• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MUTOID: #boycottVoopoo ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Já jsem začal dost nej skeptik. Proste už chci nějakou kvalitu (i když stále používám Allen i Predator, tak precijen už bych si to domu nekoupil) ven ano, po těch padech co to zarizeni má... ale doba je jinde. A je asi jasný ze my zkušení všichni tady chceme toptop co má fakt kvalitní elektroniku a zpracovani. Pak už spis jde o to jen mít fakt super atik. A super liquid. A to fakt stačí mit 2 zarizeni max.
    Já bych si predstavoval (therion dna250c,Zeus, dobrý coil, a super liquid) a jsem happy. :-) efektivita 98% měnit uspokojí.
    Ven a do auta mi stačí alien + crius plus nebo griffin 25 .


    U me vedou atiky aktuálně:

    Obs engine dual coil
    Zeus rta
    Pharaoh
    -pak už okrajové(ijoy captain rta, ammit22, tfv8 i baby a obs ace)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: no já teď tak pokoukavam po dvoubaterkaci a zaujal mě Drag voopoo a jeho verze ale asi je na mě moc "shiny" a jinak teda modefined sirius v carbonu (se ale blbě shani)... jinak tohle je mazl https://m.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_704026.html ale vrkla se fire button a chtělo by to mosazny nebo zlatý zeus :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: čím dál větší opičárna

    jinak snad bude therion DNA 250C + 25mm centrpin ring. i ten Paranormal je pěkný, ale ty dvířka....
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: bez Hřebíka to nejde :-) a bez Ankety
    HREBICK: dík

    jinak co hlasově ovládaný MOD ? :D

    https://www.fasttech.com/...ts/3032/10017727/9644559-authentic-ijoy-avenger-pd270-234w-tc-vw-apv-box
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    !!! ANKETA V ZÁHLAVÍ !!!
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Njn, je to tady fakt tragédie s účastní na srazy...nahodim nějakou anketu zas a pujde prostě kdo bude moct
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: nevím, ptal jsem se taky a bez odezvy :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    A co stim srazem všichni???
    JIKE
    JIKE --- ---
    čus všichni.

    občas mi někdo napíše, že je EScribe 2.0. a že na to nesedí překlad (sedí do verze 1.2).
    osobně ho dělat již nemám v plánu, já to ani nepotřebuji, mě stačí v anglickém jazyce.
    je s tím neskutečně práce a času, a teď už nyní nemám. kdyby se někdo nudil, může použít ten můj - částečně sedí a do-přeložit. a EScribe umožńuje již import překladů. tak může.

    tak pro info.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Přes mobilní aplikaci 18$ obě engine


    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_426549.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    TRAGIKOMIX: super! def vědět jak kondenzuje apod. vypadá dobře!
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Udelal jsem si radost a objednal nasledujici RTA. Vypada celkem zajimave.

    $29.73 Authentic Vapefly Horus RTA Rebuildable Tank Atomizer - 4ml / stainless steel / 25mm diameter at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/...ducts/3028/10051320/9643714-authentic-vapefly-horus-rta-rebuildable-tank
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo tak teď mě to ocarovalo a budu je testovat komplet tak určitě něco vezmu ;) ... ale už jsme se dohodli kdy teda bude ten sraz zase??
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: vem na sraz vzorek pls - co zbude na dně :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kdo miluje tabákovky jako já :) tak La Tabacchiera jsou totální peckaaaaaaaaaaaffffffuuuuuu
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: sorry, blbě jsem to pochopil.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    JIKE: Ale tak jako nouzovka proč ne... případně do sbírky no. Toho Themise tady ale někdo nedávno pomlouval že? Že chuť nic moc... má někdo porovnání vyloženě se Zeusem? V single coile? Těšil jsem se že vyzkouším mesh ale jak sem to tu pak četl tak se mi ho ani zkoušet nechce... tak hlavně že mám objednaný dva Themise v mesh verzi. Budu muset na sigle coil no.
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEX28XZ: Tak tohle je starý tak 4 roky? S tím, ze kapacita je určitě 1000mAh a jedu 30w je to spis malý odlschool :)
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    JIKE: 1400 mAh to bych nabíjel každý dvě hodiny, tohle má aspoň 3000 mAh což je stejně jak klasickej jednobaterkáč.

    HARAKOCZKA: Ammit slintá furt ať dělám co dělám... nikdy se mi to nepodařilo vychytat, ale v postu píšu o Themisovi kterej má top airflow kterej si kupuju právě proto že ty spodní airflow a i většina bočních prostě vždycky leaknou nebo kondenzujou někde.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    SLL_QUY: Tabák ne, ale pár bylin jsem zkusil a kromě výdrž baterie je to fajn. Ovšem na festaku si to moc nedokážu představit. Tam ta výdrž prostě nestačí jestli nebudeš někde poblíž zdroje kde by sis to nechal dobíjet. Což bude určitě po chvíli otravné podle mě.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: to je ammit 25? U toho je "neprochčije" oxymoron, ne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam