• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: mě totiž přijde docela blbý ve v těch vanách v kotelně jsou jenom jakože dvě dírky kudy se dostává liquid k vatě a tak může být problém když se vatou zácpou... ta vata musí být proto vždy dost kratší aby se vany mohly dostatečně plnit šťávou právě krze ty díry
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: ještě pořád zklamanej z Themis ...nebo ti bylo jen o build?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TRAGIKOMIX: Normálně vezmeš vrtačku, libovolný kus dřeva a navrtáš do něj díry a máš stojánek. Já si takový vyrobil z plaňky z palety s ruční vrtačkou a slouží dobře.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TRAGIKOMIX: Stojánek zvládneš udělat sám. Já si první stojánek dělal už před první třídou na základce na chalupě na flétnu. Nic složitého. Cokoliv co se dá vyvrtat... a často mají někde v oni apod kusy dřeva z kuchyňský linky a urážkou ti ho na míru... za par kacek
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    HREBICK: Okie cool. Ovsem nedá se koupit rovnou hotové řešení?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Tak themis je bud velke zklamani, co se tyce chuti, nebo se mi teda dost nepovedl prvni build. Zkusim vecer dalsi.
    Nicmene 2 dotazy:
    1. Nevite kde sehnat podobny merak jako pouziva Vic na stipani spiralek?
    viz. https://youtu.be/e05bcHXrXr0?t=531
    2. Existuje nejaky drzak na vice (4) tanku ? Proste je tam usadim v poloze ze nevytecou a pripadne nejak zakryju at se na ne neprasi.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ares mtl pecka ale musím jste doladit build ... jak do toho teď zkouším vaty tak mi to i napodruhé pořád prska
    jinak zkouším fusion cotton a teda z toho buildovat je výzva teda
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    SKAFF: že povědomí o vape je větší než jsem si ještě před půl rokem myslel... že ikos je vlastně dobrý v tom smyslu že kuřák co na to prechazi nemusí vlastne nic moc řešit ... že spousta lidí si myslí že ejuice je rocket science..
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Klasická neznalost. Horší je, ze s touto neznalosti ještě obhajuje něco a haní něco čemu nerozumí. Zoufalost fakt... když tomu nerozumím ať o tom nemluvím. Nebo se zeptám nebo nastuduju a pak o tom mluvím.
    Na odpoved: to hulis, nikdo neví co v tom je
    Odpovím: ty to nevíš, zjisti si to
    On: ja to nepotřebuji vědět ja to nekourim
    Já: tak o tom už nemluv

    IQuos je dobra věc na přechod z pyra. Ale po půl roce odchází baterka. Záruka jed nad půl roku. Poznáš to tak, ze se nabijí už ne 5min. Ale 12... teď má vyjít nová verze, kde si to nastavil přes BT. +nové prichute.

    Tady by mě zajímala studie co v tom vlastně je...
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    MUTOID: je to iQos. A co tim příspěvkem chceš vlastně sdělit?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: jo zjistil jsem že pravděpodobně drbal na nějakým modu asi DLko 16kovej džus... ale tvrdí že mu to doporučil někdo...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak po delší době si to takhle kalim v praze a sleduju že vape a ecigo fakt frčí... a iquis nebo jak se to jmenuje ... a týpek mi vysvětluje jak trpěl na ecigu a jak je ejuice chemka a při tom bafající iquis nebo jak se to jmenuje :D ... po krátký chvilce jsem zjistil že neví co je pg/vg a tedy vůbec z čeho je vlastně džus ... a tak je na ikoz nebo kua jak se to říká nebo co :D a brání to jak je to super věc jak vaping a ecigo je chemka a nikdo neví co v tom je... už jsem jenom poslouchal :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: což zase zároveň o dalším aromizeru :D ... ne ne, dyl až .. už takhle si žena dovolí připomínky :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ok.. jdu do něj :) ... další mod zatím úplně nepotřebuju, to spíš už do nějakýho toho squanku :)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    na stealth mtl setup do prace muzu doporucit sirenu dvojku, v te 22mm verzi. mam to v kombinaci s target mini, coz je fakt prcek, takze se to cely schova do dlane a na tech 8 hodin i ta pidibaterka vydrzi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam