• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    MUTOID: Sry, Wolf byl první.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: jo já bych právě vyzkoušel jako raritku takhle použity :)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Coil. Mesh pry nebrat mi tady poradili :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: coil vlastně sorry :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: je to coil nebo mesh verze teď nevim
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Tak pokud by mel nekdo zajem, prenecham ten Themis (cerny) za rozumnou cenu. Navrch prihodim GeekVape Griffin 25 Plus RTA.
    JIKE
    JIKE --- ---
    DNA 250c. Data sheet. (98% efektivita)

    Dropbox - DNA250ColorDatasheet.pdf
    https://www.dropbox.com/s/amq8w1nnoy4e7c9/DNA250ColorDatasheet.pdf?dl=0


    Lost Vape Paranormal DNA250c Review - Mike Vapes
    http://www.youtube.com/watch?v=719dRUN34iE
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    LIVE_RUSTY: neni to nic tajnyho...
    HiLIQ - Wholesale E Cigarette Liquid , Buy liquid nicotine online, Buy E liquid nicotine wholesale
    https://www.hiliq.com/

    ciste teoreticky muze byt problem s celniky kdyz to chyntou ale lidi maji vetisnou kliku.
    LIVE_RUSTY
    LIVE_RUSTY --- ---
    Ahoj, nemáte, nevíte někdo o zdroji, kde sehnat nikotinové báze ve velikosti vetší než malé (v řádech litrů)?
    Mám nakoupeno z dob před TPD, ale zásoby se tenčí.

    Info případně po PM. Děkuji
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: odbory :D ... ok.. zkusím si namotat nějaký vlastní spiralky a pohrát si s vykonem/odporem...dikes
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Tak quad build co mam v titanu jsme zkouseli ve vapebaru na 350W a slo to i kdyz to uz bylo docela dobre zabijacke. Ale na 200W ho jedu v pohode. Tech 120 vetsinou jedu na triply a tech 80-100 dualy. Odbory mam odbor proti nadmernemu pracovnimu vytizeni, odbor za volne ctvrtky a odbor totalniho vysileni ne vice nez prumerne linych zamestnancu... jo pockat ty jsi asi myslel odpory. No ono to neni jen o odporu. Samozrejme MTL 1.6 a DL 0.2 je rozdil, ale v podstate pohybuji se bezne mezi 0.1 a 0.3 Ohm a pak uz opravdu spis zalezi na pouzitem dratu, prumeru, poctu spiralek. Do quad buildu s 0.2 potrebujes porad nalit vic wattu nez do dualu s 0.1
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: to už je docela víc no :) jaký máš odbory?
    by to chtělo ten sraz o vyzkouset cizi buildy pro inspiraci :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Hele ono uz se to moc nejede ani na to mtl. Pokud si vazne nekupujes hotovky tak mtlkari co si michaj ktery znam taky jedou 70/30 a vic. Ono proste to PG ve vysokych koncentracich neni nic moc, maximalne to ma smysl na ciste tabakovky kdyz chces omezit sladkost VG a jinak neni duvod protoze co se tyce lepsiho rozlozeni aromatu i snizeni viskozity pri nizssich teplotach se dnes vic pouziva primes demineralizovane vody.


    MUTOID: Hmm tak 80-120 podle buildu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nechcete nahodit anketu o tom jaká je nejoblíbenější wattage v power mode? :) řekneme při 30/70
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    vejpujete někdo subOhm 50/50? resp pod 30/70? asi bude potřeba víc vaty ale asi vyzkouším :)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Udelal jsem si single-coil build do toho Themisu s 0.5Ω a 4mm prumer. Je to o poznani lepsi, ovsem stale chutove o dost pozadu vuci Zeusu. Jeste vyzkousim par buildu a pak to mozna za par korun prenecham jestli bude mit nekdo zajem. Zdarma k tomu prihodim GeekVape Griffin 25 Plus RTA.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ja bych zrovna u toho problem nevidel on se tam ten liquid dostane je to tak zamerne aby se nemohlo stat, ze ti najednou protece cely tank. Co se tyce vyndavaci zakladny ono to ma zase sve plus pri staveni a udrzbe, ja jsem na ten system zvykly z aromamizeru a v okamziku kdy uz jen das vatu, naplnis a dal nemas az do cisteni duvod to otvirat to funguje skvele.

    Nevyrazna chut muze byt zpusobena bud samotnymi spiralkami napriklad pri pouziti moc malych spiralek tyhle atiky maji rady velke prumery, klidne i 4mm pokud se tam vlezou a pak umistenim vuci privodu vzduchu ale i kominu. Obecne dogma je spiralky co nejblize privodu vzduchu ale fakt je, ze jsou atiky ktere funguji mnohem lepe se spiralkami tesne pod kominem u vyvodu.

    Ale kdyby ti nakonec Themis nevyhovoval klidne si ho vezmu, sice jsem chtel vzit druhy aromac a vic uz nic protoze stejne nic dalsiho uz skoro nepouzivam, ale tak proc ne.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: build na ares se mi ale povedl až napotřetí a ještě to určitě musím víc vyladit ... vata a kolik vaty je pro mě výzva u mtl
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: a zeus je mrda prostě :)
    jinak mám už Ares a chuť a airflow jsou pecka..stejně ale jako bejvalej kuřák a skoro bejvalej hulic preferuju stejně DL takže to mám jen na zpestření a občas do práce
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: třeba když to dáš blbě na bok do nějakýho penalu tak vlastně z jedny ty komory může šťáva úplně vytect když ji máš v tanku málo a tak... promarněna sance ....
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: no je to trochu promarněna sance no... jak říkáš tak je pak šťáva všude ale hlavne nechápu prostě ty dírky. to je fakt chyba ...celkove to jak šťáva s vatou jde do kontaktu mi přijde blbý prostě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam