• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JUDE
    JUDE --- ---
    hoši co si mam koupit za squonk sadu běžně dostupnou vaše naše jejich teda ne případně jinde v cz?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: me by zajimalo cisteni a udrzba u toho... uvidime
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jasně
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: To jen pro zajímavost. Uvidíme.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já bych počkal na recenze, ty destičky mi tedy dost připomínají tu co byla v ncr rda...
    JIKE
    JIKE --- ---
    Introducing the everlasting subohm tank - Joyetech RFC Riftcore Duo
    http://www.youtube.com/watch?v=WYIsFyVQYX4
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: hmmmm ... me uz cestuje zeus dual no, tak to engine 2 uz je pro me na nejakou chvilku pasé :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Zkus hard reboot. Factory reset OEM FW. Pokud nepomůže asi během nabíjení to odešlo... :-(
    A udělej si compowte bqckup
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SAKALICEK: Jen tak behem nabijeni, ted funguje ale jen kdyz je tam nastaveno power supply takze nemuzu dobijet a nevidim stav baterie.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    https://youtu.be/i_wHwM_juw8 Jake keramika je proste pekna :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Hmm kdy a po čem ti triáda vypovedela službu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: to je nějaká chyba. Ja tam nechal Power supply, a pak to nějak přehrál ale asi několikrát a různé, nevim uz pak to zas slo. Nejsem si jistý. Jaký to ma vliv pak na kontrolu baterie apod.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Mno jo, ale me se to nejak samo nevyresilo, at s tim delam co chci jakmile to zmenim zpatky na li-iont tak jsem zpatky kde jsem byl.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: jojo jsem ti to říkal ze to poslape. :-) taky jsem se escribe prohrabávat desítky a desítky hodin a testoval. Ale uz vím prd. Ale tohle si pamatuju dobre. To me hodne potrapilo.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: jak jsempsal. Záhadně se to pak vyřešilo samo. Vzpomínám si ze jsem to pak nějak upgradoval a pak pri změně na li iont o slapalo jako pred tím.. asi chyba ve FW.
    2,8V je jeste uplne v pohode.
    Ten stav a ukazatel i detekci si již nepamatuji jak to bylo. I ten cut Off ale to by jsi v tom režimu vývojáře mel twky někde nastavit.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Tak mame progress, podarilo se mi se pripojit a po zmene na power supply tedy obejiti detekce baterek mod zacal fungovat, nicmene kdyz se pokusim zmenit zpet tak zase prestane a v tom power supply modu samozrejme neukazuje stav baterek a nema zadny cutoff takze moc bezpecne ani realne pouzitelne to neni. Povedlo se ti to nejak dostat do puvodniho stavu? Jinak jak do toho stouram tak jsem zjistil, ze Finder tam ma od vyrobce take nastavene docela vtipne hodnoty jako 25Wh kapacitu a cutoff na 2.8V, problem jsem s tim nemel, ale je fakt, ze ja nikdy nevybijim az na 0%.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Sorry jak píšu ale už na to nevidím. Jsem na nohách od 5:30 a jsem totálně vyřízenej z práce ...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: To bude tím ze si ji thinkvaoe asi modifikuje a kost Vape má trochu něco jiného v natavení šle fw musí být stejný. Dal bych výchozí nastavení a přehrál ho originálem. Pak zkenil tohle. Podle me to jež celá náhodná chyba. Protože po přehrání fw pak změna tohoto pole zase neměla žádný vliv. Ale pomohlo to a dalo se ze zařízením operovat. Osobně si myslím ale ze to nemusí pomoc a pomůže jen změna toho pole. Chyba v tom sw.. a osobně si myslím ze to nastane při nějakém nahrání nastavení do zařízení, nebo aktualizaci která se nedá indetifikovat (aspoň janto nevím). Zní to dost bizarně, ale je to tak.

    Až se ti to podaří spustit změn to pole a nahraj nastavení. Pokud to i tak nepůjde co ti radim. Bude to znít divné, ale je to fakt asi Hw... ale i to se mi nezdá.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Mno me ted vubec nejde pripojit a stahnout nastaveni, escribe spravne rozpozna mod, ale nahlasi neznamou verzi FW a mod hlasi error, up to continue a kdyz zmacknu tak znovu. Jdu to jeste zkouset, ale jestli tohle je bezny FW problem tak je ma vira v DNA dost otresena...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam