• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: jj koukam po nem :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Tak na trhu uz je par slusnych dvoubaterkovych squonku. Gbox je fajn kdyz si vymenis lahvicku.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: 1 baterie.. budeš brecet :-( to bys tam musel udělat z 0,2 si gl 2ohmy :-)) mtl
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: chystam se na ten squonk, tak uvidime jak to bude, nejak jsem se nerozhoupal jeste a pomysleni na spoustu ejuice ale k jedny baterii me porad docela strasi :D ... mam to ale, jen to nabuildit a pohrat si s tim
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: :-D dudlici SME tu všichni haha

    Ono fakt záleží. Porovnám sms 250 a alien třeba všecko stejný jen mód jiný. A DNS nemůžu vybít :-)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: "dudlikujes" :D :D :D jj hlavne v aute a vecer
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Hele to bude spis tim, ze to dudlikujes porad 25ml na tak nizky vykon je slusna spotreba, ja davam 30 na 100w
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ne e, mam rad chladnou paru takze 30-40W... a to nabijim zasadne na nabijecce, musi to byt cipem prostě, jinak si to neumim vysvetlit... na siriusu od modefined je to uplne to samy, je to ale dvoubaterkac a tak kousek pres pul dne... bafam denne 20-25ml 70/30
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: No to jsi kolem 61w ze?
    Já cekam cca 2 měsíce na ijoy elite... dnes to poslali z FT.. konecne.
    Zeus dual by me taky zajímal
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: ja mam na zeusu kolem 0.3 a mam co delat aby mi 3x 18270 3k mAh vydrzeli cely den, to je ale spis tim Prism...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: ne e, jeste cekam kurnik, objednaval jsem pak najednou neni na sklade a poslali to pred tydnem teprva!! :/ ... mam ale uz recurved a pecka :)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Co ten Zeus Dual Coil.. Uz s tim nekdo vapujete?
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: I když je to dost o odporu.. logicky.. přerostl jsem z 0,18 na 0,28 a vydrží to o něco déle na stejný výkon.. logicky
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Me přesně asi po roce začaly umírat ijoy 20700 mi přijde a asi dost to protrpely u odporu 0,07Ohmu. Jako na začátku to bylo nevycerpatelny na cely den.
    Takže i to ze tam mám na tom asi 108000 potahů...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    XBAHNO: Jo u dvojky uz jde nabijet, je to silna guma ktera tam zapasuje, podle me se inspirovali vodeodolnymi bluetooth repraky, jbl presne takhle ma udelane nabijeni take.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    WOLFGAR: Kdyz na to koukam, pod gumovym spuntikem nahore je co? USB? A spuntik je demontovatelny bez nastroje? A nabijet z USB to umi?
    Jinak tu jednobaterkovou verzi mam prave pul roku a to vubec neni spatny skore, takhle dlouho u me zatim nic neprezilo, drzi a zije. Baterky sice uz pomalu umiraj, ale mod je jak novej.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Aegis dorazil, balik byl v lepsim stavu nez od posty tak asi to poskozeno pri preprave preventivne pisou ke vsemu. Aegis vypada dobre, bez problemu se na nej vleze 28mm tak aby pri padu na bok mod porad spadnul na gumove boky, nebo 30ka ale ta uz to pri padu schyta. Barva vypada solidne, pravda cerno cerveny bych radeji ale tak alespon mam konecne ten spravny mod do skladu :D Bez baterek je lehci nez jsem cekal, nejspis jeste lehci nez puvodni aegis. Do ruky neni spatny i kdy ten predek mohli trochu zaoblit. Uvidime co vydrzi.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    sraz v kvetnu koukám uz asi nebude :D jak to vidite? nekdo nahodi anketku na cerven/cervenec?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    mate nekdo doporučení na 20700 baterii ktera ma vic jak 3k mAh? vyplati se vubec?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Zitra mi ho doveze dpd do prace. Presne 14 dni od objednavky, nejdele trvalo nez se to odlepilo z Ciny, s mezipristanim v Amstru ze ktereho to pak pres dpd slo jen dva dny. Chteli dorucovat uz dnes, ale nebyl jsem cely den doma tak jsem to hodil na zitrek do prace. Jsem zvedavy uz proto, ze ve sledovani je "package damaged" tak uvidime jestli super odolny mod prezil vubec let :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam