• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    SAKALICEK: kdybys vic nakupoval, vedel bys ze v tomhle jsou cinani hodne vstricny, parkrat sem celnikum posilal orazitkovanej sken faktury primo od prodejce s castkama ktery sem si sam nadiktoval.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: *vyporadanim
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SHADOW__: Když to tady tak čtu tak ti nejdříve doporučím prostudovat incoterms 2010 a prohloubit své znalosti s obchodem s Čínou + nastudovat ekonomiku čínské lidové republiky. Následně ti popreju hodně štěstí u celního řízení a vypiradanim s DPH.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: se ti tam pat objeví fotka balíku . mě ten alien ještě neodešel... je to 14 dnů přesně...
    SHADOW__: ad evidence pro v2, justly je hi user, tag a't si připlatí za alien kit a nemá co řešit. časem k tomu dojde, že nutně potřebuje RBA. + baterie
    pokud tohle nechce tak adekvatum týdle trubky je co se týče absorbce liquidu třeba menší Vaporesso guardian, fakt díky keramice ujedeš na chuti... velikostně AIO pro, ale to nedá hustý liquidy, narozdíl od evodu.. a musíš kupovat hlavy, který vydrží míň než u veodu.
    evod jako jeden z mála trubek zládá i VG 100%. tak tak, ale dává..
    lepší by bylo aby fakt pokročil a koupil si nějaký třeba atík s rba možností, ono to ho časem stejně nemine.

    lepší variantou je SMOK BRIT ONE nebo Vape Pen. to když už by chtěl něco trubku, tak tohle...
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    JIKE: Tak na GB uz mi to pise jako stav objednavky "packed", tak jsem zvedavej kdy to poslou.


    Kamarad si pred asi 3ma tydny koupil evod pro v2 a dneska mu upadnul, prej to odnese do obchodu aby se na to podivali (se mnou nebude mit cas sejit) co bych mu mel doporucit v podobnym duchu, jestlize ma budget 1000-1500kc? Jde mu hlavne o neco user-friendly, nechce se patlat s dratama a vatou, tak jako to delaji velci kluci. :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: aha. tak to už chtělo pár kaček na pojištění, ale i tak, je akce a podle mě budou mít na různých počtách toho tolik, že se v tom hrabat nebudou. jo Alieny nejsou skladem.. taky čekám.. oni Ti napíšou.. nebo to rozdělí, a pošlou jen z toho něco. někdy to dělají. že pošlou část a pak zbytek
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    JIKE: Hele objednal jsem celkem za 182$, ale zapomněl jsem to pojistit.. Ale je tam taky cervenej alien, tak to asi bude trvat. Snad to bude ono. :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: otázka co v tom máš, já některý věci taky nepojišťuji, drobnosti. ale věci nad 10$ kor atíky a mody už se vyplatí.

    ono jako se ta kbát nemusíš, ale stát se to může, tady už se to Nyxákovi stalo, že mu přišel balík až na TFV8, balík někdo otevřel a zabalil, ale asi si nechal i ten tank.. nebyl pojištěný... ale GB vyšlo vstříc. záleží asi i s kým pak jednáš a jak a jak to vy/argumentuješ. nicméně ten 1$ nebo kolik za pojištění, to jsou 2 kafe z automatu, to nějak neřeší moc finanční stres, kor když objednáváš třeba za 40$

    co je horší spíš, je to, že mě třeba balík vůbec nedorazil... prostě bych se nikdy nedočkal.

    viz:
    016-08-08 11:20:00 Parcel departure in Shenzhen Sorting Centre
    2016-08-09 15:32:00 Parcel departure arrive in HongKong Sorting Centre
    2016-08-10 08:17:00 Parcel is leaving Hong Kong Airport
    2016-08-15 06:28:00 Frankfurt Sorting Centre
    2016-08-16 04:00:00 Information sent to Czech
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    JIKE: Aha. ja se obavam, z3 jsem si tu objednávku nepojistil.. Tak se budu modlit aby to prislo v poradku :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: na nedoručenou, poškozenou, nekompletní... vůbec GB se k tomuto staví velice kvalitně a čelem (zkušenost) a jejich ochota mě opravdu potěšila. To je zrovna poslední čeho bych se bál. spíš co je blbý, že když to není skladem, tak čekáš no, a pak zase než to sem dojde... jen netuším jak bych řešil nějaký reklamace...

    za neodeslanou Ti sami nabídnou kompenzaci či vrácení peněz. ale: vrácení do GB wallet do 24 hod, na účet snad do 30 dnů
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    JIKE: Ale to pojisteni se vztahuje na ztracenou zasilku, ne na neodeslanou, ne?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHADOW__: něco mi dorazilo do 10 prac dnů, něco měsíc, něco nikdy. menší věci i bez pojištění, jako o kroužky jsou tu hned, něco dýl netušim proč, a pojištěný mod mi refundovali do 24hodin do GB walletu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: je to tak. 3 týdny, a napsali že mi ho vekompenzujou. ale já ho chci :D kor když tam mám ty body na nákup a dost docela právě. Dneska Zase přinesl kolega v práci Aliena, ale s velkym TFV, ukazoval mi jak jel v autě okolo dukovan, a v autě dělal chladící věž dukovany sám :D fakt hodně povedený grip.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SHADOW__: V patek jsem udělal čtyři obj. A co bylo skladem tak postupně potvrdili. Přičemž dnes uz jsou potvrzeny všechny. Myslím ze jike uz tam ma obj na aliena 2-3tydny a zatím mu to neposlali. -> když nemaj co poslat tak ti to neposlou. :)
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    SAKALICEK: A jak dlouho jim to tak trvá od zaplacení? :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SHADOW__: Pošlou ti "great news" ze byla zakázka expedovana + track number
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Hele mam očekávat nejakej potvrzovaci mail od gearbestu o odeslani objednavky? Zatim mi prisel pouze o prijeti objednavky.
    COSMY
    COSMY --- ---
    You Are Being Lied To - A Billion Lives
    https://www.youtube.com/watch?v=zSq9iqal2cA

    tak to sem zvedav az to nekde bude
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak kdo neviděl uz to vyšlo ofiko. A neví co si ma na Xmass koupit tak doporucuji si dat tento celovečerní film s ochutnavkou
    (Na srazu take bude uplne vše co zbylo)

    Komu se libi prosim o podporu a like na ejuice :-) a šíření do vlastních rad a přátel či kamarádů. Tato podpora pomůže k dalším možným super testům - a PRO VÁS NA SRAZU K DALŠÍM OCHUTNAVKAM!!!

    Diky

    E-liquidy Perino - velký video test (CZ)
    http://www.youtube.com/watch?v=uc-RjfYhgp4


    JIKE
    JIKE --- ---
    18$.

    Silver Original 5.8ml OBS Crius Plus RTA Atomizer-21.09 and Online Shopping | GearBest.com Mobile
    http://m.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_365987.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam