• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    WENDIGO: ono fakt záleží, kdo a jak tu keramiku udělal, jaká porovitost, zpracování, prostě mnoho věcí. za mě poprvé, když jsem ji měl, tak to bylo v jiné podobě, než na vaping :D, ale fakt je ,že to co z kvalitní keramiky dostaneš je uplně jiný zdroj chuti.
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    Ja uplne nevim, jestli bych rekl, ze keramika je na chut, me z toho priznam se nechutnalo vubec a ten target pro zacal byt pouzitelnej az kdyz jsem do toho narval normalni hlavy od aspire. Oproti RBA s nejakym setupem na chut, treba co jedu ted GUS Phenomenom s tim se keramika vubec nemuze srovnavat. A asi nebudu sam kdo si to mysli, protoze se toho zatracenyho targetu ani nemuzu zbavit, uz to davam za pulku ceny a porad to nikdo nechce. Pritom krome tech hlav je to moc pekne udelanej atik.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: a nyní po naředění by to mělo být nyní 80/20 naředěný. a jak se ta malá halva nahřeje, je to řidší. a ještě budu dávat 70/30 s čím se lidi často setkají, a vezmu i 50/50, tu jsem tam dával ještě z testu a musím říct, že moc řídký, bublalo to.


    TALAGE: já si ted dal 6mg, jsem tu měl, no.. mazec :-)
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    PNXNTDD: Pokud si michas sam, tak si kup baze 24mg a 0mg a postupnym redenim dojdes ke kyzenemu vysledku :) V pripade ze kupujes hotovky, tak bych pro zmenu volil stejny postup :)

    Myslim ale, ze 6mg bude pro zacatek i tak dost :) ... objem te pary je obrovsky, tak nese vice ucinne latky. Ja zacal s 18mg na old school e-cigu a dnes jsem na max 1.5mg ... ale zase to mam v rypaku skoro furt.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: testoval jsem vaporesso guardian onee na VG a v pohodě. chut jen slabší. ale super. nn vyměnil jsem je to hi-VG. Tvý jsem zvapoval :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: no nevim, ja tu keramiku z VG liquidama okamzite prepalil. A prestoze je to presne ten material, kterej by sel krasne vypalovat, tak tam k tomu nacpali oplet z vaty takze to okamzite shori.
    Ty v tom videu do toho lejes 50/50 liquid, to mi moc MTL neprijde...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Koupil jsem si ELEAF I JUST S.

    Předtím jsem měl takový ty starší tipy ecigaret - prostě ego baterka a eleaf clearáč s odporem třeba 1.8 ohm. Kouřil jsem v tom 24mg nikotinu. Teď je ale problém :D že ta 24mg se z toho ijustu vážně kouřit nedá. Takže řeším, bázi s jakým obsahem nikotinu do toho koupit ? S příhlidnutím k tomu že jsem předtím kouřil tu 24. Dík
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: a zamykání je stiskem 2 předních tlačítek - bomba menu easy, přeheldná display, jediný co lak, je méně odolný, jinak spokojenost :-)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Alien. Jednak jde dobijet(a ma v sobe i balancer), druhak je mensi a lip sedi do ruky a tretjak - a za me naprosto zasadne - nema ty blby cudliky zezhora, takze kdyz leakne atik, tak nezatejka dovnitr. Jakoze HPRIV na zateceni padnul a mel sem ho ani ne pul roku. A mimochodem, kdyz jsem ho rozebiral, tak se vnitrni plasty prakticky rozdrobili do ruky, takze ten masivni pocit co z nej clovek ma, je jenom pocit.
    WTK
    WTK --- ---
    alien je neco kolem cm kratsi i nizsi, to je u me pomerne velky plus do ruky proti nejakejm priv/cube krabicim
    JIKE
    JIKE --- ---
    Za mě v tuto chvíli nejlepší MTL zařízení co jsem měl v ruce.
    DripTip je o velikosti klasické cigarety. Keramika=super chuť.

    CVM. Vaporesso DRIZZLE MTL Ceramic Device Video Test (CZ)
    https://www.youtube.com/watch?v=N_BqTsz1nEI
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    XLACHTAN: Bohuzel toto je pravda. Port tam je jen na upgarde FW.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    To jsem si pomohl :)) no víc se mi líbí PRIV, takže asi půjdu do něj. Nicméně někde jsem četl, že nejde nabíjet z USB, je to pravda?
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    XLACHTAN: Aliena jsem v ruce nemel, H-PRIV cajk :)
    JUDE
    JUDE --- ---
    XLACHTAN: Za mě H-priv (vidíš na displej při potahnutí) :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    XLACHTAN: alien :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: Pokud Ti nebude vadit ze barva na alienu není tak odolná, volil bych Aliena.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Smok ALIEN nebo H-PRIV?
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Nejsem sice odbornik na MTL, ale myslim, ze pripadnym zajemcum muzu s klidnym svedomim doporucit Digiflavor Siren GTA.
    Poridil jsem 22mm verzi, ktera naprosto splnila, nebo spise predcila ocekavani.
    Dobre se osazuje buildem, s vatou Fiber Freaks D1 pokourenicko jak cyp. Muj prvni a myslim, ze na dlouho posledni MTL atik, zatim nemam duvod hledat dale, dal jsem to na prvni dobrou :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    CVM. Vape triky CZ/SK . FILO . záznam Live Streamu
    https://www.youtube.com/watch?v=N_Dn5mAFx-w
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam