• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HERODES: Jako můžeš i dřív no. Ale nebude to ono. Kolik tam máš pg?? Já zastávám zrání min. 2 měsíce ;) kor ve 100ml...
    HERODES
    HERODES --- ---
    To mám jako měsíc čekat než to zkusím???
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Hmm, jde o to že pg nese chuť..Ty ho tam asi moc mít nebudeš. Vylej tam těch 10ml a po měsíci uvidíš a když tak ještě doleješ ;) p.s. dýl i vyzrává chuť když máš míň pg...
    HERODES
    HERODES --- ---
    No je to VapeGear VG a příchuť Fuu HVG sour melon.. Nemám s tím zkušenosti a tohle mi přijde jako nejjednodušší cesta.. :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HERODES: To bude v pohodě. Ještě záleží jakej máš poměr? čim víc vg tim musíš dát víc příchutě. Ale já si třeba míchám na +- 10% i 80/20 a mě to chutná a vyhovuje. A ještě co je to za příchuť?
    HERODES
    HERODES --- ---
    Měl bych jeden blbej dotaz - mám tady 100 ml báze Vape Gear a k tomu 20 ml příchutě Fuu.. nechce se mi nic zkoušet, čili když do té báze naleju tak půlku té příchutě, pokazím tím něco? :) Díky.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Cus. Nekdo uz zkusil Nautilus 2 a ma porovnani s originalem?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WTK: Prijde mi to jako hybrid aliena a prima, ale nevypada spatne. Ja momentalne mam v planu koupi tohohle krasavce:
    WTK
    WTK --- ---
    hehe wismec jede alien vs. predator:)
    http://www.wismec.com/product/predator-228/
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WTK: Tak je to atik na chut, zadny mrakostroj, ta mala kotelna je pro co nejlepsi chut podminkou. I kdyz me mala neprijde, porad pouzivam phenomena kde ma kotelna prumer tak ctyri milimetry :D Bubliny sice jdou pomalu, ale otvory pro liquid jsou tak obrovske, ze zasobuje bez problemu. Pouzivam 90VG a porad cuca, jen tam nekdy ta bublina proste chvilku visi. Airflow mam tak ze 2/3 zavrene vetsinu casu protoze zase nejlepsi chut je s omezenym DL, cim vic vzduchu tim se ztraci koncentrace. Proste je to flavour chaser tank a tak je i staveny, variant na mraky je spousta, ale velkych FCH tanku zas tak moc neni, velka cast nejlepsich tanku na chut je porad MTL ze stare skoly (Kayfun, Rose, Phenomenom, Squape a tak dale) ale vsechny mam upravene na tuhe DL a stoji to za to. Navic jsou bezvadne na stealth, vetsinou je taham do sve obibene nekuracke hospudky kde mam vapovani jako stamgast vyslovne povolene protoze prave diky tomu, ze si tam beru setupy produkujici rozumne mnozstvi pary ktere nikoho neobtezuji a kdyz tam nakracel chlapik s beastem, dvakrat potahnul a nebylo videt na krok tak ho barmanka hnala svinskym krokem.
    WTK
    WTK --- ---
    WOLFGAR: ja bych k m25 z myho kratkyho zkouseni dodal ze mi neprijde moc velkej prostor pro spiralu, velocity posty jsou fakt blizko u sebe proti treba engine, crius plus, combu, ale i supreme.. nekde na urovni malyho criuse, ale o par mm zvedly. taky mi prijde malej prostor mez sklem a kotelnou, bubliny vzduchu se mi tam obcas zasekavaj, nekdy i tak, ze to pak chvili nenatahuje liquid do diry. to mi pri jeho rozmerech prijde trochu blby. airflow by moh bejt je vetsi, pri razantnejsim potahu je trochu hlucnejsi. je spis na takovou pohodovku kolem 35-40w
    ale ta chut je fakt uplne jinde.. skoro jsem po prvnim potahu mel nutkani si to vic naředit​:)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Pro vsechny kteri o tom jeste neslyseli a nevi...nejlepsi obchod! ;-) https://youtu.be/Y5zUMWtxeT4
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    SAKALICEK: Moje nejoblibenejsi je tohle: https://www.vasecigareta.cz/produkt-1993-euphoria-e-motions-prichut-flavour-art.html

    2-3% koncentrace je malo, me to nejlip funguje na 5%. Zrani neni potreba moc dlouhy, staci cca 2-3 dny. Neni to az tolik tabakovy, ale je to prijemny na celodenni vaping (v mym pripade klidne celomesicni :D).
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    kluci mám tu dotaz od vařečky ze šárky. Máte někdo pro něj odpověď?
    "Prosím pěkně už nechci moc otravovat ale neporadil by jsi mi ingredience na dobrou tabákovou příchuť děkuji moc Jindra "

    Dík.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    LUCKERCZ: jo tak ted jsem si vsiml ze si poridl aliena :D tak mu spis rekni ze to co ochutnal bylo jen 14 dni ulezele... a uz mam poslednich 30ml... tak kdyby se chtel stavit na u me v praci na Pankraci, tak mu klidne 10 ml dam zadara nebo po praci na hloubetine... ale Sarka je pro me total z ruky :/ Ale to mu trn z paty nevytrhne... to vyvapne za den a nebude mit nic :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    SAKALICEK: hehe vyrid mu, ze rad bych pomohl, ale ja to mam 70-80 VG a to by se mu palilo :/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Haha! :D ja kdyby sis chtěl otevřít obchod :D slušná zásoba mininimálně tak na 10let :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Na vyzravani je nejlepsi susicka na ovoce ;)

    HREBICK: Jinak na osvetleni situace... byl jsem dnes na poste :D

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Můžeme tomu říkat třeba Kuchařová metoda. :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Komunikoval tam ohledně nulek s Luckerem ;) s tou pračkou je to fakt docela vychytávka :) divim se že na něco takovýho přišel :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: s tou prackou me dostal :D ale dobrej napad.
    U kuchare bych cekal spis "hodil jsem to na hodinu do gulase a chutna to skvele" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam