• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIKE: jeden doktor pry jednou rekl "Stokrat zopakovana lez se stava pravdou"
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Podle myho zase do toho tepe tabákový lobby. Tohle nahlodavani je nejhorší proste pomluva která ovlivní davy a těžko se pak vyvrací
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Ty cisla jsou uplne vycucany z prstu, cele je to nesmysl, desitky tech pripadu po otrave e-liquidem nejsou ani celosvetove, natoz v CR a umrti jsou celosvetove dolozene asi tri. Otrav nikotinem je vice ale jak spravne podotkl Jike otrava nikotinem je stejne mozna u tabaku nebo ostatnich odvykacich pomucek. A u toho vapingu se na tom promita i trend poslednich let zamerujici se na DL a slabsi pomery, pred par lety byl standart 12-18 a v dnesni dobe jsou nejprodavanejsi liquidy 3ky a spousta firem zacala vyrabet i 2ky a 1,5ky.

    Ale tohle se tu propiralo uz stokrat kdyz jsme mluvili o tom jaky je TPD nesmysl. Kdyby se ty otravy liquidem porovnaly celosvetove se statistikou otrav leky/cisticimi prostredky/barvami a redidly tak ten nepomer bude az absurdni jedne jedno je zhave tema a to druhe nezajimavy fakt. Plus vetsina tady tech nadaci proti rakovine a koureni je primo dotovana farmaceutickymi firmami a tak se tvari jak jsou hrozne proti vapingu a jak je to vsechno stejne svinstvo coz nejlepe dokazuje jak ucelove organizace to jsou a ze ve skutecnosti jsou jim zivoty kuraku uplne ukradene, kdyby nebyly zacali by sami vaping podpovat hned po potvrzeni vysledku vyzkumu royal college of physicians UK.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SAKALICEK: když si to představím takhle otevřít a vypít pět lahviček liquidu, to by mě teda fakt otrávilo... :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: 50ml roztoku, ale nepíšou jaké koncentrace nikotinu..
    Spíš je otázka toho, že těch otrav je z těch cíg co se dají dopňovat... (otevře atík a vylemtá liquid?)
    Děcko si bere židli kam chce... hrozný. navíc jak to chutná a voní tak to láká o to víc. (přesně jak to píšou). je to fakt risk to mít někde volně a bez dětské POJISTKY!

    ale dcerka-známá známé měla otravu taky nikotinem a smrtelnou ... ale snědla kus cigára... takže i tak bacha. V mnemonici to vyndali z žaludku... přijeli dost tiptop.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak čí prcek doma vylemtal tatínkovo é-cígo? :)

    Jedovatý nikotin. E-cigaretou se přiotrávily desítky lidí - Deník.cz
    https://www.denik.cz/...omova/jedovaty-nikotin-e-cigaretou-se-priotravily-desitky-lidi-20171120.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Jasné tak to jsi byl ty WTK :-) já si jen nepamatuji jaká byla chuť. Testnu :-)
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: jo, mam tenhle pakl uz snad druhym rokem, moc to neubejva.) ale nemuzu moc srovnavat.. protoze mi vyhovuje, tak sem si ani jinou nekupoval. delam z ni scottish roll nebo jak se tomu rika
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Hele trochu jo. Ale zase není to tak zásadní, preferuji spis ulezeni. Zkoušel u znamyho. Co nedoporučuji je mikrovlnka.
    Btw hrebiku: chuť ty koblihy se zas mění k lepšímu. Uvidime.

    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Ale Jike mi nedavno rikal ze to zkousel a degradovalo mu to naky slozky...tak nevim nevim..zalezi asi jaky mas prichute..
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Jj to urychlovaní by mě zajímalo. :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    The Gearbest free coupons and online coupons website
    https://www.gearbest.com/coupon.html
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: No jak asi cisti to..fakt to funguje skvele! jednou jak se mi v batohu zapnul Finder a spalil mi vatu tak jsem to tam hodil a bylo to opravdu hodne zapeceny a krasne to vycicistilo sice na dvakrat ale paradne bez zapachu. A hlavne to muzes pouzivat i na urychleni zrani liquidu ;-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Kluci jak je to s tou ultra zvukovou čističkou?

    Ultrazvukový čistič - v Lidlu ČR
    https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=5758&rdeLocaleAttr=cs
    JIKE
    JIKE --- ---
    Má někdo Puff Vatu? Prej to je dobrý.. já to už asi měl ale je to děsně dlouho a nevybavuji si. Myslím ze byla dobra. Jak užívám Bacon cotton ...

    http://www.gearbest.com/vapor-accessories/pp_343196.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    Nějaký nový DNA na 20700 3D tisk
    Jeden na 30mm atiky

    Rebel Vape Single 2x700 DNA75C and Dual 2x700 DNA167 Review and Rundown
    http://www.youtube.com/watch?v=8qRresMaYbw
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HARAKOCZKA:
    Titan je skvelej, uz ho mam objednanej :D Pro nekoho ja naprosto perfektni vec, jeste cekam na konec mesice na Laisimo F4 abych mel mod kam se vejde bez presahu. Ten build ktery ma je unikatni a perfektni pro kazdeho kdo miluje velke komplikovane kreativni buildy a na mensim atiku by to proste nefungovalo.


    ZVIRATKO: Uvidim jak bude vypadat na Prismu, presah bude ale nemusel by byt moc velky. Jeste docela slusne vypada na tom nejvetsim boxerovi a na te tribaterkove silenosti od Hcigar. Ale rozdil mezi 3 a 4mi baterkami uz zas tak dramaticky neni. A co mas proti Siegei? Yihi/DNA to sice neni ale za tu cenu mam zkusenost ze siegei jsou podstatne lepsi mody nez smok/joyetech/wismec a podobny odpad.

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    aha, Laisimo je Sigelei. Tak to nekoupim z principu.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: 4 baterky jsou moc na me :) 3 jeste ok...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam