• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: co jsem videl nejaky zahraniční review bylo mi jasny ze tyhle novy SMOK acky RBA moc nezvládli. Starý tfv8rba mi vydrželo asi rok. A hlavy v princi no obcas prý tečou... nemám prince a libi se mi na na to zavíráni. To ale vše nemám rad Bubble glass. Vaty tam musíš proste narvat az se ti bude zdát ze jsi to ucpal. Ono to šat bude podle typu vaty a výkonu. Ale osobně jsemzqcal spis ted používat crius plus.
    RX podle ohlasu zřejmě zvládnutí skvěle. (Vatu do kanálků klidně navíc nehledě na to co ti kouká z civek)
    Tfv 8 uplne v pohode velmi povedený tank. Uz v te době byl a stále jeste je.
    BAAL: ted na srazu jsem namotaval to Avocado 24.. :-) neprská a huli jemně .


    HREBICK: ja myslim ze mas dobrý sety. Jediny co Ti uz chybí je neco dobryho na 2 baterky. Mechaniku no nevim.

    HOUMLES: chces nutné dual?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HREBICK: To byla smůla..byl to šunt a vadnej kus...ale asi to zatim nechám u ledu
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Nepoucil jsi se jednou s mechanikama? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    u toho Zeusu je nutný dát do kanálků fakt hodně vaty, a pokud možno ji nějak neuplácávat (při zašroubování aby vyčnívala ven z kanálků) jinak bude přechlastaný, nebo téct. tedy alespoň 3,5mm cívka vnitřní průměr. spíš o něco málo více. Přišlo mi to dobrý zmínit. pokud je cívka menší, což je škoda, tak narvat víc vaty navíc ještě do kanálků. saje to pak pořád okay.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tenhle squank build s chalice iv se mi mooooooooc líbí....máte někdo nějaké cons?? asi do toho půjdu jako bafačka do práce, prism je možná moc masivní a spíš na večerní bafání :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No ono jak u ktereho... mam par bocnich ktere vytecou raz dva protoze maji melky bazenek a ten bocni ofuk relativne nizko zatimco mam par spodnich ktere nikdy nepustily ani kapku protoze maji ten AF na dobrem miste, dost vysoky a dost hluboky bazenek.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: ten ma ale spodni airflow ja bych rad boční. Na spodni i boční mam ale chci to tam lejt a nekontrolovat to nějak extra jestli to tece dolu..
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No a nemel bys nejlepsi Pharaoh RDA teda? Jak Pharaona nemam rad tak RDA by fungovat melo, nema squonk pin, ale jestli to chces na ochutnavani a kapani tak je ti to fuk.
    JIKE
    JIKE --- ---
    A co VLS RDA by Oumier. Ale nevim no co chuť apod
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: ja prave nemohl nic poradnyho dohledat. Vanda VAPE me zaujal nebo dpro ale nic 25.. ja čímž dal vic tunu k singlu uvidíme zitra venku mam radši dual nebo i trpěl ale to je daný fakt asi tim ze venku mam tu chuť jinou než doma...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Jednoduse - single coil se pouziva vetsinou na mechy a male jednobaterkove squonky ktere maji vsechny prumer 22mm. Vetsi RDA se pak delaji na box mody a ty jsou zpravidla dual coil. Priznivci velkych RDA ohrnuji nos nad singlem a naopak priznivci singlu nemaji radi velke mody.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: diky za info. jak je to možný ze ty 25mm proste ne ... :-(
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: 25 Singl asi vubec, naprosta vetsina tech dobrych je 22 - Wasp, Armor, Hadaly. 24 me takhle z hlavy napada jen Pulse 24 kde jde i dual coil nebo prave jedna velka spirala, to by ti myslim mohlo vyhovovat.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zdar, potřebuju poradit, a včera jsem se nezeptal. By't jsem na něco koukal ale RDA dost přecházím.
    Potřebuji ideálně 25mm SINGL coil s bočním ofukem klidně 810DripTip čistý RDA,Tip? Někdo otestovaný něco?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: mnoho omluv. Jak jsem včera říkal, že Aleader má problém s protékáním přes centerpin, tak jsem to zmotal. Nemá ji ten squonk adaptér, ale ten jejich box mod.
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak mi více než po roce , nebo spíš po roce v celku odešla černá TFV8.. konkrétně po pádech na zem venku:
    1 sklo
    1post - zkrat
    4 šroubky
    otevírání
    drip tip 1 o kroužek
    jinak toho vydrželo fakt mazec

    vrátil jsem se ke Crius Plus, který jsem našel, do auta super, 510, dual na 50W, juice valve, rychlý plnění. airflow asi jako zeus. spokojenost velká.
    Zajímavý je, jak se vracím zpět k dobrým tankům starým, 2 roky? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdo by si chtěl udělat klon premiovky a kupřkladu tohodle:



    tak tady máte recept: (veselý Vánoce)

    0.3 ml Sugar Cookie CAPELLA
    0.2 ml Strawberry TPA
    0.1 ml Almond FA
    0.2 ml Biscuit INAWERA
    0.05 ml Brown Sugar Extra TPA
    0.15 ml Crunchy Cereal TPA
    0.1 ml Citric Acid TPA
    0.2 ml Graham Cracker TPA
    0.1 ml Maple TPA
    0.1 ml Meringue FLAVOUR ART
    0.4 ml Strawberry Ripe TPA
    aditiva
    0.2 ml Sweetner Capella

    báze do 10ml zbývá
    7.90 ml Base
    BAAL
    BAAL --- ---
    Prism za 43 bez kuponu

    $43.66 Authentic Modefined Prism 250W TC VW APV Box Mod - 7-250W / 200-600'F / 3*18650 / zinc alloy at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/...ucts/0/10038305/8317409-authentic-modefined-prism-250w-tc-vw-apv-box-mod

    Tak ho beru
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUKS
    LUKS --- ---
    Ahoj. Prosím nemáte někdo na prodej Oumier Wasp nano RDA?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Díky kluci, ze jst včera dorazili v tak hojném počtu. Bylo to fajn a byl bych tam i dyl. I když jsem musel sice o dum dal, horší je ze nevím jestli to je věkem, já už nedavam ponocovani. Když to pretahnu tak jsem ráno Miloš Tuhoš.
    Každopádně včera to bylo hodně fajn zahuleny a příště snad budou mít i panini :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: no nějak tak :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam