• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HUGOT: za me drop ale oni ti tu poradi zkusenejsi :)
    JUDE
    JUDE --- ---
    JIKE: já na to odpověděl první na světě v důsledku používání mobilu umřel v 2017 jen v UK 1 člověk každých 10 dni celosvětově to budou stovky lidí za rok....
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    Poradite nejaky blbuvzdorny RDA? vyuziti predevsim na testovani liquidu a spiralek, tudiz prevazne single/dual coil. Aktualne stridam Vaporesso Nebula (80w) s Veco tankem a Joyetech Espion (200w) s Themisem nebo Kylinem. Vsechno jsou to tanky a neni to uplne vhodny na testovani liquidu... Sam vybiram mezi Dropem od Digiflavor a Wotofo Troll V2. Necham si ale rad poradit i neco jinyho. Nejaka pro a proti u dvou zminenych? Nebo neco jineho? Diky
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: prostě klasika, potřebují o něčem psát, tím se živí
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK: Jo, navíc vzhledem k elektronickým cigaretám je releavntnější statistika explozí baterek obecně a tu samozřejmě vedou mobily.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Co víc potřebuješ než Finder :D I po skoro dvou letech je původní Finder nejlepší mod který jsem kdy měl, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém, vydržel hromadu pádů a stovky hodin používání. Triádu převálcoval na celém poli, problémy s triádou jsem ještě nedořešil ale ok, to je chip nicméně má řadu dalších konstrukčních opomenutí a vypadá po půl roce hrozně zatímco Finder má jen na pár místech odlouplý lak a to je vše. Prostě ThinkVape opravdu s tím designem a materiály opravdu dělají to co jejich jméno naznačuje zatímco Lost se v tom ztraceně plácá.

    Jinak blba s mechanikou neřešit a popravdě bych vůbec nebyl proti omezení mechanických modů. Je to zastaralá záležitost která prostě laikům do ruky nepatří a jejich výbušná extempore pak zbytečně negativně dopadají na všechny vapery i když používají bezpečné módy. Takhle se zbytečně dostaneme k další nesmyslné legislativě jen proto, že má stále někdo pocit, že bez chipu to hulí lépe.
    JIKE
    JIKE --- ---
    je to blbý je to blbý je toho málo DNA 250c

    Dna250c Online Deals | GearBest.com
    https://www.gearbest.com/dna250c-_gear/
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: já to sem posla protože mi to poslalo zase lidí... děs
    HOUMLES: často to je mech + blbá nebo i dobrá, ale oddělaná baterka + zkrat apod. osobně vím že i sebelepší baterie v mechu vydrží fakt jen chvíli...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HREBICK: prej mech mod z filipin .. ale ty vetsinou bejvaj kvalitni a vyhlaseny takze spis bych to tipnul na blbej coil (malej odpor) nebo nevhodna baterka.
    na zahranicnich webech psali, ze prej ho zabila nejaka cast z ty exploze co mu vlitla vnitrkem pusy a prorazila lebku spodem, tak nevim no. prijde mi to divny, protoze pri vybuchu jde ta vlna nejmensim odporem coz by melo jit od tela ven.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Achjo, zase nějakej jantar s nekvalitní "no name" sračkou...už mi to dneska řikaly dva lidi....
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Prvni vape složen a jede :]

    Full metal jacket Tesla Invader 3 + Switch mod RDA s dual 0.32Ω + Big Mouth Caramel & Capucino + trochu Desert Ship
    Nejde to rozbít, jde s tím zabít - a ta Tesla dává tak hrozně, že to musim mít stažený úplně na minimum. Takže battery life bude super, od včera večer + do teď hulim a furt 85%

    JIKE
    JIKE --- ---
    Američana zabila elektronická cigareta, explodovala mu v ústech - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...rican-florida-postel-pag-/zahranicni.aspx?c=A180517_075605_zahranicni_pmk
    BAAL
    BAAL --- ---
    WOLFGAR: Výborně, děkuji za rady!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Jop, uz neobjednavam nic jineho nez VTC6 a jsou to proste nejlepsi baterky do vseho, uz i ty hg2 jsem vyradil a dam je jako napajeni svetel na kolo.
    BAAL
    BAAL --- ---
    WOLFGAR: Takze tyto?

    NKON | Sony Konion US18650VTC6 3120mAh - 30A - 18650 formaat - Oplaadbare batterijen
    https://www.nkon.nl/sony-us18650vtc6.html
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Jedine nkon, ten rozdil v cene oproti CR je tak velky, ze se vyplati i kdyby jsi bral jen 2.
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    BAAL: ja beru baterky zde: https://www.nkon.nl/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam