• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Iqos chutná jako když volizuješ výrobní pas v tabačce. Za mě je to peknej hnus. A kupodivu se mnou souhlasilo 98% lidi z práce všichni těžký kuřáci (aktuálně jich 65% začlo vapovat) a to jsem za tento týden vyhulil třeba cca 100cigaret. Liquidu myslim vyparim tak 80-100ml.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: jj, black friday 20% a free shipping
    JIKE: to urcite nevydrzi pod stromecek :)
    WOLFGAR: to je jednoduchy, to vermu poslepu :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: vapeclub.co.uk? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SKAFF: iQos mě překvapil velmi mile. Zapomněl jse mto tu napsat, ale zkusil jsem to. To že bych to díky vpingu nehulil jejedna věc. ale

    pohled: je to dokonalá náhražka pro kuřáka co chce chuť olíznutýho cíga, chuť cíga, vjem cíga, pocit cíga, rituál cíga a být zdravější. Nejlepší možná náhrada pro klasický kuřáky, co nemají šanci přejít na vaping díky nějakému přesvědčení. Znám tolik kolegů co ze dne na den hulí už jen iQos.. a někteří z nich dokonce, což mě dost štve, nechali vapování.

    za mě: vaping není pro všechny, a ze začátku to obtížně nahradíkouření pro ty co už na té chuti tabáku tolik lpí... a je tedy nutné mít jinou náhradu a je dobře, že tu něco takového je co je méně, mnohem méně škodlivé. Přejít pak na vapování nebo uplně přestat je si myslím pak jednodušší. Navíc to není ani citit ani vidět.

    Z vapingu se spíš stává takový životní styl a je to víc už styl, než nástroj k odvykání.. takový mám spíš už nyní pocit...


    WOLFGAR: ne nedá se to porovnávat. je to naprosto přímá náhrada cíga. Fakt dobře to vymysleli. jiné porovnání nemám

    HOUMLES: no to mě VOHOL !!! :-D šup zabalit a pod stomeček ! něco vem zas na sraz :D já vezmu pár nových vychytávek taky.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HOUMLES: To bude ochutnávání, mám pocit, že to rozhodování co zkusit dřív nebude jednoduché :) Tak dej pak vedet co chutnalo nejvic.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    dorazil jezisek :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SKAFF: Ono porovnavat s vapkama co mame my je takovy michani hrusek s jabkama a stare tuzky staly obecne za prd o bezne prodejnych tabakovych liquidech nemluve. Me by docela zajimalo porovnani s nejakym modernim cigalike pod systemem jako je treba BO nebo Juul, tam si myslim, ze by mely oproti iQos dost navrch.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Ted mam tyden iQos a dost dobrý, kouril jsem tabak a funguje to dost dobře. Nemam potřebu relapsu, plice mi zdvojnasobily kapacitu, nekaslu hasis, ty oranzovy heets jsou dokonce tak silny, ze se mi po tom motá hlava. Mnohem vic autenticky nez liquid, aspoň co jsem zkoušel
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Bezva! Dej vedet jak se to má. No bude to šílený ale večer bych si čas našel. Ale klidně to necháme na leden/únor. V únoru dojedou aspoň ty koblihy a uvidim jak se zadarilo. Spis už ale mám dost vysoký chutovy nároky na liquidy co jsem zjistil alespoň já. A co michutnalo třeba před rokem už nyní nějak není ono. Abych pak nedopadl jak Zviratko...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LUCKERCZ: Ono to neni zas tak hrozny, na kamere to spis vypada jasnejsi nez to je, za dne to skoro neni videt a v noci to trochu sviti ale zadna svetelna show to neni. Zenith svitil urcite vic. Ale musim rict, ze mi mody s ledkami nikdy nevadily tak to mozna tolik nevnimam. Me treba na cricketovi hrozne vadi, ze zatimco ostatni VV mody zacinaji na 2V tak cricket ma nejnizssi hranici 3.2 a ta regulace je dost skokova a vubec ten potenciometr je takovy archaicky kram, to ani nemluvim o tom, ze obcas po vymene baterek rozjede plnych 8V neregulovane na par vterin nez naskoci regulace, ze obcas zbesile blika a odmita fungovat s nizssimi odpory a ze se mi s velkou radosti prepina v kapse do neregulovaneho serioveho modu a je to docela sranda kdyz si clovek nevsimne a potahne si. Vlastne jak tak to pisu tak Cricket je bezkonkurence muj nejhorsi VV mod a porad ho pouzivam jen diky tomu jak je neuveritelne mrnavy, jinak by uz letel, dnesni VV mody jsou oproti starickemu Cricketu vazne o trochu dal.

    JIKE: Ja jsem do konce roku urcite marnej, ale leden bych dal.

    JIKE: Modefined dorazi snad behem par dni tak ti dam pak echo jak je na tom s TC. Jestli jede stejne plynule jako DNA tak je to fajn, ale jestli vychytaly vsechny ty veci co me na DNA tak hrozne stvou tak to bude vazne pecka.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: ja zase přemýšlím ze bych jel hlavne na TC uz... poslední dny mi to nějak vrtá hlavou a co jsme si psali tak jsem k tomu nakloněný
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    WOLFGAR: ja po pul roce pouzivani noisy cricketu uz nechci nic jineho nez VV mod... u nej beru minus jen to, ze stavova dioda je hodne spatne viditelna... ale kdyz koukam na vida s creatorem, tak to uz je zase az moc velka svetelna sou :/
    JIKE
    JIKE --- ---
    Co další SRAZ? nějaký větší=více lidí z NYX ? LETOS? 2018 ?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Tak Creator se prodava ve trech vezich chipu. DNA 75, 200W plne regulovatelny kde si nejsem jisty co presne za chip to je a IM 250 ktera je VV, proto nema nabijeni, zadny VV mod co vim nema nabijeni, asi by to slo udelat ale ty chipy jsou proste konstruovane jinak a take jsou samozrejme levnejsi coz je duvod proc zatimco normalni mody kolem 30$ jsou smejdy kvalitne udelanych VV modu ve stejne cene je cela rada. Efektivita a rychlost VV chipu je proti plne regulovatelnemu ale neprekonatelna, proto je mam tak rad, plne regulovatelne mody uz pouzivam jen na TC ale kdo pouziva klasicky power mod bez krivek a dalsich elektronickych blbosti tak na to bude VV mod vzdy lepsi a to i v porovnani s DNA/Yihi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: na videu to vypadalo jako plast a dost jako plast. tim ale líp, že to je kov. No myslím že jde, třeba lepší chip i do levnějších což ukázal konkrétně voopoo jak jsme si psali. a něco v tom smyslu. nebo i ten Creator. SPíš jsem narážel na ty níže zmiňované masovky.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Creator zadne telo z plastu nema, plast je jen objimka panelu ktera prechazi v kolibky pro baterky, zbytek je lehky leskle nastrikany kov. A co se vyvoju modu tyce no tam krome tech regulovanych squonku a pouziti novych velikosti baterek vazne nejde vymyslet nic zas tak noveho.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jo a nezapomeň se vším pak poradně pochlubit at vidíme zádě nějaký vychytávky :-) diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: je mi to jasný! spíš jsem očekával nějakou evoluci v jejich produktech. ale je to masovka už. Je toho hodně, ale něco co bych řekl JO to chci, hledám...
    o atíkách nemluvím, to je evoluce jak prase, tam to hrnou a jsou dobrý a lepší. šlo mi o mody.

    Creator mě zaujal taky. jen bych tam chtěl balance charging.. nejsem si jistý tělem z plastu vypadá levně, ale centrpin je jako Hercules.. jsem zvědav až ho doneseš na sraz. Na aliena nedám dopustit, to co vydrží a jak funguje super, nemluvim o efektivitě elektroniky a TC či laku.. mezináma po oloupání má takovou patinu pěknou :D

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Divas se jen na spatny firmy, ano smok, joyetech a wismec opravdu jen chrli haldy porad to sameho, to je jejich misto na trhu a nemaji duvod ho menit. Na druhou stranu mensich firem a designeru kteri delaji ten vyvoj, maji zajimave nove napady a vyrabi nove veci je take dost. Vandy vape, digiflavor, wotofo, geekvape a dalsi jeste mensi jen namatkou. Rozhodne se neda rict, ze se vyvoj vapovani zastavil, staci kdyz se podivas jak jsou v dnesni dobe atiky a mody vydane jen pred rokem zastarale oproti tomu co je na trhu ted, zvlast spoluprace s recenzenty a obecne lidmi co maji hodne vyzkouseno a hodne odvapovano plodi hodne dobrych vysledky pak tu mame nove trendy se squonkem a ted jako uplnou novinku poslednich mesicu pokusy o funkcni reseni mesh atiku, zatim trochu krkolomne a klopytave, ale ty nedostatky se casem vychytaji, uz ted posledni mesh atik od digiflavoru je podstatne lepsi a funkcnejsi nez prvni pokusy od cthulhu a vandy vape, jen je proste potreba doresit ten wicking aby byl mesh na 100% stale zasobovan liquidem a nedryhitoval, podle me se dockame atiku kde bude mesh plnit jak funkci wicku tak zhaviciho prvku nebo treba pouziti meshe a keramiky.

    A jinak tohle potvrzuje i to, ze po par mesicu kroceni se na nemocenske jsem ted neodolal a popustil uzdu penezence tak mam zas na ceste asi patnact baliku :D Novy Gbox a k nemu dalsich asi pet RDA vhodnych ke squonkovani, zvlast na Drop se opravdu tesim. Dalsi tri mody pricemz pro Creator jsem byl prave na poste, proto jsem jeste vzhuru :D

    tak jen rychle prvni dojmy, foto hodim pozdeji. Provedeni dobre, materialy vypadaji docela kvalitne, zadne chrasteni, dvirka baterek drzi opravdu dobre az je trochu problem je odloupnout, ty magnety jsou pekne silne, ale uz na to zacinam nachazet ten spravny grif a je to hodne mala cena za to, ze na tomhle systemu se narozdil od dvirek na pantech proste nema co pokazit. Povrch je hodne leskla metaliza, trochu se bojim ze se poskrabe, ale uvidime, pusobi docela odolne. 510ka je obrovska, masivni a pusobi neuveritelne bytelne, wismec by se mohl ucit. Designove se mi libi, jedinou vytku bych mel k tomu, ze ledky svitici pri zhaveni jsou bile zatimco ledky ukazujici stva baterky zelene takze to pusoni trochu jako barevny mismas, ale neni to tak zle na cernem/bilem by to asi nebyl problem, u cerveneho uz je tech barev trochu moc. A druha vytka velke logo vybrousene do kovu z druhe strany neni zrovna moc esteticke a je dost drsne do ruky, na druhou stranu docela dobre brani vyklouznuti modu z ruky protoze jinak je ta metaliza naprosto hladka. Velikost je stejna jako alien/predator ale ten tvar je kulatejsi a krasne zaobleny a neuveritelne pekne padne do ruky a to tlacitko z boku pod palcem je mnohem ergonomictejsi nez jsem si myslel a asi mi bude vyhovovat vic nez tlacitko po celem boku vyse zminenych. Zatim na me za tech 30$ ktere me stal pusobi naprosto perfektne a o tridu vys oproti kramum od wismecu a smoku. Vic se uvidi po delsim pouzivani, ale zatim nevidim zadna potencionalni slaba mista.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SAKALICEK: A je neco zajimavyho k vytisteni, krome krabicek na baterky a 510 naustku? Jako treba nejakej uplne open-source mod?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam