• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: ano PInk LIps a Supervape, ptej se co chceš vědět
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jo a vezmu upgrade verzi koblihy na sraz a budu dělat víc koblihovou verzi. Takže ji vezmu EU další na další sraz až to dozraje. Nicméně Octopuss bych dal na větší koncentraci a je dobrej velmi velmi :-) ale chci víc tvarohu :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jediný co mě vadí je usazování vaty.. mám rad když tam jsou dírky... jako u engine. U zruší mi vadí ze tam nejsou a být je to výhoda pro dostatek liquidu musíš trefit vaty akorát jinak leak, nebo dry... což ne netrápí ale radši mám dírky proste :-)

    Pqradoxne jsem testoval v zeusu ten singl co máme engine a tam to není proste ono... ale podle mě je to vatou ze málo saje.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: podle toho co tam píšou to vypadá, že bubble glass budou prodávat zvlášť. A zvedne kapacitu jen na 5,5 ml...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No rekl bych ze jediny rozdil oproti Themisu je bubble glass na druhou stranu pro me zrovna ta kapacita hodne dulezita takze i kdyz uz ted nekupuju vse nove jako kdysi tak Zeus dual si vezmu a single prodam.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: až to otestujete, tak podle toho se rozhodnu, to by mohl být můj druhý OBS ENGINE! já v něm jedu singl kanthaly 0,65 a musím říct že naprosto SUPER. vezmu ukázku toho Engine na sraz. toho 21.4. jak probíhá anketa je to asi jasné!
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: must-have pro me osobne :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: dalo se to čekat :-) já mám rád singl,ale myslím že hodně lidí tu bude nadšeno!
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ZEUS Dual RTA | Best Vapes by GeekVape
    https://www.geekvape.com/project/zeus-dual-rta/
    SOUMRAKOSVIT
    SOUMRAKOSVIT --- ---
    WOLFGAR:
    Díky za obsažnou odpověď. Přesně takové info jsem potřeboval :)
    Půjdu do toho Ez.Watt.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Think Vape Finder DNA250C 300w Triple 18650 Mod - Mike Vapes
    http://www.youtube.com/watch?v=308TgZYxC0E
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NEX28XZ: 2.5 je na Themis malo no aby to melo nejakou chut, co nejvys jsem zjistil taky, uz jsem tu psal, ze spousta atiku ma lepsi chut kdyz se spiralky daji hned pod komin a Themis je dobry priklad. Jinak na me je 80 asi nejmin jinak jedu tak 120-150 ale jak jsem rikal ja rad tu sladkou lavu a obri spiraly. :)
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    WOLFGAR: Dual jsem zkoušel jen dva a půlky ale víc mi sedí teda ta jedna čtyřka doprostřed a fakt co nejvejš. 80-90W by na mě bylo strašně moc už, nemluvě o baterce.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NEX28XZ: Tam je hezky videt variabilita toho atiku ja tam mam 4mm dual fused a jedu ho na 80-90W.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tak Themis na Cuboidu Lite... za mě chuť skvělá, single coil hodně vysoko 4mm fused clapton NI80 3x30ga+38ga na 35W... top.

    JIKE
    JIKE --- ---
    ZERO: Jakedu singl Clapton na 3mm cca 5 otocek na dl v crius plus. 2,5ml od rána..
    ZERO
    ZERO --- ---
    MUTOID: ja micham, jen sem premejslel jesli to nejde este trochu stahnout, ale nebudu experimentovat radsi :)
    jinak diky vsem
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: jj excelentní popis slova "horká láva" :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ZERO: tj paradox... dl a malo mlhy :) .. kdyz uz tak míchat vlastni šťávu ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZERO: Čím méně mlhy tím menší spotřeba logicky a méně mlhy znamená menší singl spirálku s menší plochou takže obyč drát. Problém je, že to zároveň znamená méně chuti a méně nikotinu takže musíš používat silnější liquid. Pokud si mícháš sám tak v konečném důskedku ušetříš jen PG/VG což je ta nejlevnější složka. Cenu to má asi jen u někoho kdo si kupuje protože většina liquidů stojí stejně bez ohledu na sílu. S úbytkem chuti už neuděláš vůbec nic. On je důvod proč třeba já jedu čtyři obří spirály v titánovi a navzdory mylným předpokladům to nemá vůbec nic s dočinění s mraky které jsou mi ukradené, ale jde o to, že prostě takhle dobrou koncentrovanou chuť a požitek z vapování prostě z ničeho jiného nestonau i když to žere jak tuningový hummer.


    JIKE: Tak já to počítám od konce toho preorderu, měsíc a něco. Sale date je 10.5. a já jedu poslední týden v červnu. Takže budu asi doufat že to vyjde, nebo vsadím na jistotu a koupím dráž v čechách, geekvape mívají na vasenase vzdy hodne brzy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam