• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Chlape chlape. Kvůli tvé fotce jsem si musel objednat komplet "lost fog" řadu. :D
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    TALAGE:
    WENDIGO: Jen pro zajimavost. Flashnul jsem ArcticFoxe i na Pico a funguje rovnez bez problemu.

    A jinak vydal Eleaf novy FW ver. 1.03 pro Pico. Na rozdil od zjednoduseneho zobrazeni na displeji, ktere nabizeli ve ver. 1.02, si ted lze vybrat mezi nekolika hodnotami ktere zobrzovat. Jestli poladili zamykani odporu nevim, jelikoz uz jedu na te alternative .))
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: ten mám doma čeká na ochutnavku až budu zdravej ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak něco za sebou už mám, díky. Hlavně že to je již OK

    COSMY: kde máš HOUSE? :D (která je za Tebe TOP?)
    COSMY
    COSMY --- ---
    COSMY: plná polní před víkendem
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: Tak je videt, ze si osadil 100x vice atiku nez ja... zatezkavaci zkouska na jednicku. Za 3 hodiny proteklo pres spiralku 4 plny tanky a bez jedineho zavahani ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: mám tam jen pár příchutí na test do 10ml v těch 30 ml se to ztrácí :))) přeci jen začínám mám zmlsanou hubu cosmic fogama
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Cosmy mas tam ty lahvičky nějaký prázdný. Až bych řekl ze by si to zasloužilo nejakej sraz (po zkouskovym) abychom připravili Jika o jeho střežené poklady. Na ten valejicí se atik doporucuju http://m.gearbest.com/vapor-tools/pp_355926.html kvalita mě až překvapila (uz mám dva)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: včera jsi se uvapoval no :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: cestou do prace jeste zadna :D, ale ted uz je to lepsi
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: a co chuť ? už je zpátky - a taky z Ammita? :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Super :-)

    Jinak tento

    $5.37 Free Shipping Demon Killer Kanthal A1 Clapton Heating Wire for RBA Atomizers (Clapton, 24*32 AWG, 5m) at m.FastTech.com - FastTech Mobile
    https://m.fasttech.com/p/4581401
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jj predano =)
    oky kouknu na fastechu po stejnem dratu ;)
    pruhledny ma jednu vadu "stock Discontinued"
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jj jsem rád, že to pracuje, dneska dělej, zatěžkávačku .dal jsi Cosmymu Cosmy Dream House?

    LUCKERCZ: mám pocit že to bylo 24+30GA

    zde průhledný


    $1.13 Replacement Glass Tank for 571 Mini RDA Atomizer - 22mm dia. / 30.5 height at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/products/3023/10017249/3703200


    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: btw co ze si mi tam dal za drat? 32AWG+26AWG? abych si ho objednal =)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: Tak jeste jednou diky za pomoc, cesta do prace uplne v poho... dnes me ceka hospoda, takze budu mit zatezkavaci zkousku :D Cosmy mi prinesl baconku tak si to o vikendu zkusim premotat, jestli to dam taky ;)
    mam objednany sklo na kapak (https://www.fasttech.com/p/3723204) neni uplne stejne, budu si pripadat ze vapuju pres rouru, ale to je jedine co jsem nasel, ze doporucovali, ze na to pasuje ;) nez to dorazi, tak to jisti lepenka :D
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    WTK: Neni nutne zabijet cely vecer. Mi nejdele trvalo najit mezi linuxama alespon jeden komp s funkcnima vindous :)

    Nahrane to je za par vetrin. Pokud jsi upgradoval origo FW, tak neni co resit. Cela zkouska ti nezabere vice jak hodinu i s proklikavanim. Pokud si na tom neujedes jako ja :)

    Co se tyce zmen - zakladni je ta, ze se tam uvazuje v profilech - je jich 8. Kazdy si muzes pojmenovat, nastavit rezim VW nebo TC, material, ty ostatni picicandy. Je prijemne, ze se vetsinou profily zdetekuji samy. Takze jen nasroubujes atik a mod sam vybere prislusny profil. Asi to resi merenim odporu, takze pokud mas dva atiky s podobnou hodnoutou odporu (setiny) tak to musis prepnout rucne klasickym trojklikem.

    Muzes si tam hezky nastavovat funkcnost tlacitek, libovolne na radcich zobrazovat spoustu parametru (zase per profil), ktere normalne nevidis (live resistance, baterky, pufy, casy, last hodnoty ... hodne toho je... rekl bych skoro az tri rite).

    Ve VW profilu te bude asi nejvice zajimat pre-heat, kteryzto muze byt absolutni v %, relativni v %, v krivce.

    Co se tyce tech krivek - vice mene je tam vse preddefinovano, nemusi se z toho delat raketova veda, spise to chapu jako moznost, kdybys to chtel ladit.

    Zobrazeni hodnot v Device monitoru take zajimave, zvlaste pri TC modu . . . graf je hezky vtveden, zobrazuje live, da se udelat pauza, myskou ukazovat hodnoty kdekoliv na ose. Velice poucne.

    Nevim jestli to je placebo, ale zda se mi ze TC funguje lepe, jednak sluchem a vice mi to chutna :))

    Shortcutem se dostanes do klasickeho menu, kde muzes u profilu nastavit temer vse co pres NFE.

    Jak jsem zminil, pokud nemas problem s upgradem tovarniho FW, nemuzes mit problem ani tady - je to fakt na minutu. A lze se kdykoliv vratit flashnutim originalniho ...

    Urcite to zkus. Ja jsem nadsen :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: cestu domu nedali baterky:-) ted jdu zkusit cestu do prace;-)
    WTK
    WTK --- ---
    TALAGE: je tam nejaka vic znatelna zmena, aby stalo za to zabit vecer prehravanim do pica, vtc a rx? upravovat krivky tc fakt moc nepotrebuju, pouzivam spis jenom vw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam