• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: a jo, supr..a to sem si i vyjimecne narychlo prolistoval manual a tohle prehlid. tak v tom pripade uz nemam co bych vytknul. fakt ze od doby co prisel uz vsechny ostatni jenom lezej na policce
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: alien se dá odemknout, zamknout i těma 2 tlačidlama v předu, a tím se to dá řešit. to menu jsem taky se Zvířetem i Šakalem řešil, zvykneš si rychle WTK, fakt :-)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Chutná tu někomu Lowrider od Fuug Life? Jestli jo, rád se ho zbavím (vyměním za jiný liquid, příp. prodám - zbývá cca 47 ml, 3mg). Gladiotter a Hustle Grape mi od nich chutnají moc, ale tenhle rybíz vůbec :)
    WTK
    WTK --- ---
    me na tom alienu pride trochu blbe reseny to menu, obcas to odemykaci 5klik veme jako 3klik, misto odemknuti skoci do nastaveni a vylizt z nej znamena cekat nez ze to samo potvrdi
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: škoda že jsem neměl u sebe toho Kůpora! sakra, jsem si na Tebe hnedle vzpomněl :D jo alien.. to je jasný...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: moc velky, furt neni nic lepsiho nez Alien :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    jinak na posledních videích vypadám a ještě budu děsně. protože jsem byl zdravotně kaput, a rýmičku bez Druida jsem moc nezvládnul, mám tu torchu ještě od kluků, a tak jsem rád :-) tak jen proč tam vypadám jako po tahu
    JIKE
    JIKE --- ---
    možná se bude líbit zvířátku, ale musel by jít do TFV8 baby + RBA...

    CVM. Video test CUBOID 200 (200W). (CZ)
    https://www.youtube.com/watch?v=aj8tMgS--Iw
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak pánové, slibované pro vás/nás všechny. takový very simple návod jak začít :-) nic složitého pro start.

    CVM. Míchání Liquidu s JIKE. #1 . Level3 . Jahodový dort. Pro začátečníky
    https://www.youtube.com/watch?v=EgLYpggxdEM
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    XBAHNO: 4 mesice... zadne nahradni sklo.. ale zatim sem to nerozflakal :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LUCKERCZ: Jak dlouho mas celosklenenej atomizer? A jak odhadujes jeho zivotnost? Me se to hrozne libi, ale obavam se, ze pri mym stylu pouzivani by to neprezilo tyden.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Vecerni pohodicka se Milkmanem - skorice od JIKE (Ano, stale mam vzorek od srazu, zacal mi chutnat az s fiber freaks :D)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jestli máš rád rebarboru, nechal jsem Ti tu 10 ml :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak to zacneme nakupovat wholesale a je to...
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: no jesli je to tak dobry urco neco vemu :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: no asi Ti nezbude než vapovat Cosmy Dream house
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: au, to uz je levnejsi prejit zas na ciga pomalu :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: 5.99 za 10 12.99 za 30
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: kolik za to chtej?
    COSMY
    COSMY --- ---
    v uk uz to jede 10ml :(


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam