• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BIG_SCHADE: ne že bych o až tak moc věděl, ale ty žhavicí hlavy se musí jednou za čas měnit, tak jestli to není tím?
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    Ahoj vespolek :)
    Dostal jsem ted od znamyho toto el. cigo, bavi me moc, z 25-30 cigaret denne jsem hned spadnul na max 5 a mam z toho velkou radost a i jako astmatikovi se mi dejcha mnohem lip !! Zatim fakt super :)

    A ted dotaz na vas :)
    Nekdy se mi zda, ze chut koure/pary pri vdechovani chutna trochu "spalene" ?
    Netusite, cim by to mohlo byt ? Napadla me bublinka vzduchu u spiraly, pac kdyz jsem tim zaklepal, sly z tech mist...
    Jinak teda vypotrebuju asi jednu napln denne...

    Btw...
    El ciga me bavej, snad to nebude jen pocatecni nadseni a vydrzim u toho, zatim ve vsem jen kladne pocity !!

    Diky a pare zdar :)

    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: and ne. některé jsou hladké a příjemné. já měl od nich hodně a musím říct že za mě dobrý. mají dost jinou chuť než na co jsme zvyklí z normálních klasických příchutí. jiná chemie no :D
    SAKALICEK: na ta slova nezapomenu. Vždycky když ji vidím prodávat, vzpomenu si na ně :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Hmm rebarbora. Tu jsem chodil krást přes plot sousedům :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: vampire vape...to asi budou kousavé a pálivé příchutě, ne? :-))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: here milovníku

    Příchuť Vampire Vape - Rebarborový krém (Rhubarb and Custard) - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/vampire-vape/prichut-vampire-vape-rebarborovy-krem--rhubarb-and-custard-/
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: :-D. Me mas prokouklyho. Dneska jen mouchu a malém vosu. Jsou po jahodach v citronovým kolqci s trochou karamelky. WOLFGAR ví :-)))
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Co sis zase strčil do pusy co? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Pro zajímavost. Když vapujete venku, sledujte naustek. To sladký láká nejen vosy :-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    WOLFGAR: dík, sestavil jsem si TODO nákupní seznam :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CERMI_FOX: Ja mam to same u vsech big mouthu, prijdou mi hrozne chemicke takze to nejspis nebude jen tebou. Co se tyce dobrych nechemickych ocovcnych prichuti tak doporucim ty revolute, potions nebo potion magique a pokud na tebe budou malo kysele tak vzit lahvicku tech sour candy od TPA nebo limetky, ta mi od TPA prisla lehce chemicka ale revolute ma skvelou a momentalne na dokyselovani pouzivam od key lime od FA a take neni spatna. A z kyselych doporucim hodne kiwi od TPA, spolecne s jejich bananem a ananasem jedna z mych nejoblibenejsich prichuti.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    WOLFGAR: já tam cítím takovou divnou chemickou pachuť. Může to být kombinace hlavy, VG z fichemy a big mouthu, ale u jiných příchutí jsem nic takového necítil. Jen u obou Big mouthů.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CERMI_FOX: TPA jsou lepsi jako ingredience, na samotne koureni ma dobrou limetu treba Revolute a jeste mam rad jejich citrus mix. Big Mouth chapu, spousta lidi ma Big mouth rado a popravde jsem nikdy nepochopil proc, jeste jsem od nich nemel neco co by mi chutnalo.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    WOLFGAR: jasný, ale už jsem se takhle spálil s Big Mouth příchutěma s limetou, tak se radši ptám na doporučení :) Ta TPA limeta je jen dochucovadlo hotových příchutí, nebo se dá kouřit i samostatně zředěná?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CERMI_FOX: Obvykle mixy s citrusy nebo kiwi jsou kyselejsi, dalsi moznost je koupit si nejakou hodne kyselou prichut treba limetku nebo sour candy od TPA a tu pridavat do ovocnych mixu ktere jsou na tebe kysele malo, pekne to zvyraznuje chut, nejake okyselovadlo pouzivam skoro do vsech svych ovocnych mixu.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    LUCKERCZ: přichuť nebo liquid, je to jedno. Dík, zkusím
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    WOLFGAR: Tak uz ji mam taky objednanou... uz me dlouho sere nicore, kterej mi piska at uz nabiji nebo ne ;) a za tu cenu je levnejsi nez jsem daval v nasevase za nicore na dve baterky =)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: vydolovanou baterku bych radsi nepouzival, zvlast jestli to nebyla hodne znackova powerbanka - neveril bych originalite toho clanku ani omylem, a i kdyby tak to muze byt "B" varka co tech 10A trvale neda a proto skoncila v powerbance (protoze proc by tam jinak davali takovou baterku...)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Ahoj, potřeboval bych prosím poradit:
    1) neznáte nějakou dobrou hlavu fungující jako vaporizer na sušené bylinky?

    2) sháním nějaký ovocný spíš nakyslý liquid, nezná někdo něco dobrého?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam