• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: přesně takhle pak si můžeš dat postupně do liquidu kolik mentholu potrebujes...5% je moc na přesnější michani. Ale pokud mas uz jasné daný recht a das treba do 10ml 3kapky tak treba okay :-)
    Mas brain freez? Dokud nebude je to slabý a lepsi je to házet do 50/50 baze vic to pak kole jako to dela mohawk
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Tak testnuto. 320mg mentholu rozpusteno v 9.5ml PG + 0.5ml c2h5oh - za tepla v hrnicku s teplou vodou. Z toho umichano 5ml 6mg/ml likqidu. 1kapka/ml dalo slabe mentholovej likquid, zdvonasobil jsem to na 2kapky/ml a je to slusne mentolovy ale ne uplnej extrem. Myslim ze 5% jako zasobni aroma je docela dobrej napad, ze kteryho se pak bude dobre michat. Zadny pachute nezaznamenany. Jdu rewicknout.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: 3% pro dalsi ředění!!! Hlavne to nevapuj jinak te to položí
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: 3% ano, ale do 10ml Pg/ voda, alkohol. Pak kapes par kapek do liquidu.'paaar!!!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Ja menthol moc nejedu, takze vapovat jsem ten fichemackej nezkousel, kupoval jsem ho kvuli jinejm vecem. Navic, dedecek byl vyucenej cukrar a mam po nem doma masinu na bonbony, takze me jako malymu klukovi ukazoval jak je to silny a jak malo se toho dava do tech mentolovejch bonbonu.
    Ale kdyz chvili pockas, muzu to prubnout. 3% jako aroma te zajima? Jdu to mixnout...
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: s čím to mícháš?
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: přesně. pro konzumaci a vaping co tak vím tak to chce fakt málo. ale jelikož si uděláš třeba 3% 10ml a pak to ještě ředíš a dáváš pár kapek do 30ml, tak to je v pohodě.
    říkáš že jsi si dělal 0,5litu mentol vody? :-) hlavně to chce pinzetou a njlépe s brýlemi. ono menthol v oku není sranda
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Ten rozsah me pripada dost vysoko, minimalne co se tyce konzumace. Pro kosmetiku asi OK, tech 5% mi sedi na tygri mast. Zkusenost rika, ze kdyz ho nasypes 10g do suchyho pulitru, zase ho vysypes a pullitr naplnis vodou, tak mas pulitr hodne mentolovy vody, ale pitelny. Takze opatrne, to je cely.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: ode o to aby to hodně chladilo am razilo krk, pusu , mozek dutiny všecko, a hlavně aby tam nebyla pachuť nějaký zubní pasty apod
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: přesně! ČUMEBRY FAN-SHOOTER :D jojo potřebuji silný menthol nějaký rozumný aby cena byla přijatelná a fichemu jsem ještě netestoval. mám děsnou spotřebu mentholu právě. tak vůbec mi teď všecko nějak dochází. nejvíc mi dalo zabrat ten Cosmy dream house :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: budes michat nejakej vetrak co te vystreli ze sandalů? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: Čistý krystalický mentol vyráběný z máty rolní je znám pro své ochlazující, osvěžující, analgetické a tišící schopnosti. Začuje plumping efekt v balzámech na rty, ulevuje od pocitu těžkých nohou, lokálně působí proti bolesti, zklidňuje bodnutí od hmyzu.
    Fyzikální vlastnosti: čiré krystaly, 10 g baleno v lahvičce, 30 g baleno v zip sáčku
    Dávkování: 0,5-5%
    Rozpustnost: v oleji, v lihu, bod tání 41°C
    Skladování: při pokojové teplotě a v suchu.
    VÝSTRAHA: uchovávat mimo dosah dětí. Nepoužívat pro děti mladší 7 let, přísný zákaz použití u dětí mladších 36 měsíců, těhotných, epileptiků. Vyhěte se kontaktu s očima. Při manipulaci používejte rukavice, po práci si vždy umyjte ruce. PROVÁDĚJTE TEST KOŽNÍ SNÁŠENLIVOSTI! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Pozor, může negativně ovlivňovat homeopatickou léčbu.
    Používejte pro:
    pro svěžení - ochlazující efekt
    úlevu od pocitu těžkých nohou
    zmírnění lokální bolesti - po nárazu, modřiny
    zmírnění svědění
    zmírnění bolesti hlavy - pozor na blízkost užití u očí
    plumping efekt na rty
    osvěžení dechu
    Tipy pro použití:
    Tygří mast
    osvěžující gely a emulze na nohy
    zubní pasty
    aplikační tyčinky a roll-ony pro zmírnění hmyzího bodnutí
    masážní oleje a masti proti bolesti

    Mentol se přidává vždy ve chvíli (u balzámů a emulzí), kdy jsou již rozpuštěné všechny vosky.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Zmrvi. Dej si frtana alpy a znasob to 100x a mozna se priblizis pocitu po miniaturnim krystalku mentholu do pusy. Pokud uvazim, ze bych z toho delal aroma pro michani, tak tak dva krystalky do 10ml propylenglykolu a s tim zacit michat.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: to přesně potřebuji :-) díky za info, pokdu to není ani orbitka, ani zubní pasta, ani máta, jen prostě brain freeze, tak to beru :D
    zmrtví=zmrazí???
    SAKALICEK: no do limitless budded mít problem, pokud nechceš svářečku :D ale jo, to se poddá. uděláme dual v dualu a narveme tam nějaký šílenosti. pokud to neblafne při testu, tak to pojede :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Tot otázka nejakej domácí osmikojl ? :P
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Pocit ledu si neumim spojit s metholem, led studi. Ale asi to bude ono, je to jenom mentholova chut, zadny orbitky nebo pasta nebo treba relativne komplexni chut maty. Nejbliz bude asi francovka.
    Ale fakt nutno redit, koncentrovany, krome toho ze je pomerne toxickej, to je tak intenziivni, ze to uplne zmrtvi vsechny bunky v hube.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: ado se lessi, nesmí do boja :-) a co teda k tomu maxxu?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Jeste cekuju ceny na fasttechu abych měl rano jasno.
    COSMY
    COSMY --- ---
    haha ja uz cekam tejden na mod z uk :( sice je po vyplate ale maximalne si koupim nejakou vatu a liquid :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Kdo se boji nesmí do lesa :DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam