• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    COSMY
    COSMY --- ---
    TRAGIKOMIX: jj praha co v brne ze :-P
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    COSMY: Kde by proběhlo předání? Praha? Do Brna nejedu :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    neprida se nekdo k objednavce https://www.vapeclub.co.uk/ ?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: ja tam ted mám ty z toho baleni a ok... jinak coilogy fused clapton a trochu lepsi ale to je asi spis prostě zvykem
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Jake spiralky (odpor) jedete v tom Zeus Dual Coilu? Vcera mi prisel ale prvni build se mi moc na chut nepovedl..
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: jedu 65w na singl 0,35mm průměr Togo nichrom co jsi mi doporučil z činy- bacon cotton zastrihly pod gta a jede to i s hi vg. Ale. Neede u chaos VAPE.
    Vis nad čím přemýšlím? Nad tim samým co Ty... co jsi mi dal Ty a Zvire ochutnat aromac...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: hele tak cely den chain vape na tom dualu pri 55-60 a v pohode zatim ale spotreba strašná
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ajjj... jsem ten post o zeus dual omylem smazal.. takze znova ve zkratce
    Chut lepsi ale to spis diky vetsimu objemu mlhy, airflow super, buildovani napoprve v pohode... zere samoze vseho mnohem vic :) ... opravdu proste vetsi bracha prvniho single Zeuse
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: no to solo ale neni soucasti balboni, nekoukal jsem po nem protoze se mi nelibi :) ale meli by ho snad v cz uz prodavat za par kacek
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: To uz by slo, no mrknu na nej a uvidim.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: jasny :) ... k tomu dualu je extra sklo bubble co ma poodle mereni djlsb 5.8ml
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Zastrihavat k zakladne je pravidlo u vsech gta, ale jestli tam mas spiralu co jedes na 30 tak problem urcite mit nebudes. Ja tam mam spiralu co chce tak 60 a tu uz to uzasobovat nestaci, ale me ty maly vykony proste uz nechutnaji. Jak jsen psal Jikovi ja uz premyslim, ze prodam uplne vse a nakoupim 4 30kovy aromamizery a bude, za tech par let co vapuju jsem nenasel lepsi atik a uz se mi ani nechce zkouset neco s kapacitou pod 5ml. Tech 10 u aromace je ideal ze to nedolejvam co dvacet minut jak ty 4ml mrnata.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: vatu mam kendo gold protoze proste fakt drzi hafo dzusu... cotton bacon je sucha asi tak o polovinu driv
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: no vypada to tak +/- 4ml... u zeuse single je zasadni detail jak dlouhou mas vatu, zastrihavam a dostrihavam to tak aby to presne koncilo pod tou zakladnou, ale fakt presne a nikdy s tim problem nemam... u dual je dulezity aby to vatou nebylo ucpany a tak vyčesávám a vyčesávám nez je tam ta vata proste a pekne na volno.... na single jedu 30-35W a dual na 55-60W a oboji s 70/30 dzusem
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Kolik to ma kapacitu a hlavne jak zasobuje? Ja musim jak u Zeuse tak Themise vyvrtat vetsi diry protoze proste zustavaji oba suche a na vyssi vykony nesvedou dostatecne zasobovat.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    BIG NEWS for Vaping in Canada
    http://www.youtube.com/watch?v=vl2O3D_VG44
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Kdo jdete dneska na vape bazar na smíchov?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: jj koukam po nem :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: tak prave proto tu mam to pulse 80w a zatim jsem ho nerozjel pze pravdepodobne zjistim, ze jsem vyhodil penize za to ze mam mod a dalsi baterky po kapsach :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam