• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: uz nic jedu wv
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: nerozumim. Vubec te nemusi zajimat kolik tam teklo jestli se to dost rychle nahralo a tu teplotu drzelo, co resis??
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: blbe jsem to napsal. Proste max 260 ale držet to twk ze to huli proste tak - at W lítají ale huli to. No ja tam pak nacpal i 60. Ze by to dělala ta 0,6 drat? Na CUBOID mini s ss316 0,5 to jelo slušně.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: to je to samy, teplota to proste nesmi presahnout
    podle me jsi mel neco blbe a blbe to palilo, nebo jsi mel moc omezenej vykon... ma se to chovat tak ze tam posle maximum co mu povolis (takze treba 100W) a po treba vterine kdy se to zahreje to pali ~20W (to znamena chvili 10, chvili 30) a kdyz tahas tak to tam posila i vic

    predstavujes si to blbe, funguje to proste jak termostat, jen rychlej a s minimalni hysterezi...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: mel jsem to i na 260 . TC neni za me tempričr pojistka, ale kontrola a regulace.
    Na cuboidu to reaguje super hned to sníží a nic nespali. Za me by to mělo počítat vykon tak aby to hulilo porad a ne z 3 na 0,1 pak 12 a tak dále. Mělo by to držet max 260 a hulit
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: TC funguje presne jako pojistka, jak jinak by to melo fungovat? :) zalezi max. na tom jak je rychla, tam fakt necekej nejaky lepsi logiku protoze je uplne zbytecna... spis mas na malo nastavenou teplotu - kourit to zacina tak od 210 stupnu
    JIKE
    JIKE --- ---
    CUBOID je fajn. Mam ho asi neco pres rok? Lak na kovu jde do haje postupně, coz je skoda, mohli udelat fakt nerez. No videl jsem fabriku na videu jak to testují a moc pekne včetně tlačítka . Byt ma 25A limit, Tfv8 s tovární a hlavama na vyšší vykon mate smůlu. Ale s RBA 0,24 ohmu v pohode. Nabijí baterie 3000mAh v pohode. Po downgrade na pekny sw funguje. Novy ma jeste preheat. TC nějak funguje 0,16 ohmu 180*c a 24-70w single coil a jede to 0,1-5w TC funguje jak pojistka ... 260*c a 30w - skáče 0,1-23w . Tedy TC je jen proste pojistka nedrží to idealni vykon :-( jedu WV. TC ma fungovat fskt jinak než jako pojistka. Kdo mate DNA přinést! Musim otestovat. Byt mi ho ejuice na test přislíbil tak zajimalo by me který box mod to ma vyřešeny 100%
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: jinak, i když tam je u Therionu nějaká záruka/international tak bch jej spíše koupil tady (použij body na VaseCigareta ne :-) dej si jej k Vánocům až budou mít Therion DNA 133)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: je možné že tam určitá část ručně dělaná bude (opracování). viděl jsem Cuboid výrobu - to je pásová ruční práce taky. defakto taky celé hand made...

    no pořád tam je nějaká mechanika a elektronika. je otázka času, kdy se to vysype.

    Alien je total vyprodanej. mě se podaří díky kuponům a slevam a bodum z GB Alien kit možná za 20$.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: no ten Therion je mozna i rucni vyroba (jak bejva vetsina tech DNA modu), to s sebou nese zase jiny rizika nez seriovka od Smoku...

    btw Alien je v cechach dobre vyprodanej :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: těžko říct. měl by. každopádně je to raketa. už jsem viděl také nějaké problémy u Theriona, (tlačítko, nedetekoval odpor). ale kolik takových případů je zase. Je to raketa to jo.

    a kupony jsou některý do konce Ledna takže v pohodě...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: tipuju ze ten Therion bude kvalitou o nekolik trid nad Alienem, ale ja bych za to ty prachy nedal...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Co jako dárek pod stromeček? Therion nebo alien Kit? Ale co pak k Therion? Kupóny jsou do zitra..
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: otázkou je na co to mas lepsi je na 2 baterky na celodenní nošení. Ale na velky vykony to stejně pak jde s vydrzi dolu. Jedinou variantou je nosit nahradni baterky.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: no tam maj jen klasiku ja uvazuju o mini

    75W SMOK XCube MINI TC/VW Bluetooth MOD W/O Battery – European Vaping Supplies
    https://www.vapourandecig.co.uk/...mok-xcube-mini-tc-vw-bluetooth-mod-w-o-battery?variant=7402184389
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: je fakt ze to začlo nesedicim drip tipem na Tfv8. Byt konstrukčně to ke nejlepsi atik -tank, co jsem mel sanci mít. Ale pak mi řekni co je kvalita... delaji Japonci nejaky módy?
    COSMY: gear best ma do zitra akci s kupóny a kupóny jsou. Na Facebooku GB comes od GodWina
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    COSMY: :D:D:D
    COSMY
    COSMY --- ---
    uvazuju o smok x cube mini ale u nas stoji dost mate zkusenost treba s anglickejma shopama?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Tak to byl fofr.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: rek bych ze ma smok nejaky problemy s kvalitou, xcube vadnej, alien vadnej, lidem na alienu cvakaj tlacitka takze se to stejne musi rozdelat (je to diky bohu hodne simple)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam