• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: Diky, pujdu jim to omlatit o hlavu do vasicigarety :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: parada :-) dalsi fotr na cestě :-) jinak uvidíme kdy ale nevěřím, ze bychom se trefili do termínu, který. DUe vyhovovat vsem
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: tam kde jsme byli minule to nebylo spatny=)... pokud to bude rijen tak to nejspis bude beze mne... zena 21. termin na porod ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: to červený byl RED 1 neni ale bude :-)

    COSMY: videl bych to na říjen/listopad ale spis říjen kdy je jeste moznost větrat

    Ideálně pátek/sobota! Mate nekdo místo kde se da v klidu vapovat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: na myslel jsem soft i pomoci baterie. Zkus jeste přehrát firmware
    Software download - Joyetech
    http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=207
    Jinak se obavám ze to je spis na reklamaci. Nic dalšího me nenapadá.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: Zkousel jsem s puvodnim integrovanym cubisem (dokonce jsem i menil coil) + s nautilusem X pres redukci.
    Pokud myslis reset petiklikem a vyndat/zandat baterku tak jsem zkousel a nepomohlo. De udelat nejakej hard reset? V manualu jsem se nic nedocetl.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: předpokládám ze to používáš bez redukce a mas to s hlavou uvnitř modu.
    Pokud ano tak podobnou vec jsem zažil s CUBOID mini a stačil reset. Potom jediné to muze byt kontakt/ nedoleha někde kontakt(pokud je hlava se spiralkou okay) . Pripadne atomizer jestli ma spiralka kontakt
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: Pise to "No atomizer found", jedna se o Joyetech evic aio.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: jak poznávat? Jako smart? Nebo vubec jako ze netuší ze tam neco je?
    Podle toho jsem pochopil ze ho ne idi vubec. O jaký mod jde! A píše to neco?
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Nenapada nekoho zkusenejsiho, jak muze mod sam od sebe (bez nejakejch padu nebo proteceni) prestat poznavat atiky? Zkousel jsem dva ruzny, center pin je odpruzenej takze lze vyloucit i variantu, ze by byl moc zatlacenej.
    Za kazdou radu dik.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SADDAM: Kdo by to byl čekal, když se začneš úspěšně navážet do tabákové lobby v USABTW. Co to ma po ruce za dělo ?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Vypůjčeno z textových vtipů.
    "...vůně lesního ovoce s lehkým tónem mandlí. Chuť plná, na patře..."
    "Nelhali! Jste fakt dobrej! V tom liquidu je kyanid." (=
    SADDAM
    SADDAM --- ---
    USA - FDA regulace a možný dopad na EU/CZ (CZ)
    https://www.youtube.com/watch?v=DF5dcIaN3hs
    WTK
    WTK --- ---
    little space drop
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    COSMY: me docela chutnal CAM od ekoliquidu.
    od liquy nejakej tabakovej mam taky, ale redim ho na 1/2 z 18mg na 9mg a ta chut mi prijde po naredeni ok, jinak ty liquidy od liquy jsou na muj vkus prilis koncentrovane, ale to uz zalezi na vkusu kazdeho zvlast
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    COSMY: Liqua HP Overdrive. Za tu cenu nejvetsi pecka.
    COSMY
    COSMY --- ---
    nejakej typ na tabak Liquid!? co chutná ;)))
    COSMY
    COSMY --- ---
    njn uz bylo na case vymenit ego crvrcky :D
    smok je paradni

    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: toto datum je datum, kdy COSMY přešel z AIO a jiných trubek konečně na level 2 :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam