• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: No když jeden třeba 230km v kuse a i 2 hodiny díky dopravě.. tak těch 5ml dam v pohodě a plnit i v zácpě je proste bez sundani ropa o super.
    Zkoušel jsem pharaoh. Šle predstor mi dal jen jeden tank s extenderem a rad bych aby to vydrželo déle, takže něco malého na malý výkon. Vím zendostwnu cajres ať si koupím aromamizer nebo squank :-) ale moc velký pro mě do auta.. asi beru elite. Budu ho mít sdílí zancca 12$ plus minus..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo pardon :) spletl jsem se, kecal jsem o to dneska se segrou a projozdel jsem ijoy a mody s tankama s tovarnima, segra nemota :) sorry...jinak kapitan samoze vypada sexy hlavne, spousta barev na vyber , nemuselo by to uplne tect ale jinak mi to prijde takova "normalka" .. proc ne :) teda do toho auta na plneni za jizdy :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Elite rta singl coil jinému na hlavy. Nebo mas na mysli něco jiného?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: no s tim bazenem prave, to potece, me urcite ... ten elite to pro me vubec ne e, tovarni hlavy a spodni airflow
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Jojo Koukal jsem na nej vypadá na dobrej squank šle musíš opatrně. Má malý bazén. Singl bych bral...
    teď koukám na to rta Elite ijoy..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kdyz jsme u tech novinek a single coil https://youtu.be/pPCBU46srLk
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jen nepovidej :) ... jo to je vlastne dobrej napad, ale i s tim odkladacim to jde :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Nejsem sběrač :-) chci něco bez odkládání víčka na singl... do auta apod..
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: je tu Zeus single co chces vic? :D ... tyhle sběrači holt, ale na druhou stranu kdyby nikdo neutracel, nebude vyvoj tam kde je :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    jaký máte názor, zkušenost s tímto? https://www.fasttech.com/products/9623945

    iJoy ELITE RTA SINGL. celkem zajímavý, levný, a já mám na FT jsem zjistil přes rok kupon na 7$ :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    Geek Vape Zeus Dual Coil RTA - My Favorite Dual Coil RTA? - Build & Wick - Mike Vapes
    http://www.youtube.com/watch?v=cBhkunCMKYo
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Nepočítám kondenzaci (engine nepatrne) (Zeus vůbec)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Je to způsobeny asi 2vecma. Typem vaty (vlakna), a jak vata pracuje časem. A druhy tim jestli ji vlhkou zpracovavas do kanálků.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Pockat u Engine ani u Zeuse k leaku proste nikdy nemuze dojit pokud ten atik nedrzis vzhuru nohama tudiz je tam tenhle system zbytecny. Ja ty dirky naopak nemam rad protoze jsou problemem u spiralek vetsich prumeru kde je pak potreba vatu zbytecne omezovat pritom pokud je privod dostatecny tak vice vaty lepe saje.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MUTOID: Vod decadentu beru absinth - my oblibeny standartni kurivo(+ capella cotton candy na doladeni).
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK:
    MUTOID: Nejlepsi jahodu co jsem kdy mel dela PJ Empire ve sve single flavor zelene serii, dokonce i za normalni cenu narozdil od jejich znamejsich skvelych ale predrazenych mixu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Chladi.
    Karamelu nech 2-3 měsíce nebo silné časté míchání a 30dnu. Barva musí být sytá zlatá
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ok... tak ten slany caramel zkusim

    jj Koolada ma jen chladit, nema to ale nejako pachut?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: nic moc, zcela průměr ten custard. osobně jsem jej použil do jiných mixů. Co je dobré butter salted caramel.

    TPA kolada je jen chladivá složka ne?

    jahoda - Revolute jmenuje se něco jako FROST (o něco lepší nez TPA pro mě, ale TPA je také super, jak RIPE tak normal)
    třešeň- Capella
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: all time favorit mine - vanila custard :) i kdyz ten ma fuu super... slany karamel, coconut, menth custard, donut, kaktus citron...

    tpa pak koolada

    a hledam faaaaaakt dobrou jahodu a třešeň
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam