• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    NEX28XZ: tak to je pohoda :) jako vypadá to pekne no, akorat nemusím holt to zlato :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: a nebo najít někoho kdo se bude vracet že států a poprosit ho aby ti to vyzvedl a přivezl...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: co tak koukám na jejich stránky, tak to mají mezi zakázanými komoditami. Takže bych to viděl tak, že to buď necháš vrátit prodejci a dohodneš se s prodejcem aby ti to poslal nebo můžeš zkusit poptat nějakou kurýrní společnost (DHL, FedEx...) jestli by ti to mohli zajistit.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Jinak jak jste mě strašili s tim sklem že bude k hovnu ptže ihned nebude nic vidět a tak... vapim od rána a takhle to vypadá, kondenzát tam je to ano ale zamlžený neni vůbec a je krásně vidět všechno, já se bál spíš že bude strašně topit ale kupodivu topí míň než origo top cap.

    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Tak mi shipito zásilku s Asmodusem vrátili do skladu a nechtěj mi jí poslat protože je to Vape product? To celkem totálně nechápu a vůbec netušim jak to teda dostanu do Čech. Teď mi prostě leží v nějakym skladu v Kalifornii a netušim co dál.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: na gear bestu uz je.... objednavam hned co se rozhodnu pro nejaky malinkaty dual :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    TRAGIKOMIX: ted jsem ho zrovna dneska videl v naky akci..27$??
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Mate nekdo info kdy budou Shipovat ten Zeus Dual?
    JIKE
    JIKE --- ---
    zná někdo?

    Talent Vape HATO 238W TC Mod - $53.48 Free Shipping|GearBest.com
    https://www.gearbest.com/...um=mail&utm_campaign=GB_ecigarette_180428_1524906105&eo=43FN6p8MskDPopJz
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ZVIRATKO: jo to chápu, jako treba LaTabaccheria nebo etrem neco jako dekang... porad jsem ale +/- na necelych trech dnech a posledni tyden dva na zeusovi menim casteji protoze proste cista chut je cista chut .. a teda nemluvim mega buildech o 4x10 otocek :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    MUTOID: to zalezi hrozne na tom jak a co clovek kouri, jsou liquidy se kterejma mi coil vydrzi tyden a jsou liquidy ktery doslova zlikvidujou coil za par potahu... :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nechcete nekdo nahodit anketu jak casto cisti kazdy coils? :) ... by mohlo bejt zajimavy.. a ja zacinam mit tendenci misto prumnerne 1x za 2,5 dne na 1 denne :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Wismec Reuleaux RX GEN3 Dual Review and Rundown | Small, Lightweight and Powerful
    http://www.youtube.com/watch?v=bllHL8lTEZ0
    COSMY
    COSMY --- ---
    ja mam doma citron jeste tak snad se priste dostanu konecne na ten sraz az bude :D a neskoncim zas nekde pod vodou
    mel jsem i grape ale ten chutnal dobre mam doma i prichut mango ale to je ice a jako hodne ice :o/
    4000 shlednuti na amiky te malo ne :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: přesně!
    ZVIRATKO: :-D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HARAKOCZKA: s timhle jdi do Cernyho humoru, co kdyby na to nekdo kliknul pri veceri...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HARAKOCZKA: tak jako mozna jo, češi asi nebudou moc na chladivy ... ale, ja to adv vyzkousim protoze ted jak je tepleji jsou ty chladivy obcas vhod...

    jinak ted testuju pack alo a sladky jak cecek, takze trochu naredim a jedu dal, mnamka po obede venku na slunicku pri posezeni mezi praci :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jj jsme videli ,hrebik ne e a ja mam doma ted tri mnamky a uz tyden si pochutnavam :D
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Já se tedy obávám, že prodej v ČR ovlivňuje spíše tahle recenze... https://youtu.be/fMfcmjrQAtg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam