• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: ja kdyz to dam jak ty tak mi zase nedotesni kontakt v zakladne. Takze dsvsm první do základny. Pak az do kominu. Chybí jim twm asi 0,3 mam aby to bylo tip top
    COSMY
    COSMY --- ---
    pokracuju v ochutnavkach cosmic fogu mazec chut to zas nedam z huby :D

    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    SPAULDING: :D:D:D správně ano, ale můj nick neznačí rok narození chtěl jsem to bez čísel a když už ten nick někdo má tak tam dávam 99 :D
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    EVZEN99: Hele taková technická, ta 99 v tvým nicku je rok narození? Takže bys správně ještě nesměl vapovat?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    EVZEN99: vyfot to :)
    taky je mozny ze je ta hlava proste vadna. Ja ted koupil druhou TFV8 (ne-baby) a ta hlava co byla v krabicce byla i krive namotana (a to mam 100% original).
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    ZVIRATKO: použil jsem tu V8 baby T8 hlavu co dávají ke clearomizéru byla uvnitř v krabičce....postup dělám správně jenom se to sekne na tom šroubování , to těsnění je prostě moc velký tak 1 mm kdyby tolik nevyčuhovalo tak to jde zašroubovat.... ta Q2 hlava tam šla na poprvé zkoušel jsem to víckrát ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    EVZEN99: a nemas falesnou TFV8? A nesnazis se dat TFV8 hlavu na TFV8 baby?
    jinak muj doporucenej postup na TFV8 kdyz se dava atik

    1) atik volne lozenej pokapat a nechat nasaknout liquidem
    2) nasroubovat ho na komin
    3) na cast s kominem nasadit sklo
    4) nasroubovat na zakladnu

    tohle funguje lip nez to sroubovat na zakladnu a pak az do kominu, a neni treba to pretahovat aby to dosedlo (a u kominu je to tesneni titerny a musi bejt dotazenej jinak to tam potece)
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: ještě jsem to netestoval to přemotat, ale věřím že půjde. stejně jako jde v AIO hlava nebo podobně. je to divný,mě to tam jde standardně lehce není tam něco navíc? třeba jestli ta spirálka nějak víc nevyčuhuje ven, nebo do strany u toho těsnění?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    JIKE: joo to jsi psal ty stim ejuicem... no vypadá to že naskladnění bude( i na jiných shopech) až to bude i v číně respektive na fasttechu, to za 5 dní odešlou protože to taky nemaj už jsem to tam objednal.

    ta čtyř/osmispirálka má prostě nějak velký těsnění, tvar je na tom stejnej jenom to asi 2x tolik vyčuhuje i po brutálním natlačení do závitu a šroubování se to chytlo asi jenom tak jednou a to ne uplně protože když sem na to nasadil zbytek tak se pak hlava vyšrptla, no budu si stím muset pořádně ještě pohrát možná to "zas" nerozbiju asi prostě vadnější kousek možná stím mělo problem víc lidí..... každopádně, čistě teoreticky ta jednospirála by šla přemotat ne , když je člověk zručnější... přece jenom než ta RBA hlava dojde z číny tak to nějakejch 20 dní bude , kapačku jsem přemotával každej týden.
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: mají al enemají to ještě na eshopu. zkus jim napsat
    EVZEN99: nic takovýho jsem tam neřešil, normálně to tam drží. vše jde lehce. neměl jsi tam nějaký těsnění navíc co tam zůstalo?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    tak ne, nevyřešeno vubec se to tam nezašroubovalo akorát se mi celej tank po dotahnutí otevřel... takže asi použiju na té osmispiralové těsnění z té jednospiralové až ji dopálím........... sem čekal teda lepší kvalitu za ty peníze....
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    tak jo dobry vyřešeno, pokapal sem těsnění likvidem a hoodně zatlačil.. nerad na takovýhle věci tlačím už sem toho rozbil hodně :)
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    táák mi konečně dorazil tfv8 baby........... prosímvás v česku tu rba hlavu někde mají ? někdo psal ejuice.cz ale tam maj leda tak na tfv8 rbačko......... no a snažím se tam našroubovat tu 8smi spiralovou hlavu abych si nejdřív vypálil ji a pak tu jednuspirálovou..... jenže problém je v tom že ta osmispiralová ma na sobě asi 3x tak větší těsnění a nejde tam zašroubovat, nějaké rady ? už tady na to tlačím pul hodiny
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Ve Francii. Google 5l Fuu base, 1. výsledek

    Base Fuu High GV DIY (5L)
    http://thefuu.com/fr/241-base-fuu-high-gv-diy-5l.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: kde mají Fuu 5litru?
    SPAULDING: spis je zase otázkou kde bychom se setkali?
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    GREGI: Mrkni se na Fuuu. Objednávali jsme 20/80 bázi po 5 litrech a rozdělili se s pár přáteli. Litr tě pak vyjde na 600. Tohle byla 4 mg.

    Dají se tam určitě najít i jiný poměry. :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Cau, kde momentalne nejvyhodneji koupim bazi na liquid? Aspon 50\50 6mg klidne vic pg nez vg. Idealne litrovka klidne. Predem dik
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    A co to naplánovat už teď? Ať si lidi hodí upomínku do kalendáře.
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: no videl bych to asi na listopad? To akorát az ZVIRATKO otestuju moje novy akorát dozrajou :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam