• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Hah, samozrejme ze jsou, ty neznas nkon? :D Je to primy distributor baterii pro vetsinu evropy, odkud myslis, ze to berou ty shopy co to pak prodavaji za 300/ks tak aspon vis kolik jsi jim prispel na marzi ;)
    Nkon ma tu vyhodu, ze ti to za 9 ecek poslou primo z holandska i jako maloodberateli (jen jim musis potvrdit, ze si je beres na sve riziko a vis ze baterky jsou nebezpecne) plus jako dodavatele maji prave jeste o dost nizssi ceny pri koupi celeho paklu (10) nebo kartonu (50-200 podle znacky)
    NKON | Sony Konion US18650VTC5A 2600mAh - 35A
    https://eu.nkon.nl/sony-us18650vtc5a-flat-top.html
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: 150/kus? to asi nebudou originaly...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ona da podstatne vice, 20A je limit kontinualniho vybijeni, je to jen hranice ktera se pouziva pro 100% bezpecne pouzivani treba v pripade, ze by u modu doslo treba k zaseknuti tlacitka a i tam ti to chip po 10s odpoji.

    V modernich modech netreba moc resit ale je na to velmi jednoducha a efektivni kalkulacka http://www.steam-engine.org/batt.html
    Krome bezpecneho pouzivani baterek se z ni dozvite i na jaky vykon vam jak dlouho ty baterky vydrzi. Na to ji pouzivam nejcasteji ale je pravda ze u Cricketa uz si u tech nizssich odporu i zkontroluji na kolik voltu to muzu maximalne nastavit

    Nicmene protoze HG2 i prez svou odolnost pri spatnem zachazeni maji porad realne namerene jen 18A pri kontinualnim vybijeni v teplotni norme kterou si Mooch stanovuje pro bezpecny provoz zacinaji byt posledni dobou mnohem oblibenejsi prave VTC5A na ktere chci treba ve svych seriovych potenciometrovych modech take presedlat, s kapacitou jen o trochu mensi nez ma HG2 zvladaji bezpecpecnych 25-27A

    Stale plati ze je budu objedavat kdyby se nekdo z Prahy ctel pridat a vyzkouset, chci jich dohromady vzit alespon 10 jsou pak o dost levnejsi. (I s postovnym asi 150 za kus)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: cim vic dratu tim vic chuti, ale tim vic hrozi dry hit. Ja kdyz udelam treba 12 otocek tak uprosred po chvili upalim vatu, na 8 otocek v pohode - proste to nestiha sat tak daleko.
    Lepsi je udelat tlustsi coil, jenze na to je potreba zase sirsi zakladna :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEX28XZ: rekneme pro jistotu ze baterka da 20A
    tzn. pri napeti 4V da jedna baterka 80W
    dve baterky tim padem daj 160W
    na odporu vubec nezalezi, jen na vykonu

    ale kdyz ty baterky budou vybity (tusim ze Predator jede do 3.2V s origo firmware) tak mas limit na baterku uz jen 64W = ~130W celkem

    realne ti tyhle baterky asi nebouchnou, leda bys v jednom kuse jel 200W s vybitejma baterkama, ale tam uz spis klesne napeti a nepusti te to
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Pet kilo od nekoho jsem myslel, nebo tech 35$ z GB no.


    NEX28XZ: Nemusis, regulovanej mod si to ohlida sam, jen sleduj jestli se ty baterky nejak moc nezahrejvaj ale HG2 jsou jedny z nejbezpecnejsich baterek na trhu takze bys nemel mit problem.
    Co se tyce spaced coils ono to platilo u obycejneho dratu, u komplikovanejsich dratu je to z me zkusenosti uplne jedno protoze tam uz mas toho pvrchu mnohem vice a clenitejsi a ten drat k sobe stejne primo nedoleha navic u vetsich spiralej jsi rad ze na sirku postu udelas co nejvic otocek aby ti vysel nejaky rozumny odpor takze to ani moc roztahovat nechces. Jediny atik kde pouzivam spaced je Iron Maiden ktera ma 30mm a ty posty jsou od sebe asi 25mm :D
    JUDE
    JUDE --- ---
    NEX28XZ: to je pro jednu baterku
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    NEX28XZ: Údajně spaced by měla podávat víc chuti ale nevim nevim. Imho to neni zas tak důležitý...spíš mi přijde čim víc drátu tím víc chuti.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    A ještě.. je nějakej charakteristickej rozdíl mezi spaced a nespaced coil? Mám teď 4 otáčky a nevim jestli mám udělat spaced tak aby nožičky byly hezky rovně nebo to scvaknout k sobě.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Dotaz... mám v Predatorovi LG HG2, musim řešit nějaký výpočty kolik watů max můžu jet?
    Jakože HG2 jsou 20A a já chci odpor 0,15ohmu, podle kalkulačky https://www.misthub.com/blogs/vape-tutorials/76788933-tutorial-ohms-law-and-vape-safety-calculator můžu jet max 60w?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: ja si myslim jak pises... za 5kilo? Kde? Nejmíň jsem videl 37$ a 35$ pres mobile app gearbest
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Hele ja bych se toho nebal, kdyz o tom vis a nebudes za to rvat tak to bude v pohode. Sezenes ho za petikilo tak i kdyz vydrzi treba rok nemusi te to mrzet plus kdokoli sikovnejsi si ten centr klidne opravi sam. I ted bych porad radeji vzal Predatora nez Aliena, ta Liska je hrozne bezva, zvlast co udelali verzi 2.0 tak pecka.

    Jinak dorazil "klon" Azeroth RTA, jak jsem si myslel, jedna se evidentne o nejakou prvni serku ktera se nevyvedla dle predstav coilartu a tak ji rozprodavaji bokem jako "klony" provedeni prumer, krabicka, pridavny letaky dokonce i ten gumovej nesmysl vse s potiskem coilartu, to by nikdo takhle do detailu neklonoval. Zakladna vypada jen strikrnuta zlatou barvou ale hodku v ultrazvuku dala uplne v pohode takze to asi fakt je pokoveny i kdyz se zlatem to moc spolecneho mit nebude. Za 12 dolaru nedokonaly ale funkcni atik, zatim me ale vazne bavi tak asi vezmu i "origo" a uvidime rozdil.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Smok Alien 220w Paint peel - How to make it look new and shiny again - Strip and Polish Tutorial
    http://www.youtube.com/watch?v=c0X2Ewn0Uxs
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: diky za info
    WOLFGAR: :-D. Podle nálady zvol barvu či podleobleceni :-). Diky za info. Příští aktualizace to treba vyřeší... nevim co s tim centrpinem delaji. Je mozne ze je hůř udelany (konstrukčně určitě nevhodné) ale libi se mi moc měli by udelat verzi 2
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Mam dva a na obou drzi naprosto pevne a bezproblemove, jediny problem ktery s nim mam je softwarovy s Liskou - kdyz je delsi dobu vypnuty a zapnu ho tak skutecne hlasi atomizer short, jenze je to evidentne problem SW protoze aktualni odpor se normalne stale nacita a ukazuje spravne, nicmene do nove lisky pridali moznost na softwarovy reload atiku tak jsem si ho dal na 4klik a pak hned naskoci a jede bez problemu takze me to nijak nezatezuje. Nicmene premyslim, ze jednoho Predatora prodam protoze dva fakt nevyuziju a zas abych mel dva jen abych stridal barvy to uz je moc i na me, staci ze mam deset dalsich modu :D

    Asi udelam ted nekdy nejaky vyprodej veci co uz nepouzivam a hodim to sem, bude toho vic. Uz nemam na policce misto na dalsi atiky :D
    TWOH
    TWOH --- ---
    JIKE: Cca měsíc a zatim v pohodě.
    JIKE
    JIKE --- ---
    co Predator, všem drží centrpin - stále? (EDC mod)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: to je jediny co kdyby tam nacpali pouze pro 2 baterie by bylo super . Treba v dalsi. Alien 2. Verzi uvidime
    WOLFGAR: aha :-) dik se muze hodit vsem
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SMOK GX2/4 Alien Killer? Check this Full Review with Charts - DJLsb Vapes
    https://www.youtube.com/watch?v=5aa3mwEQa_A


    dost zajimavy zarizeni

    ale neumi nabijet...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Rikam MAP je to tam i napsany ;) Je to standartni FT kod kterej funguje na nektery veci kde podle smlouvy s dodavatelem nemuzou na webu zobrazovat nizssi cenu nez nejakou smluvenou tak to resi tak ze nahodi ten standart stejne jako konkurence a pak si svoji cenu daji pod kod MAP.

    "The actual price is so fabulous we can't show it!
    Enter coupon code MAP in the shopping cart page to see our unbeatable price."



    Mimochodem na ty spiralky jsem zatracene zvedavy, znamy je bere a pry to vypada vazne jako nichrome coz je za tu cenu pecka. No uvidime, mam tech nichrome objednanych vice kdyz si to vsichni recenzenti posledni dobou vychvaluji proc to nezkusit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam