• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: tak uz coudim euphorii a super. Ze zacatku sem cejtil jenom sladky mliko s cerealiema takze sem se slusne nasnidal, ale pak sem to riznul bazi fuu 80/20 a ted uz uplna parada. Neni to tak sladky a ted mam plnou hubu stavnatyho kyselejsiho pomerance zjemnenou sladsim mlikem. Ma to jednu nevyhodu, doted sem vapoval jenom u piva, dneska sem si to musel vzit s sebou i do prace
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    ahoj,
    - objednávali byste si atomizéry z aliexpress? je v tom nějaký problém?
    Original Smok Micro CLP2 Coil 0.3ohm for Micro TFV4 Tank lower wattage and more vapor micro TFV4 coil 5pcs/lot-in Atomizer Cores from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...050_10051,searchweb201603_1&btsid=dad66d64-cdfe-4c53-b208-c9942c9d804b

    - dá se tento atomizér nastavit na teplotní mód? (Smok Rsteam 80w)

    díky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    jestli nekdo potrebuje baterky:
    https://www.facebook.com/...4519480718071.1073741828.576051989231487/611964492306903/?type=3&theater

    docela verim ze to budou originaly
    JORIM
    JORIM --- ---
    WTK: Díky, to je ono, kámoš říkal, že je to něco malajského... Ale můj antivir mě na jejich e-shop nepustí :-(
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Kabel super. Ono je to malý a titernx. Ale v pohide oproti tomu kdyb jsi revuldil klasikou hlavu co jsem dával na videu. Se koukni klidne je to stejny sle lepsi.
    No hele A.D baze :-(. Fuu zatim nejlepsi z tech 3. Imperia mi přišla divna nejak, min husta pri stejném poměru než pink mule. V tomhle rba lip funguje fuu pak imperia a pak pink mule.
    Ideálně hustý mi prijde jednoznačně fuu. Pak impéria. Pink mule ma nejaky husty VG. Některý co byly na srazu měli v sobě vsechny 3. Nevim který uz.
    Do cubise bych dal imperii + prichut 50/50 60/30 VG/PG na nulku. Nechal zrat 2 měsíce a pak to bude fungovat.

    zkus to tam nalit hned a po case se to spali. Zkoušel jsem čistý PG čistý VG na rewick rba a hned to nesalo. Chce to zrat. PG spis to uvařilo hodne dalo a hodne hralo klasika.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: uz mam doma https://www.fasttech.com/p/3969102 takze na hrani mam dostatek ;) Jakmile me prestane bavit si hrat s kapakem tak si zacnu hrat s RBA ;). Vatu mam zatim jen japonku... nechtel jsem kupovat hned drazsi, cekal jsem ze jich nekolik pokazim a ono to nakonec jede na prvni dobrou :D
    FUU nema 50/50 :/ v porovnani s imperii je na tom mula jak ? ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Jinak pink mule je dobra baze ale fuu mi prislo lepsi strukturou i chuti pro michani. Ma lepsi glycerin mi prijde.
    Jinak vatu - platky Youde to modrý YD . Jiny ne ostatní polštářky nlbe sajou nebo se pali nebo pachuť.
    Drát staci jeden fakt to vydrzi dlouho. Ale na hraní si kup aspon 5m.zkousel jsem i Clapton a Standy kopec :-) parda jen musíš hlidat průměr a svliknout kraje :-) a blbe se odhaduje selka nozicek
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Luckere presne tento typ pink mule jsem mel 70/30 a zvladne to az po ulezeni Cca 2 měsíce s příchutí ale musi tam byt 3mg nikotinu. Ono se to pak jakoby zredi/ méně huste. Když to tam das hned tak jak to je hustý tak to neda. Jestli budeš dávat nulu jak Te znam tak 50/50 a nech to zase ležet. I s příchutí. On se jinak chová namichanej Liquid s a bez nikotinu projevuje se ro na výsledný hustotě a saní vaty. Ale az po namichani příchute. Kdybys tam mel nikotin řeknu OK. Takhle ale ne. Hlavne si ro muzes zkusit sam spalit na nule neuzraly. To mas za chvili . Pak si to premotas. Jen ty vaty tam dej umerne. Jo a kanthal je tam tuším 0,42 . Ale spirala jde pak vypalit fire zapikem. Pripadne si to namotas na vrtak. Pokus nemas tools. Jinak klidne si tam kup ss316 a hráj si na tomhle se nejlíp naucis fakt super. Ale pro utajování šroubu si to dej do kapesnicku aby jsi to nemel od liquidu a nesklouzl ti seoubovak so prstu . Je tam debilne. Dalsi vec na co bacha tak opatrně zatlačit pak sovnitr tak any jsi nestačil spiáku k sobě a nebo any se Ti nahore nedotykal. Pripadne hlidat spravnou diru :-) da se to udelat i s cívkou za 2-3 minuty max. To je cvik.
    Jinak Liquidy Brno se stwhuji.. Takže ted neni sance do nejaky ho 9??
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    LUCKERCZ: Popis zbozi v Comics Sans fontu nevzbuzuje zrovna duveru, musim rict :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: QCS je na Notch, takže 0,20-0,25Ohmu ale to RBA se nedělá nejlíp, ale funguje super. a saje i hustší liquidy, ale bacha - čerstvě namíchaný - E-E
    WTK
    WTK --- ---
    JORIM: fantasi s mekkym to bylo, meli je na vapeshow tyhle https://www.facebook.com/borongvape/
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: 0.5 parada, QCS a RBA hlava me jeste ceka v supliku... pred 14. dny jsem nasadil RDA a jeste nesundal :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE:

    Žhavící modul Joyetech BF pro Cubis - kompletní set | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/zhavici-modul-joyetech-bf-pro-cubis-kompletni-set-9795

    Obsah balení:
    1x BF RBA modul s vertikální spirálou (0,5ohm)
    1x horizontální spirála (0,5ohm)
    1x prodloužený komín
    2x těsnící kroužky pro komín
    1x přírodní vata
    1x náhradní šroubek
    1x mini šroubovák (používat na tuto hlavu pouze ten co jev balení) - doporučení ode mě - JIKE protože jinak jsi jako já strhnete závit..
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: ta 0,6 halvu má na šluking do pusy, ta 0,5 je paráda do plic :-) ale doporučuji pak si vyzkoušet koupit k tomu za 150Kč tu RBA hlavu na 0,5ohmu. celkem paráda si to otestovat.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    TWOH: na 0.6ohm je ideal 7, aby to pri max nabite baterii dodalo full vykon... ale jakmile ti klesne napeti na baterii tak uz to vic jak tech 6 nepojede... tu baterku si klidne nech na 0,6 hlavu, z tou to vesmes pojede ok a aspon ji nespalis :-D
    TWOH
    TWOH --- ---
    JIKE:
    LUCKERCZ: Díky, něco vyzkoušim a uvidí se ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: tu jahodu tam necejtim ;))) ale asi už mám pokaženou chuť hulim to furt
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: mají tam na eJuce jak ASpire 2500mAh tak i Sony VTC5 2600mAh tak to nemusíš nějak pak vůbec řešit :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam