• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: My nekouříme Hrebiku. Děláme mlhu
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zákaz kouření v restauracích prošel sněmovnou, výjimku mají „šíšy“ a e-cigarety - Podnikatel.cz
    http://www.podnikatel.cz/...-koureni-v-restauracich-prosel-snemovnou-vyjimku-maji-sisy-a-e-cigarety/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Skoda no toho 18tyho...budu po mejdanu :D a kolega by mohl ale jen 25...No ty Haje byly v pohode-dobra Plzen i jidlo, ale jak jsem uz rikal delat vape sraz v nekuracky restauraci bez salonku mi prijde trosku blby a na hlavu. Sorry jako :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    LUCKERCZ: nemas s tim zonglovat :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak mam za sebou prvnich par dni testovani Moradina 25

    Konstrukce: Atik je opravdu masivni, prumer 25mm je dole u konektoru, ale krouzek ovladani AF/JF vystupuje jeste tak o milimetr dal ven. Nevypada to spatne, ale Moradina diky tomu nenarvete na mody ktere maji 25mm jako maximum - nevesel se mi tak na zamysleneho witchera, opravdu skoda sedli by dohromady krasne a problemy by nejspis mel i s malym alienem. Je vyrobeny z pekne masivni a perfektne vysoustruzene 316 nerez oceli a je to znat i na vaze atiku. Pusobi velice bytelnym a kvalitnim dojmem, az trochu neuveritelnym vzhledem k cene. Tipnul bych ho na kousek s cenou srovnatelnou treba s Aromamizerem, ale ve flash sale se da sehnat skoro za polovinu. Sklo je obrovske, ale vypada pomerne tluste a v baleni je jedno nahradni. Krehce naopak pusobi keramicky zvonek kotelny ktery je uvnitr osazeny tak trochu na volno. Rozhodne vypada jako nejzranitelnejsi misto celeho atiku, ten pujde sice pouzit i bez keramicke vlozky, ale nejspis to negativne ovlivni chut. Keramicka je take cast zakladny, ale ta je zapustena do zakladny a pusobi trvanlivejsim dojmem.

    Funkce: Moradin ma velmi napadite vyreseno uzavirani privodu liquidu - krouzek regulace vzduchu se da pekne ztuha vytahnout nahoru a zablokuje tim zaroven jak privod vzduchu tak liquidu a je mozne plnit. Pri stahovani dolu se pod nim obcas obevi mala kapicka liquidu, ale jinak je zatim Moradin velmi protecenivzdorny a je to system velmi pohodlny. Vzduch jde otevrit opravdu hodne na uroven kdy uz necitim skoro zadny odpor pri nadechu. Zavrit jde na uroven priskrceneho DL, ale MTL od tohohle kousku urcite necekejte. Nahore pak najdete delrinovy driptip se zapustenym nerezovym zavitem ktery je opravdu siroky a v baleni take redukci na 510kove drip tipy.

    Testovani: V ramci testovani jsem nahodil spiralky pribalene u atiku - dve jednoduche lehce roztazene spiralky s odporem 0.2ohm. Stejne jako vetsina roztazenych spiralek trochu prskaji, nejspis by to slo poladit s jejich umistenim, posadil jsem je pomerne nizko nad otvory privodu vzduchu. Nasadil jsem driptip se spitguardem (ochrana proti prskani) a neresim, hlavni je chut a ta je opravdu famozni. Tezko rici na kolik to je keramikou ale Moradin podava velmi vyraznou, intenzivni az agresivni chut, rekl bych dokonce o chlup vyraznejsi nez Sirena. Studne privodu liquidu se zdaji dost male, ale nejspis keramicka zakladna take prisunu liquidu dost pomaha protoze se mi zatim nepovedlo Moradina prepalit ani pri tom nejvetsim pareni. Idealni je vatu zastrihnout na delku rovnomernou s sirkou atiku (oprit si nuzky o jeho bok) dosahuje pak pekne asi milimetr nad dno kanalku.

    Shrnuti: Moradin je skutecne idealni Flavor Chasing atik s dobrou produkci pary navrch a prekvapuje mne jak je prehlizeny. Chut je bajecna a jedinou obavou zustava zivotnost keramicke kotelny - ale pri svem hledani po nahradnich jsem nenasel ani ze by se kdo kdy schanel po nahradni tak mozna mne prekvapi. Porad vypada bytelneji nez sklo Taifunu :D Moradin mi prijde jako idealni alternativa k Sirene pro DLkare a ty co by radeji zakladnu pro dve spiralky. Za cenu 17.5$ ve flash sale na GearBestu mohu opravdu jen doporucit.

    PS: Je vazne tezky... dal jsem ho na Little Boye a byl docela znatelne tezssi nez mod :D
    WTK
    WTK --- ---
    LUCKERCZ: jj uz to vidim, to vypada fajn, ta velikost je u pica (z kteryho evidentne cerpali inspiraci) hlavni nevyhoda.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: asi to chic šnurku na ark
    LUCKERCZ: seen beach tam muses zavolat, pokud haji tiny lepši napped, nebranim se
    LUCKERCZ: Nevis, měl jsem testovat.. :-/

    ještě tu pro vás mám něco co mělo vyjít, ale nakonec nevyjde. tak aby ta práce taky byla aspon tady u vás videt :-)

    VAPE TRIKY CZSK . Karel Kapradin . Promo
    http://www.youtube.com/watch?v=ORI-4noK3Jc
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    WTK: myslis SMOK AL85 Alien? podle testu na youtube 24 bez presahu a 25 s presahem ale vejde se
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ono tam to sklo nedrzi idealne... ted uz to vydrzim s tim lepenym nez dorazi balik

    Za me Haje ok, nevim, jak se tam libilo ostatnim=)
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: ani nevim, stane se, mi i vypadlo pico v tramvaji a nebo sem se vratil z venceni psu bez suboxu.. alien ale zamrzi vic. nastesti novej za 45 porad.. btw ta mini verze je celkem roztomila, nevite jak velkej vrsek na to pasuje?
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Zase? :-( si objednej další.
    Jojo toho 18. Bude fajn. Kde to se uvidi. Mám zase rezervovat haje? Nebo zkusíme jinde?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: nejvic je toho 18teho tak bych to smeroval na tento den... ted jen kam muzem a nebude jim vadit, ze tam bude vecerni mlha :D

    btw. dneska cerne sklicko na kapaku se rozhodlo, ze udela sebevrazdu :D Uz aby mi dorazil ten anzu co jsem si objednal z FT =)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Jak se ti to podařilo WTK?
    WTK
    WTK --- ---
    jj taky sem po tfv12 koukal, ale vsude zatim jen presale tak nespecham.. ten rba vypada fajn. me ztrata aliena s 4civkovym criusem donutila oprasit combo, u kteryho me stvalo jak je kratkej ten vrsek, ale driptip z velkyho griffina tam fakt pasuje hezky a vyresil to. pasuje ale jen do toho puvodniho vrsku, ten keramickej ma trochu sirsi komin a tam uz planda..
    JIKE
    JIKE --- ---
    vypadá to na toho 18.2. nebo 25.2.

    chcete v pátek hodinovej pokec s hřebikem? video nemělo šanci ještě vyjít. dám to jen sem, co se známe. :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Taky mám na tfv12 zálusk :). Ja teda mám největší problém s výběrem barvy + čekám na rba verzi. Budu muset počkat až naskladni GXo a vyzkoušet vhodnost kombinace barev přímo na kramě. S těma vyblejskanejma fotkama mě ve smoku pěkně ser.u.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: vzdusny to bude uplne stejne jako TFV8, mozna nektery hlavy co predtim byly restriktivni ted budou vzdusnejsi, ale ta Q4 je vzdusna uplne nejvic :) no radsi jeste pockam az budou mit hlavy...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: mel jsem taky testovat. Ale to je taky passé ale věřím ze pro Tebe bude hodne vzdušný
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SMOK TFV12 Beast Tank | VašeCigareta.cz
    https://www.vasecigareta.cz/produkt-2724-smok-tfv12-beast-tank.html?v=7721#

    ze bych pro to dneska zajel? :) ale nechapu ze nemaj zadny hlavy, fok...
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: asi se blbe domluvili nevim. Nebo se tak rozhodnuli. Skoda ze neslo to od nás . Bylo by to tak 3x+ větší
    SAKALICEK: rádo se stalo :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: proc je druha cena lepsi nez prvni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam