• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WTK: no a neco stoji stejne jako z ciny :)
    WTK
    WTK --- ---
    FEKASON: omg.. ceny ve vasecigareta celkově tak trochu smrdí. u něčeho se dostaneš i na trojnásobek
    COSMY
    COSMY --- ---
    FEKASON: no hele na ejuice je maj za 350 15ml a jak jsem koukal v uk jsou za 13liber coz je cca 400 za 30ml
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    COSMY: Technicka: Jak je mozny, ze maj Cosmic fogy ve 30ml za 399 kdyz jsou ve vasecigareta za 399 15ml? Trosku to smrdi.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY: COSMY: Měl jsem od kámoše a ani jedna mi nechutnala fakt divna pachuť...
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Nevypadá jak Te znam. :-). Vim jsk jsi ze zacatku trpěl na příchute ...
    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: já to bral z elektronickacigareta.cz za 399 maj obchod na zizkove
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: kde kupujes tyhle 30ml lahve? neon cream chci vyzkouset :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: sice to vypadá že sem od nich placenej ale není to tak ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Brzy jsem zaslechl je přejmenují na COSMY Fogy :-))) hehe.
    COSMY
    COSMY --- ---
    paradni ovocnej koktejl nevim co vapovat driv :D

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: to je skoro to samy, oboje jsou high drain .. to co se do nechaniky nehodi je NCR
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: jsou inr
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    18650 Battery chemistry FINALLY explained – 18650 Battery | BATTERY BRO
    https://batterybro.com/...650-wholesale-battery-reviews/18880255-battery-chemistry-finally-explained
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BDOWN: jasne, kdyz dodrzis max proud jsou to normalni high drain baterky jako kazdy jiny jenom sony tomu rika NMC

    "Hybrid batteries are a new type of "mixed chemistry" battery manufactured by Panasonic, Sony, and others. Hybid batteries use a Cobalt cathode like ICR batteries but have the same manganese and nickle makeup which IMR batteries have. This provides for higher drain capabilities while also having higher overall battery capacity (mAh).
    Note that not all Panasonic NCR batteries are considered "high drain". The Panasonic NCR18650B 3400 mAh and NCR18650A 3100 mAh are best suited for low drain applications like a flashlight.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    HOUMLES: takže mechaniku daj taky?
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JIKE: asi Mad Hatter V2 RDA
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JIKE: vtc5 jsou taky imr
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: co na tom pojede za atík? těch 100W je pak limitující třeba pro nějaký atíky... H-Priv, RX2/3 . a ty ICR baterie do mechaniky bych vůbec nedával do mechaniky jedině IMR.
    do eleketronickýho at si vtc5 klidně dá, ale do mechaniky NE
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    zdar, známej chce nákej el. mod, já jedu mechaniku, takže el. nemám odzkoušeny

    co je tak nejlepší el.mod, cena/vykon (chtěl jsem mu doporučit Eleaf iStick TC100W)

    a taky jsem mu chtěl doporučit baterky Sony VTC5 18650, jenom si nejsem jistej, jestli se daj použít i do mech. modu, kterej už ten známej má......a taky jestli to funguje naopak, jestli baterky do mech. se daj dat do el. ?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: aby z toho neco zbylo :-))
    COSMY: hnus co? Ja to nemuzu ani cítit uz. Jo leze tak mi nech na ochutnani mužů zkusit naklonovat. Stačí 1ml. Uvidíme jak se mi povedlo ty Milkmany...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam