• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CERMI_FOX: Skoro stejnou jako jiny model nebo jineho vyrobce? Ze treba takova nitecore udela bum jsem slysel ale od LiitoKaly jsem se s tim jeste nesetkal. I kdyz ja ji taky mam doma zapojenou na prodluzce s vypinacem spolu s dalsi elektronikou a kdyz odchazim z domu tak to vypinam, ale ja jsem obecne paranoidni a vypinam / vytahuju skoro vsechno.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SAKALICEK: Tak hlavne ze nakonec dorazila, to uz ti ali vratili prachy ne tak ji mas zadarmo alespon? :) A je skvela, hlavne ta provozni teplota pri nabijeni, to ti udela hrozne moc na zivotnosti tech baterek.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Mám skoro stejnou a asi po měsíci udělalo trafo malé bum a shořelo, takže jsem musel koupit trafíčko další :/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: tvl za 293CZK mi příjde že je to skoro nemožný vyrobit.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Jojo, mám jí taky nemůžu si stěžovat.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    WOLFGAR: díky za tip na nabiječku.
    Sice dorazila po 82 dnech (11.11_14,45USD) :D ale o to mi udělala větší radost. Líbí se mi že:
    proměří vnitřní odpor baterky, otestuje kapacitu ve dvou režimech (fast, normal) a nabíjí včechny čtyři baterky 300/500/700 nebo 1Ax4. kůůl.

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZERO: Nic moc jsem toho od nich nevidel, puvodni flask byl ale myslim malovyroba z US ale to bylo v dobach kdy se delaly 40W mody. Co treba noisy cricket 2 nebo snad by mel byt brzy k sehnani v CR i double barrel ale to je take made in USA takze cena bude nejspis trochu vyssi.
    ZERO
    ZERO --- ---
    WOLFGAR: nejakej nazor na Vape Forward? strasne se mi libi 100W Vaporflask Stout, fakt hodne, mam rad tyhle strohy kovovy veci...akorat je to prave spojeny s wismecem, tak by me zajimalo jestli na to mam radsi zapomenout. diky
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TRAGIKOMIX: Gb posila prez PostNL casto a tam to trva, kdysi to byl nejlepsi dopravce a dnes uz je rychlejsi snad i ten vlak... Griffin neni spatny, je to takovy konstrukcne hodne klasicky vetsi atik ktere byly velmi oblibene pred zhruba rokem a pul nez se zacaly vymyslet inovativnejsi postless zakladny. Podle me uz tehdy byl aromamizer o tridu lepsi, ale zas Griffin byl levnejsi a mel vic reklamy takze celkove se nejspis prodaval vic.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    mě dneska dorazí na poštu obj. z 11.11 :-D
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Konecne mi pristal PRISM z FT na celnim. Tak snad behem tohodle tydne ho budu mit doma. Jinak zeus objednany z GB koncem lonskeho roku, je stale na ceste.. Des, nicmene jsem nevydrzel a poridiL jsem Griffin RTA 25 Plus. Nejake zkustesti s timto atikem? Dnes mi jeste dorazi zasilka z vapeclub. Proste vanoce v unoru :-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SKAFF: Ono neni problem mit atik na hlavy a delat obrovsky mraky, ty od Ijoy treba maji i docela dobrou chut, ten hlavni problem je, ze te to vyjde nejspis jeste o dost draz nez koureni protoze tyhle velke hlavy stoji 200/300 stovky v cine kolem 10$ a vice a jedna ti vydrzi idealne 3-4 dny aktivniho pouzivani, kdyz se premuzes tak maximalne tejden. U RTA co se tyce spiralek tak bud si koupis hotovy nebo se stavis na srazu a pak uz jen vymenujes vatu jednou za 2-3 dny a ty spiralky ti vydrzi par mesicu.
    Alternativne vzit neco do ceho jdou hlavy a zaroven to ma RBA hlavu na ktere si muzes zkusit motani nebo treba pouzivat tu a hlavy si nechat jako zalohu. Na tohle je nejlepsi za me Ijoy Maxo V12 jen v cine uz se blbe shani a v cechach za nej chteli hroznou dardu.

    S modem to je jednodussi, pokud chces aby ti to vydrzelo cely vecer tak bud dvoubaterkac a budes sebou tahat nahradni sadu baterek a nebo tribaterkac. V dnesni dobe se da sehnat mimo CR spousta hodne dobrych modu za pakatel - Vapecige creator 250, Modefined Prism, Modefined Sinuous, charon, voopoo ani ty ijoye nejsou spatne i kdyz tam uz ten pomer cena/kvalita neni tak dobry jako u vyse zminenych. Spis se podivej co se ti bude libit designove a my ti reknem jestli je to kram nebo ne. A at si to urchylime - vsechno od Smoku, joyetechu a wismecu je kram by default.


    JIKE: Fuj wismec... to nikomu nerad, pak te bude nahanet az kejchne a rosype se mu to :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SKAFF: no bude to znít divně, ale pokud chceš by Ti to vydrželo na baterky, dělalo velký mraky, měl jsi velkou kapacitu tanku, a tovární hlavy. je to bolbý, ale tady pak zbývá asi jen:
    3 baterky: ThinkVape FInder 250, Lost Vape Triade, wismec gen 3, Modefined Prism
    2 baterky: sx Mini Gclass, FInder 167 (DNA250chip),
    Atomizer: SMOK: TFV12, TFV8, ijoy: Maxo V12, Uwell Crown 3 III Sub Ohm Vape Tank

    Pokud chceš menší mraky, a levnější mod
    mod: wismec revenger, joy Captain PD1865, VOOPOO DRAG(ale lady na něm seed lip 22mm atíky)
    atomizer: malé: wismec Elabo, SMOK VAPE PEN Sub Ohm Clearomizer, větší: TFV 8, SMOK TFV 8 X baby, ASpire Celito EXO,

    případně tady: http://vaping360.com/best-vapes/
    HREBICK: blbě jest Hlasoval čeče (chybí mi vapuju a DL :D)

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    HREBICK: Hele, ja vobcas DL taham i vic nez 6mg*ml. 6ka je pro me takovej beznej,provozni, ale kdyz mam nutkani, taham i 12ku. I jako zaslouzily zavislak si zaslouzim obcas poradnej kopanec.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SKAFF: to moc ne no :-D hlavne tim nemotanim se dost zuzuje vyber...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SKAFF: btw Scar je na jednu baterku a Windforce je RTA takze motas si sam...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TRAGIKOMIX: Anketa v záhlaví ;-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TRAGIKOMIX: dobrej napad!,udelame :-)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    zjistil jsem ze mi zeus proteka kolem centerpinu... stalo se to nekomu?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Docela by mě zajímala anketa na spotřebu liquidu denně..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam