• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    jako me se to samy u aliena, ten to ma reseny uplne stejne, to tam holt nabusis zpatky, a co?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    par atiku ve sleve...
    The Best E-Cigarette Flash Sale - GearBest.com
    http://www.gearbest.com/promotion-get-in-touch-with-vape-brands-special-189.html
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: https://prislusenstvi-k-rc-modelum.heureka.cz/vodive-lepidlo-wire-glue
    Pouzivam na veskerou elektroniku protoze jsem liny pajet navic na neco podobneho je to idealni a ta pixla vydrzi pekne dlouho.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Omylem jsem uzavrel anketu tak pls hlasujte znova...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    lepidlo na kov? a navic musis zachovat vodivost

    podle me bude stacit to klestema trochu ohnout a pak to tam narvat...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ja zas treba mam tyhle levne mody na akce, festaky, kdyz nekam jedu nebo do prace, zkratka tam kde se mi nechce riskovat ze znicim nebo ztratim DNAcko. Deska je kvalitni, software nahradi vyborna liska a par vyrobnich nedostatku si rad poladim. S primem jsem si pohral tak, ze je mi ted skoro lito ho prodat i kdyz uz ho temer nepouzivam. Navic predator pro me byl takova uleva kvuli tomu zanetu slach ze i s tim pinem vubec nelituju, ze mam obednany druhy. Teploodolne lepidlo stoji par korun a drzi jako pribite.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: ja to nosim v kapse u bundy, obcas u kalhot. Jako stolni zarizeni mam Koopora :)

    HREBICK: velky a slaby
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: To ti tolik vadí jo?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SPAULDING: taky mnohem vetsi
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: od pohledu vidim ze to je mnohem vetsi, vic nez o centak na tloustku
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: vyborne, tak mi posli odkaz na Mod, kterej bude stejne malej jako Alien/Predator, bude umet nabijet baterky a bud mit vykon aspon 150W.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Presne tak u modu za 30 babek je to myslim ten nejmensi problem ktery si opravim za 5minut ani ne, u Prima kde bylo treba bud srazit vrchni hranu celeho zavitu nebo ho komplet vymenit byla situace horsi. Proste u modu za tyhle prachy musi clovek pocitat s tim, ze je to take takove RBA DIY ;)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Odpověď-NE! a nebo si trochu připlatíš a koupíš si něco co ti vydrží dýl a to zpracování je kvalitnější. Třeba Dicodes, Asmodus, Arctic dolphin, Vicious ant atd ;) Kup si stabwood a už nikdy si nebudeš stěžovat že ti někde něco vaklá a slezá ti lak ;) Nevim co furt čekáte od toho "levnýho" Smoku a Wismecu...chrlí to teď oba né jak :) ale opravdu na bežícím páse, kterej bude hodně dlouhej a kvalita byla už předtim taková střední a teď rozhodně musela jít ještě trochu dolu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: to nemáš ani šanci na začátku odhalit, protože drží i když s tím vakláš, a netušíš, pokud neznáš konstrukci, že je tam jen naraženej takto... člověk by čekal závit.

    otázka: vyrobí někdo konečně MOD na 2x 18650 alien type, kterej nemá chybu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: aj! tak tohle jsou přesně věci, které se ukáží až časem. naštěstí to je situace, kdy se dá vrátit zpět a případně dát tam tepelně odolné lepidlo apod. horší je, že na tom drží celý atík a je to hodně tedy namáhaná věc a kor když to spadne.
    snda to wismec dá do kupy a dá tam lepší 510 negativ. no to teda..

    Tobě se to Zvíře ale nekinklá a drží. podle mě po pádu to jasně bude vaklovat
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Wismec Predator 228 WARNING!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=YvLb613iOuo&feature=share


    Ach jo :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Tak takhle to uplne nefunguje protoze TC samozrejme necte teplotu, vypocitava ji z odporu, TC krivka vykon reguluje stejne at je to jedna 0.25 spiralka nebo dve 0.50 a nema jak poznat rozdil, jenze pokud to jsou dve spiralky a jedna ma 0.52 a druha 0.48 tak krivka stale reguluje vykon na 0.25 jenze vysledna jenze ve vysledku jedna spiralka dosahuje nizssi teploty a druha vyssi. Samozrejme u dvou to neni zas tak tezke doladit ale u tri nebo ctyrech uz to zacina byt docela kumst. Omezeni maximalniho vykonu je tedy takova pojistka pokud je v buildu nejaka chyba a TC nezafunguje spravne tak mam porad omezeny maximalni vykon a nic se nedeje.

    Takhle to vysvetlit je trochu krkolomne ale jednoduse, dojdi nekdy na sraz ve vapebaru a vezmi si mod u ktereho si myslis ze mas nejlepsi TC, dostanes ode me C4 deck, spulku SSclaptonu a kdyz to za ten vecer zvladnes postavit tak aby jsi do toho mohl prat max vykon a fungovalo to perfektne tak mas muj velky respekt ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam