• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jeste kdyz tam hodis fakt nadupanou spiralku na 45w tak pak to je lahůdka :-) mam tam od Zvířete catterpillar :-)

    Od prvního srazu kolik novinek bylo a jak to slo nahoru co?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jj normalni ammit si nemohu vynachvalit ;) a dokud budu mit jen 22mm mod, tak je to jedina volba ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jojo na dual vypada hodne moc vzdušný a na tunu vaty. Super. Klasicnej ammit co jsi byl u me je 22. Ale ja ten 25mm malý buclik bych rad . Skoda ze nedělají single deck do tornáda 150
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jojo bohuzel na singl jedine ammit normalni... na dual vypada ten ammit velice dobre ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: zrovna jsem na to Koukal. Takze dlouho vyhlizene EXO na single je jasná volba.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: koukni na https://www.youtube.com/watch?v=zovv84X8ECA&t=3s
    Na singl ho moc nedoporucuje... ucpavka ti nezmensi diru na vatu :/
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: neboj. Je to 25mm . Ale sklo se pak rozšíří na 26mm. Mam to v recenzi co jsem točil v lednu ale jeste nevyšla
    SPAULDING: taky na nej koukam a Hřebíček ví ze se mi libi moc :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SPAULDING: Hmm, jenže to je 26mm což asi dám i na Findera, ale vemu asi i to malý :) potřebuju 22mm totiž...
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Lol, ukradeno od kámoše, kterej to ukradl nevím kde.



    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    HREBICK: EXO RTA má single a dual coil deck, 2ml a 6ml tank. Vše v jednom. :)

    IJOY EXO RTA
    http://www.ijoycig.com/product/item-342.html
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SPAULDING: Jo! Vypadá fakt dobře! ale já chci to velký :)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Když už jste řešili to EXO. Ano, je to bomba. Preferuji nad ammitem (používám single coil). :)



    WTK
    WTK --- ---
    ja bych to nebral podle vyrobcu jako spis konkretnich prichuti, prakticky od kazdyho mi neco nechutnalo a neco bylo supr..
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    QYDO: Jinak Mam and Pop mám odzkoušeno celkem hodně a jsou dobrý, The Fuu CATCH THE FLAVORS mi skoro všechny chutnaj. Pak Pj Empire, Vampire Vape.
    SOJKA: Jj, Atmos lab byly celkem v pohodě.
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    QYDO: Capellu jsem měl jahoda a byla moc dobrá, ale sladká. Teď jedu blue raspberry a maracuju,obojí od Atmos Lab a moc dobry
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak kiwi od Capella se dá jet celkem i shake and vape :), ale jsem fakt zvědavej kam se to bude měnit dál...

    Btw poradíte mi vaše oblíbené výrobce příchutí? Taky bych rád tip na dobrou tabákovou... Obecně moc nejdu potěch úplně slaďárnách, nebo crazy tropickejch mixech
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: uz vidím. Je tam ucpavka
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: jojo to jo ale nepíšou ze tam je i single...

    Package Contents
    Package Contents: 1 x Geekvape Ammit RTA Dual Coil Version, 1 x 6ml Glass Tank, 1 x Accessory Bag, 1 x English User Manual
    QYDO
    QYDO --- ---
    HREBICK: jj to vim :(
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Je preorder ;) [ WOLFGAR @ Elektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 - ]

    QYDO: Doporučil bych ti minimálně 500ml namíchat nebo jako nevim kolik toho máš na vapování...Nejlepší liquidy jsou tak po 2-3měsících ať si říká kdo chce co chce..mám teď půlročního Flap Jacka a je to fakt pecka! Nehledě na to že v 80/20 to potřebuje zrát dýl jelikož máš jen 20pg...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam