• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: paradni prace, ja dorazim urcite =)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Tak jsem tam volal a maji to rozdelene na 2casti..salonek pro 25lidi..varoval jsem ji pred hodne hustou mlhou a rikala ze tam maji dvere a ze jde kdyz tak vyvetrat..tak jsem to rovnou reservoval na 16h 18.2. na jmeno Hrebik...takze dorazite?? :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: Zkus tam stejne brnknout... kdyz bychom to svolali napr. od 4 tak by casu bylo dost ;)...
    Ja jsem ted zkusil zavolat do jednoho baru, kde vim ze maji salonek, bohuzel odvetrani se tam nezlepsilo od posledni navstevy... takze total nepouzitelne :(
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LUCKERCZ: Koukám ještě nejdřív na stránky a za 1. nikde nevidim že by měli salonek a za 2. maj otvíračku jen do 22 :(
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    HREBICK: Zkus to, parkovat tam jde a metro je tam taky(s malou prochazkou);-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LUCKERCZ: Restaurace Šárka mluvil o ní Šakal. My od nich bereme jídlo do firmy ale už to maj jiný majitelé tak nevim ale třeba by nemusel bejt problém. Můžu tam zkusit zavolat ;)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Co ta hospoda u Dejvic, jak se tam nakonec nemohlo pac tam byl sraz trabantu? Eventuelne ten bar u Andela, kde jsme byli poprve... ?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LUCKERCZ: Aha,hmm tak se to vyresilo samo. To mame 6dni na to najit jinej novej flek :(
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Ty haje podle googlu zavreli nadobro... ma nekdo nejake misto kam jit? =)
    WTK
    WTK --- ---
    cokoliv na serveru vice staci jen prolitnout ocima a hned vis ze je to stejnej odpad jako vsechny jejich predchozi clanky, jediny zajimavy informace se tam clovek dozvi z komentu pod tim.. bohuzel si nemuzu pomoct a porad na to musim klikat
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    neco na vikendy nejradsi bych to otevrel hned a vse

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Primo v cerno-stribrne dorazilo. Barvu jsem vybiral tak aby na nem vypadaly dobre jak cerne tak stribrne atiky a myslim, ze se podarilo.

    I kdyz jsem se dival na fotky a videa i tak mne prekvapilo jak lehke a male primo je. Pekne sedne do ruky, tlacitka maji velmi prijemny klik pri zmacknuti a dosed, zvlast spinaci tlacitko pusobi pevne a je krasne velke. Nalepka s imitaci kuze je velmi prijemna do ruky, ale neni nalepena uplne presne nicmene to neni nijak dramaticke. Kryt baterii je velmi volny a pri zatreseni cvaka pokud je mod bez baterii, ale s bateriemi je diky tlaku pruzin baterii pevny a ani se nehne.



    A ted jiz k diskutovanemu 510 pinu. Takhle zblizka mi prijde, ze je trochu jiny nez ten ktery jsem videl v nekterych recenzich ale tezko rict, mohu jenom doufat. Je temer neznatelne nakrivo, ale pri zatlaceni dolu ma opravdu asi 1mm vuli i kdyz velmi pevnou, mozna vice kdybych to vzal vic silou ale z pochopitelnych duvodu jsem byl velmi opatrny. Zatim nacita vsechny atiky bez problemu.



    Hodne dobry dojem mam ze software, uz ted je opravdu velmi dobry a pokud se s liskou jeste vylepsi tak se mame na co tesit. Preheat funguje bezvadne a nejvic me potesil TC mod - krivka je vyladena opravdu k dokonalosti a je to prvni mod ze ktereho nejspis pojedu TC porad a nebudu mit duvod prepinat na watty protoze veskere bezne nedostatky TC jako je pomaly rozjezd, maly vykon nebo naopak prepaleni vaty i v TC modu se u Prima nedostavily. Zkousel jsem na TC dat na sucho vatu a dostavilo se jen temer neznatelne zazloutnuti, ani jsem to nefotil protoze na fotce by to nebylo videt vubec, musel jsem to zkoumat lupou. Za me tedy zatim spokojenost, doufam ze vydrzi. V ramci opatrnosti mam obednany 25kovy cerny heatsink ktery nejspis na Primo nasroubuji napevno a budu vymenovat atiky na nem aby se 510ka na modu prilis neopotrebovavala.

    A ted uz par fotek jak na Primu vypada par mych atiku:

    Cerny 25mm Moradin doseda na primo uplne presne.



    Stribrna Sirena o prumeru 23.5mm



    A na zaver kombinace ktera je dle meho nazoru asi nejhezci ze vseho co jsem zatim zkusil - OBS Engine. Diky tomu, ze Engine ma stejny odstin matne cerne jako predni panel Prima a stribrne doplnky vypadaji jak vyrobni set a diky prumeru 25mm doseda naprosto dokonale.

    COSMY
    COSMY --- ---
    překvapení dne vapeclub.co.uk v po odpo objednáno dnes ráno přišlo fiha ;-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    FEKASON: jako jo nejlevnejsi nejsou a oni pak delaji klasicky prichut 379 za 20ml
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Tak nam vyrobili novyho Nautiluse pani Mullerova!
    Aspire - Aspire Nautilus 2
    http://www.aspirecig.com/products/tank-series/tank396.html

    COSMY: Taky me tam zaujala jedna prichut, ale 190 za 30ml bez baze mi neprijde uplne friendly :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Zeptam se mate uz nekdo Primo? Ja se nakonec rozhodnul to risknout s tim, ze ho koupim v cechach a kdyz zrovna chytnu kousek s vadnou 510 tak to vyreklamuji a kdyz se ochodi casem s cim skoro pocitam jak znam joytechacke 510ky tak to proste budu muset rozebrat a vymenit, ale zajimalo by me jestli mate nekdo uz nejake osobni postrehy a zkusenosti.
    COSMY
    COSMY --- ---
    SHADOW__: jesus ten sel skoro hned druhej den a chutna lemon pekne kyselej ale jak zraje je to sladsi jahoda prvne nic moc cekam co z ni vyleze :D
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    COSMY: Aha. To jsem nějak nepostřehl. Googlím jako šílený a ona to nakonec má VC.

    Takže bys to doporučil?
    COSMY
    COSMY --- ---
    SHADOW__: vaše naše :-D
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    COSMY: Kde jsi to sehnal?
    To vypadá zajímavě, rád bych to vyzkoušel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam