• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    poridil sem :D abych furt nemusel somrovat :D

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak s odstupem 48 hodin se mi pomalu začínají vracet chuťové buňky :D takže musím říct ze krev vetřelce je výborná studijní pomůcka ;)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Re-wrap v pohode ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: no prave :-) jako zahuleny to bylo fest. Dosavadní jelo naplno ale místo aby ho měli nahore tak jelo dole takze to slo jeste vic dolu :-))
    Ps: co ten re-wrap je okay?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: No asi ale netusil ze minimalne 2-3 pary lidi se regulerne otocily a sli dolu se slovy."Tady je ale zahuleno!?" nebo "Tady nebudu" :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: já budu dělat ještě novej puding, ale musím na to nakoupit lepší/jiné ingredience

    COSMY: když už jsem tam byl před zavíračkou jen já, tak pán mi říkal ať klidně znovu přijdeme a děkoval. a taky že by příště pozval svýho kamaráda fandu na vaping :-)

    COSMY: náhodou černá díra 2 a halvně 3 je pro milovníky lékořice to nejlepší :-) a hard hulim teď a fakt to chutná jak dlouho používanej hadr v kuchyni na nádobí :-) nechápu jak neco mohou takto vyrobit.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY: No potom mu na vyber vlastne moc nezbylo protoze musel mit 50/50 :-D myslim ze mu Jike nakonec doporucil Mohawky a vybral si asi mango.
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: haha dobry a co si vybral? snad ne cernou diru nebo smradlavej hadr :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY: Ani ne. Naopak snama kecal jeden z cisniku,ze ma kamose vapera a ze prej jestli nemame nakej obchod nebo neco :-):-D jo to uz si tam taky asi nebyl ale prisel nakej typek ze spoda ze videly dym a ze jestli by jsme nemeli trochu nakyho liquidu do naky egovky :-):-) tak jsme mu rekli at si poslouzi a vybere se :-D
    COSMY
    COSMY --- ---
    hele nerikali kdyz ste odchazeli ze priste uz ne v ty hospe? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: na to ze jsem tam byl cca od 16:0 do 00:0 nezvládl jsem ochutnat všecko :-(
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: myslel jsem zaminovany :-)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: důkaz místo slibu woe :-)) hustě nameteno Jike se předvedl ale build na 250+W uz je pěkná vec


    COSMY: dobre zamilovaný Arkalicky pole!
    BAAL: to je jen zacatek

    SAKALICEK: taky diky! Hodne jsi pomohl, byt lokalita byla jiná. Jen upozorňuji ze liquidy chutnají jinak.

    Zvíře: jsme zapomněli jsem tam mel to Ecigo Co jsi chtel. Pro někoho taky
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Pánové přidávám své poděkování za fajn akci. Takže díky + velké DÍk JIKEmu za zorganizovaní srazu, výborný liquid, pokec a nově nabyté zkušenosti. ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jasná.

    Doma mi řekli ze jsem zelenej. Jsem overVaped!!!

    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jaj, na tu jsem zapomnel, diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: 250w a jeste by to chtelo....

    Diky za super vape vecer. Jsem zase overjuiced :-)

    Jeste si dávám pivo na cestu.

    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Zapomněl jsi si tu pinzetu. Mas ji u me. Posta
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: to by zavidel tu mlhu i rakosnicek :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam