• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    WOLFGAR: Rict "Tece ti to/prska ti to protoze to je Joyetech a Joyetech je shit" je asi nejdebilnejsi vec, kterou jsem tu kdy cetl. Kazdej kdo uz neco v ramci vapovani odzkousel a precetl vi (tzn. mel bys to vedet i ty), ze protejkani a prskani je v naprosti vetsine pripadu zpusobeny nevhodnou volbou liquidu nebo spatnym pouzivanim.

    Mozna jsem divnej ja ale vsechny atiky ktery jsem kdy koupil me prvotne zklamaly a mel jsem s nima problemy, ale po par tejdnech pouzivani jsem nasel ten sweet spot, kdy z toho produktu dostanu maximum a jsem spokojenej.
    JIKE
    JIKE --- ---
    THE EVOLV INTERVIEW - REPLAY AND THE DNA 250 C
    https://www.youtube.com/watch?v=JKPb3UKXXP4
    JIKE
    JIKE --- ---
    Výcuc z původní studie, na kterou se v článku odkazuji: https://www.sciencedirect.com/…/arti…/pii/S001393511730... ...
    Původní (celá) studie: https://ehp.niehs.nih.gov/EHP2175/...
    A její závěr:
    Naše objevy naznačují, že používání e-cigaret oproti běžným
    cigaretám může mít za následek vystavení malému množství kadmia,
    ale ne ostatním těžkým kovům, které se nachází v tabáku. V
    běžném kouři na trhu dostupných cigaret (v U.S.A.) byly nalezeny
    vyšší koncentrace kadmia (do 80 nanogramů na 1 cigaretu). Dále
    obsahoval olovo (do 23 ng na cigaretu). Zbytek analyzovaných
    prvků (arsen, kobalt, chrom, mangan, nikl) byl v množství menším
    než 10 ng na cigaretu. V případě niklu a chromu byla většina
    vzorků pod detekovatelnými hodnotami.
    Podle Surgeon General Report (CDC2010) jsou hodnoty pro běžné
    cigarety (kouř) následující:
    arsen - 4-70 ng/cig
    nikl - do 600 ng/cig
    chrom - 4-70 ng/cig
    kadmium - 41-62 ng/cig
    kobalt - 0,13-0,20 ng/cig
    olovo - 34-85 ng/cig
    Přímé srovnání kouření a vapování je obtížné a nebylo cílem této
    studie. Nicméně, pokud uvážíme, že 15 potahů odpovídá jedné
    cigaretě a jeden potah je 66,67ml (dýmu), jsou střední hodnoty
    koncentrace kovů (na 15 potahů) podle naší studie následující:
    KOV - rozpětí měřených hodnot (medián při 15 potazích)
    nikl - 0,004-110 ng (0,444)
    chrom - 0,001-30 ng (0,085)
    olovo - 0,002-27 ng (0,106)
    mangan - 0,001-1,40 ng (0,020)
    zinek - 0,002-66,1 ng (4,49)
    arsen - 0,008-1,00 ng (0,151)
    Saffari a kol. (2014) porovnali hodnoty různých kovů v dýmu e-
    cigaret a klasických cigaret a zjistili, že hodnoty byly vyšší u
    prvků jako jsou titan, chrom, nikl a stříbro, nižší pro měď,
    kadmium, zinek a olovo.
    Naše zjištění souhlasí v případě chromu, niklu a kadmia, atímco
    pro olovo a zinek jsme detekovali koncentrace podobné jako v
    běžných cigaretách.
    Budou potřeba další studie.....
    ========================
    Shrnutí:
    V kouři elektronických cigaret je zhruba 10x menší množství kovů než je oficiálně "schváleno" pro kouř klasických cigaret...
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Kdyby náhodou někdo chtěl... prodávám pár věcí.
    https://facebook.com/groups/402197773178042?view=permalink&id=1708635185867621
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: já jsem mimo..
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Spis později ten víkend nemohu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: jo vidíš to... u me blbý ... co spíš 22.3. pěkně před dlouhým víkendem?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    btw jak? kdo? stim srazem 17.3. ???
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CARTMAN: Chtěl jsem hlavně spíš RY4, stim karamelem by to mohlo bejt taky dobrý.zkusim ho..
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    HREBICK: jestli chces chut cigara a ne karamelu s vanilkou tak tohle a jedine tohle:

    Příchuť La Tabaccheria Barrique - American Blend 10ml - Elektronické cigarety - Vaporism.cz
    https://www.vaporism.cz/...-rada-barrique-blend/prichut-la-tabaccheria-barrique-american-blend-10ml/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE:WOLFGAR: a já už taky :D btw měl jste někdo ? https://www.eliquid-brno.cz/eliquid-brno/eshop/0/3/5/751-15-ml-TPA-RY4-Double Od Mom and Pop zrovna nemají :(
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK: Ja mam TPA docela rad, ale zalezi jak ktere, banan a kiwi maji asi nejlepsi co jsem kdy mel, kremovky maji take docela dobre a obecne prisadove veci jako - med, smetana, karamel atd. naopak key lime je opravdu hodne chemicky, ten jsem snad i nekomu dal protoze mi nechutnal. Ale u capelly je to vyslovene nejaka slozka kterou davaji opravdu do vseho protoze to citim ze vsech jejich prichuti, nevim jak to presne popsat, proste takova zatuchlina, vazne jako smardlavy nohy.
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOZLIKK: to je chutová evoluce.. ono mi pred lety chutnalo kde co, ale casem se to mění. co mi chutnalo pred rokem a co jsem si míchal jako super až jsem vrnel blahem, tak ted prumer. blby je to, že průmer je pro me ted skoro vsecko a malo co asi bych nasel krom jedinyho liquidu co by bylo top..
    WOLFGAR: jojo zvířátko taky.. prostě jedna věc v nich je divná :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK: Hele me prave ty capelly vsechny tak chutnaji, pouzivaji nejakou prisadu do vsech svych prichuti a ja ji tam ve vsech citim a vadi mi. Dokonce kdyz treba Jike ma nejaky mix z treba patnacti prichuti tak bezpecne poznam kdyz jedna z nich je capella protoze tam proste porad citim ty ponozky a nechutna mi to.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    VECTOR: Oni celou T20 nemaji, jen atik (Prism) na tvem miste bych zkusil nasledujici postup - bud cele vymenit za set Innokin Ez.Watt, spatnty asi nebude ani Innokin Jem, jen ho nemam jeste otestovany ale jak rikam od T18 Innokin nemel spatny starter set, umi delat hodne dobre hlavy a to je zaklad vseho. Pokud ti to cele nebudou chtit vymenit tak kup jen ten Prism, atik od joyetechu vyhod do kose protoze to je tak jedine k cemu se daji pouzit a pouzivej na te baterce Prism.

    Ono vubec to ze ma vasenase Prism za dve kila jsem nevedel a je to pecka, musim se take pro jeden stavit abych mel co pouzivat na lakani kuraku.

    Co se tyce prichuti no smali se protoze kazdemu chutna neco jineho ale obecne se da orientovat spis podle znacek. S hotovkami ti ale moc neporadim snad jen vyhnout se levne cine jako je dekang, joyetech opet atd. se spotrebou jakou ma clovek kdyz jede MTL neni zas takovy problem koupit si i nejakou premiovku, hlavni duvod proc si my tady michame je, ze pri spotrebe treba 40ml na den uz si michat proste musis pokud nejsi vitez hlavni ceny sportky :D

    Pokud se rozhodnes michat si 60/90 dni zrani je zbytecnost u naproste vetsiny liquidu, ja vsechno ochutnavam po 14ti dnech a vapuju po mesici. Ano po tech trech mesicich je to treba nepatrne lepsi, ale u 95% prichuti to neni tak dramaticky rozdil abych na to cekal :D Zacni s jiz hotovymi kombinacemi ktere si v podstate jen rozredis bazi. Egoist ma vape and shake ktere fungujou tak, ze koupis bazi, booster a tuhle lahvicku a jen to dolejes nebo ti to klidne udelaji i primo v obchode, protrepes, nechas tak tri dny a muzes vapovat.

    U prichuti je tech dobrych znacek hromada, doporucim zmineny egoist, Potion Magique, Fuu, Pj empire, vampire vape, revolute. Big mouth je hodne individualni, nekomu chutna moc jinemu vubec, me to trvalo, nez jsem od nich nasel prichute ktere mam rad.
    Opravdu spatne kterym je dobre se vyhnout jsou Imperia (hnus temer vsechno) a Capella (s prichuti mokrych ponozek)
    JIKE
    JIKE --- ---
    VECTOR: Project Lenny. Prichut 30ml ne h to spát 90dnu nebo 60 ale kazdy den michej. Parada
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    WOLFGAR: Tak abych to shrnul, mam to zkusit vratit a vymenit za Innokin T20?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jeste by me zajimalo, jak kupujete liquidy. Jsem jim rekl "poradte mi" a zacali se smat. Coz trochu chapu, ale kdyz je takove neuveritelne mnozstvi prichuti a k tomu kombinace VG/PG, clovek preci nema cas, aby vyzkousel byt jen tretinu co se prodava a z toho vy vybral oblibeny..?

    Jak jsem tu psal, ze me drizzle zacalo bavit hodne a obcas i vic nez normalni cigarety (proste mi chutna ten liquid, chci ho kourit a jako vedlejsi efekt nemam chut na normalni cigarety), tak to zacalo tim, ze mi bratr privezl Karamel, kterej je pry jeho nejoblibenejsi. A me to fakt hodne zachutnalo, jakkoli v beznym zivote mi sladky veci vubec nechutnaj.

    Tajze ted hledam neco podobnyho, asi taky sladdkyho, ale proste jinyho, at nekourim furt jednu a tu samou vec, kdyz je tolik moznosti...
    Anebo se mam drzet toho, co mi chutna? :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: wow! masker! dobra práce. je to tam, Marcelo, torch jsem to urpavil v html, snad to aspon takto je ok, kdyz jsi si s tím už dal toliko práce!
    jsi admin nástěnky :-) tak klidně můžeš přímo tam díky moc!!!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WOLFGAR: ... Hne michou? Myslis zluci Wolfgare ze jo? Nepodstatny rozdil... No tak ja se opravim, odpravim a pak asi popravim sam. Jiku zitra dodam k te nastence i korektury, po vikendu v praci to bude asi dost desive a ja si to dal po sobe asi radeji ani cist dnes nebudu nebo neusnu a celou noc me bude desit duch zhrzene cestinarky a to ta generacni baba nejspis porad jeste zije.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam