledová, hotovy liquidy se mi kupovat nechce, nenarazili ste na nákou takovou příchut, většina příchutí co maj v názvu ledová, který jsem testoval, tak ledový nejsou vůbec.......ideální by bylo něco co se dá sehnat u nás
    BRENX
    BRENX --- ---
    První společná recenze o vape show.
    @CZECH VAPE JIKE A TONDA POKEC A OCHUTNÁVKA LIQUIDŮ S VAPE SHOW 2016 PRVNÍ ČÁST
    https://www.youtube.com/watch?v=1OBWwS2nXPw
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Bude to cca 60 PG/40 VG. Zas tak moc jsem ten poměr neřešil. Dal jsem do toho VG a PG, co už jsem nechtěl.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: ja dával do vody jiný hlavy . Čistá baze je v ni co konkrétně? PG/VG ?
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Jeden tip. Dal jsem už nedobře chutnající TFV8 octa coil do čistý báze. Po týdnu zhnědla báze a coil je jak novej. :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam