• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    CARTMAN: Ta dvojnásobná cena je ještě v pohodě. Jsou kvalitnější glyceriny. Mám mít šanci za cca 550 za 100ml... proste vyšší kvalita ale pro laboratorní účely. Pro nás to už je (co je dražší než penta) zbytečný. Pokud by to obsahovalo 0,0000000000001% těžkých kovu a bylo o kilo dražší asi bych i uvažoval :-) ale jak píše Wolf, stačí to. A i dle mého se lépe peichute v té dražší rozplynul a výsledný Liquid chutná lip.
    Pokud nekouris pyro a mas citlivou chuť tak na lžičku a poznáš rozdíl sam.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Davejte si bacha na tu lnenou vatu, do RDA je dobra ale do tanku zacne prochcavat, ted jsem si takhle znicil kuzi na Triade - prez noc prochcal cely tank sam od sebe a ta kuze se nacucala liquidem.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    CARTMAN: Na chuti to znat je, ne nejak dramaticky ale je a ono i kdyz je cena dvojnasobna porad je to ta nejlevnejsi slozka pri michani. Pokud vezmu pentu 3x VG a 1x PG tak me namichani 4 litru baze vyjde na nejakych 800kc zatimco prichute na ty 4 litry vyjdou treba na 5 tisic takze setrit par stovek na bazi mi prijde pomerne nesmyslne.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    https://officialvgod.com/vgod-ejuice-cubano-black.html mnaaaaaaaaam london :) dá se tohle koupit v cz, google mlčí :/
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    WOLFGAR: U RDA je dobrej napad kapnout, 2-3 potahy a do kapsy. Nestrkat uplne suchy RDA do kapsy, pak je dry hit temer jistota.
    HREBICK
    HREBICK --- ---

    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIKE: tak nekde ta dvojnasobna cena asi musi byt citit no

    kazdopadne dik za tip
    JIKE
    JIKE --- ---
    CARTMAN: Osobně bych to porovnal jako

    Med luční u kraje lesa
    Med z řepkového pole
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIKE: nejaky srovnani penta vs fichema? chapu ze penta to ma otestovany ale vi se co je lepsi?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    0,0005% je plus minus alternativa tri a pul nadechnuti v centru Prahy takze asi tak. Tohle je stejna uroven jako kdyz jela poplasna zprava, ze ve spouste potravin je superskodlive E330, zmateni primitivove neschopni filtrovat informacni zdroje vyhazovali potraviny po kilech protoze vsude bylo smrtici E330. Aby take ne. Je to kyselina citronova.
    ROHLICK
    ROHLICK --- ---
    JIKE:
    Hele ja si z toho nic nedelam. Proste mi to chutna a bavi. Nejak zvlast me to nezatezuje. Horsi jsou uhelne doly z cigaret nez drobne posprasene plice vzacnymi kovi. Jsou to hovna podivej se co je ve vzduchu sracec.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Spec:

    Glycerin bezvodý - PENTA - Čisté a laboratorní chemikálie
    https://www.pentachemicals.eu/ciste-laboratorni-chemikalie.php?id=245&subcat=7
    JIKE
    JIKE --- ---
    ROHLICK: Btw: ten článek psal asi amatér.. není jasné jak se těžké kovy do autodílů dostávají... jak asi když jsou už v bázi... tohle fakt píšou los lemros.
    Nevylučuji ze některé jiné liquidy jich mohou obsahovat daleko víc... proto chci ověřenou laboratorní Pentu.
    Otázkou je v jakem množství jsou ty kovy škodlivé. A to číslo bude asi udáváno a to bych si musel najít asi na ml?

    Jinak menthol ano! Hodně pomáhá dYchacim cestám. Doporučuji si od brachy pokud ještě má trochu Druida :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ROHLICK: Ano to je pravda ze obsahují těžké kovy.
    Ale nepíšou kolik.
    My to šle víme kdo máme Pentu.

    0,0005%



    ROHLICK
    ROHLICK --- ---
    ROHLICK:
    Namotal jsem si nichrom qvatrocoil do titana dal lnenou vatu zalil krystalickym mentolem. Ryma a kasel ustupujou
    ROHLICK
    ROHLICK --- ---
    Aerosoly z elektronických cigaret obsahují toxické těžké kovy – VTM.cz
    https://m.vtm.zive.cz/aerosoly-z-elektronickych-cigaret-obsahuji-toxicke-tezke-kovy/a-191968
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak dry hit se muze jednou za cas povest kazdemu. Kdyz naberes zkusenosti je to mene caste, RDAckari se casem nauci poznat kdy vata zacina byt sucha jeste mnoho potahu pred dryhitem, z normalnich spiral jsem opravdovy dryhit nedostal uz dobry rok, potahnu a kdyz citim, ze je to sussi tak dokapnu/squonknu nebo u RTA hledam kde je chyba. Naopak kdyz jsem se palicate snazil zprovoznit mesh tak jsem si jich uzil az az opravdu zadny dry hit neni tak zly jako ten z meshe, mesh dokaze zapalit vatu nacucanou liquidem, naprosto necekane z bajecneho potahu na vdechnul jsem trochu ohne a hodne spalene vaty behem zlomku vteriny. To je teprve ta prava sranda. :D

    Jinak lnena vata vypada zajimave, me hodne vyhovuje protoze ty tkanicky stejne nemam rad a stejne system rolka saje proste nejlepe a z tohohle jdou opravdu krasne, jsem zvedavy jak rychle se budou zanaset ale zatim jsem je zas tak moc nezkousel mel jsem vsechno namotane jeste z minuleho tydne. Az poradne otestuji dam vedet.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ok počkám na foto a mezitím budu zkoušet různý vaty a hlavně pilovat buildovani i když nemyslím že bych to blbě složil. ještě jsem neměl moc čas si s tím hrát ale hlavne chci vyzkoušet různý množství vaty
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Jo řikal že je to spíš pro RDA protože to vydrží vetší teploty, ale je to jedno může to uplně vklidu bejt i v RTA. Je stim akorát trošku větší práce oproti vatám už rovnou v tkaničce. Je to jako u Puffky akorat člověk musí ještě víc opratrnějc odtrhávat ty vrstvy. Akorát včera jsem to narval do ammita 25 tak i do Windforce a pohoda chuť je taková čistší ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: vidíš to, bezva! máš to v RTA? nebo RDA? jak to pak jede? saje to jak, pokud to máš v RTA?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam