• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: a co když neodpovídala?
    XLACHTAN: tohle řešil tuším WTK
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    WTK:
    JIKE:

    Tak jste asi meli stesti na liny nebo ignorantsky celniky. Ja nakupuju z Ciny uz pomerne dlouho a docela dost, a pokazdy kdyz mi neco celnici zadrzeli, musel jsem krome faktury/scanu objednavky dokladat i vypis z uctu - aby videli ze castka kterou ti Cinan strhnul z karty odpovida castce na fakture...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Čau, potřeboval bych poradit s TC režimem. Aktuálně mám mod iStick pico osazený tankem s 0,5 ohm Ti hlavou. Pokud chci ale kouřit v TC režimu (řekněme 420 F) stává se mi, že mi hodně rychle naskakuje na displeji "Temp protection" nebo naopak "Weak battery". Pokud jsem limitoval výkon na třeba 35 - 40W, dostávám stále Temp protection" a jsem bez chuti a kouře :-/

    Čím to?

    JIKE
    JIKE --- ---
    HERODES: nebo ještě tohle
    Elektronická cigareta: SMOK Stick One Plus (2000mAh) (Stříbrná) | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-smok-stick-one-plus-2000mah--10037
    JIKE
    JIKE --- ---
    HERODES: o to je to právě horší... dobře, že jsi u toho byl. Jinak kdo ví, jak by to dopadlo..
    HERODES
    HERODES --- ---
    Ta mašinka byla ale vypnutá, to vím na 100%.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HERODES: děláš dobře, chválim!
    Asi tam nezafungovala pojistka proti přepálení cca 10-12 sec vypnutí...
    HERODES
    HERODES --- ---
    Reklamaci už samozřejmě řeším, obchod je vstřícnej. Z fotky toho moc poznat není, jen roztavený plast u náústku.. Ale pošlu to ještě i na ČOI, někomu ten barák může opravdu shořet..

    http://umsle.peklo.biz/img/1479216513.jpg
    JIKE
    JIKE --- ---
    HERODES: Nafotit a reklamovat a Zadat náhradu . Ukazat na fóru. Veřejné. Nejlíp at někdo zjisti proč.
    HERODES
    HERODES --- ---
    Díky. Podívám se na to.

    Zajímavý to bylo, ale docela mi lepilo. Všude kouř, cigareta rozžhavená do běla, spálil jsem si pazouru, pak jsem ji nějak pomocí ručníku rozšrouboval a vyhodil ven. Kdybych nešel náhodou kolem tak mám teď místo domu spáleniště. Podotýkám, že předtím nevykazovala žádný problém a byla vypnutá. Mám ji dva měsíce.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HERODES: Smok alien kit. možnost dodat TFV8 big bro. myslím že v této době je to asi nejlepší set.

    zajímavý s tím ijustem
    HERODES
    HERODES --- ---
    Chci poprosit o radu, do včerejška jsem si užíval pěkný kouř s iJust S, bohužel se cigareta rozhodla, že mi podpálí dům. Náhodou se mi to povedlo zaznamenat ve chvíli, kdy už mi propálila i lahvičku s liquidem a celý jsem to vyhodil z okna.
    Nicméně to znamená, že sháním něco náhradního, ideálně opět s tahem přímo do plic, prosím o tipy. Osvědčená spolehlivost výhodou. Díky moc.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    WTK: Celníci nejsou úplně debilni a s bilizicimi se svátky je holej nesmysl řešit obj za 180$ jedinou objednávkou. Podle mých zkušenosti budou prave teď řešit kazdickou picovinu (bych se skoro vsadil ze za to maj prémie nebo příplatky za přesčasy). Takže za mě tak.

    Jinak myslím ze s ohledem na nákupní cenu je ve finále jedno jestli ti to zdání, protože si to koupil stejně levně. Jde o to prcani okolo a následné nesmyslné doplatky za to ze tě vyhmatli a musej to řešit.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: jojo :-) ale napsal jsi to lip
    WTK
    WTK --- ---
    SAKALICEK: deklarovana hodnota toho baliku ale nepresahne 22e, vime?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: :) byl si rychlejší
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    WTK: Pokud hodnota balíku přesáhne 22€ měli by s tebou zahájit celní řízení. S ohledem na Free shiping je nesmysl udělat si jednu objednávku na vše co chci -> dvacet věci = nejlépe 15-20 objednávek v opačném případě riskujes doplatek DPH (21%) případně + clo 15%(nad 150€). Víme?
    JIKE
    JIKE --- ---
    !!! - vážení, včera velká objednávka příchutí a ingrediencí z různých míst planety. máte se na co těšit :-)

    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: no oni udělaj seznam tak aby ses vešel do 20$ a měl to právě bez těchto obštrukcí právě. třeba wismec + TFV8 a další věci, byl parts filter, atomizer, a parts atp... prostě z RX200s udělají nějaký náhradní díly :D vdokumentu za 20$... je jasný že nějaký clo je nesmysl. kdyby sundali DPH na 5% tak ho klidně platím. ale 21? se pak nemaj čemu divit.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    hlavne ikdyby k tomu napalili dph 21% tak jste na tom porad lip nez u vasecigareta apod. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam