• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    QYDO
    QYDO --- ---
    JIKE: Takže co mě teda čeká s tlačítkem alienu? Že prostě přestane tlačítkovat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: víme a i se to rika ze dela review aby se to prodalo. Ale aspon se clovek podívá jak to vypada. Některý videa ma dobrý a některý proste ne. Je to skoda. Ja treba řekl na rovinu prodejci ze tohle je špatný a ze to tam řeknu si po videa, bum a poslali to karotkovi. Pak uz jsem musel některý odmítat. Nebo jsem treba skrabal do aliena a apeloval na SMOK. Fakt kdyby udelali na nem lepsi switch a lepsi lak je to super stroj. Jen proste je nutný byt vic objektivní, ale to prodejcům vadí... logicky...

    Ale tyhle detaily často utečou. Jste ze tu je tohle auditko. Clovek aspon se tohle dozví. Doufam jen, ze wismec pouzil kvalitní plast... alien i xcube vydrzi dost kupodivu. Xcube nemá microswitche ale nejaky tlakovy a podle me nesmrtelný spínače. Dle mých testu tlačítko microswithc ala china vydrzi hard day use tak rok az dva po 2 letech je Total mrtvý. První znak je ze přestává cvakat. Měli by tam používat co nejlepsi.

    Ja ti udělám review na Predatora jestli chces :-) a kuli to u ho i objednam ! A hotovo!
    Věřím ze ten spodek pád nedá u predatora. Ten setrvačny tlak půjde do toho otvírání. Tak z 96%
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: recenze? :D omylem jsem dneska kliknul na karotkovo "review" a malem jsem se poblil co tam mlel za hovna, sasek...
    Uz ani nevim proc ho tak nesnasim... A jo, vlastne protoze je sasek a mele hovna :P

    V prvnim Alienu mi odesel microswitch prvni den, v druhym drzi. Divim se ze mi ten muj Alien jeste furt funguje, na to kolikrat spadnul na zem, nebo na stole. To je spis o nahode, tohle uz umi vyrobit kazdej tak aby to fungovalo delsi dobu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zajimalo by me co používají za typ microswitchu ve výrobcích
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: nejen vyrve. Ale co únava materialu? Vzdyt je to porad pod tlakem na malé ploše a navíc ohraničené ostrým zobackem. Tam mel byt kov a i dvířka .. pokud to bud zavřeny a nebude to mechanicky namahany a bude se nabijet v modu, a nesnadné to na zem na spodni hranu, tak to ma an i vydržet. Jinak se to bude muset zalepit než dojde k opotřebení a potřebě výměny baterii. Tohle jsou ty detaily na co se delaji recenze. Sakra práce . No doufejme ze to vydrzi.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: trochu to zachranuje to, ze ty dvirka jsou zapusteny, kolem toho je kovovej okraj co vystupuje dolu. Takze kdyz to nespadne na kamen tak to ma sanci prezit. Ale spis myslim ze vaha baterek ty dvirka pri narazu proste vyrve.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Cubois ma na 100% kovový - ted jsem na ro koukal. To bude první co půjde do kopru . No sakra to jsou volove.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ted na to koukam - na 99% je to plastovy. Protikus v chassis je kovovej, ale ta zapadka je plastova a tenka. Ta pujde s*t rychle...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: dvířka na baterky to ma jako CUBOID ale ten ma co si pamatuji kovovou packu na zavíráni.jestli dali plast tak to je první co (jak pises) půjde do kopru
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    minirecenze WISMEC Predator a Elabo atiku
    nebo spis srovnani s Alienem :)

    + prijemnejsi do ruky, ten plast je o dost teplejsi a prijemnejsi nez kov
    + je o dost hezci
    + prijemnejsi displej nez Alien - a barevne uplne krasne sedne k barve (Stribrna)
    + vypada lip vyrobenej, pusobi jako ingot
    - ve skutecnosti je tam ale asi vic plastu nez na Alienu
    - vsichni chvalej lepsi dvirka na baterky, za me naopak minus. Na Alienu to neni jak znicit, jsou to dva kusy kovu co zapadaj do sebe. Tady to jisti plastova zapadka, v pripade napr. padu upadne a uz to nikdo neopravi (leda to treba zalepit natvrdo)
    - nejde zamykat tak jako Alien pomoci + a - dohromady :-(

    jinak neni moc co k nemu rict - baterky to zda se nezere, nejak moc se to nezahriva, funguje to jak by clovek cekal

    Elabo atik... no mam z nej rozporuplne pocity

    + fajn zpracovani
    + plni se skoro stejne dobre jako napr. TFV8/TFV12, musi se vyndat naustek takze se trochu bojim za jak dlouho se osoupe ten plast a zacne vypadavat naustek. Zase se ale nemusi clovek bat ze se mu v kapse otevre (s TFV8 se mi to stalo Xkrat, hlavne jina barva nez Stribrna jde otevrit velice snadno nechtene)
    + nic netece, celkem vzdusny

    - porad tam citim zbytek obrabeciho oleje nebo kovu, vyplachnul jsem to fakt peclive a zkusil jsem i jinej atik. Uz to pomalu mizi, ale je to neprijemny a neco, co jsem poslednich par let u atiku nemusel resit
    - prestoze je to sada tak barva je jina, protoze to je SS a ne Zinc alloy. Mohli to pokovit do barvy kdyz uz to prodavaj jako kit...

    nemuzu uplne soudit chut, protoze tam furt citim neco z vyroby, ale kdyz si to odmyslim tak mi prijde ze to chutna dobre.

    jestli jsem neco vynechal, ptejte se :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    me dorazi predator dneska, tak jsem zvedav ;)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Uvidíme kdy bude podporovano
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Jo tak artic fox je hlavni duvod proc ho pouzivat, snad na nem bude liska mene problemova nez na Primu, i kdyz osobne na ni stejne TC nepouzivam, ma ale krasne vychytane krivky na vykon.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Mám ho par hodin a za mě super, lépe se mi drží v ruce a celkové je příjemnější na pohled.

    Co se tyče TC tak to jsem ještě nezkoušel nemám totiž u sebe nerez

    Tlačítko mi přijde bytelnejsi než na alienovi takže za mě další +

    A doufám ze co nejrychleji udělají artic fox na něho ( je to veřejný systém který je Prej lépe udělaný) tak uvidíme
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: A jake jsou zatim dojmy? Co jsem koukal na srovnani tak vetsina preferuje predatora tak jsem zvedavy. Muj je stale jeste na ceste :(
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Alien Vs Predator :D


    JIKE
    JIKE --- ---
    Čekám na fotky a pripadne video ze zahuleny akce a kdepak je? :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Original IJOY RDTA 5 Atomizer-31.57 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_621576.html?wid=21
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Trochu jsem se zdrzel balenim vsech tech kramu co tahnu sebou a vyberem liquidu (mam toho tunu ale spousta jeste neni uzrala po tom co jsem to pred par dny premichaval a upravoval) ale ted vyrazim tak dorazim nejak kolem seste.
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: haha ja jedu podle ankety cekam komorni session :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY: no vypada to tak na 10lidi urcite..odeme 4-5lidi a tady zahlasovalo 4+wolfgar a nekdo jeste psal ze dorazi s +2 a vubec nehlasoval :-) po komorni Sarce todle bude docela mazec! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam