• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CERMI_FOX: si do hlavy udelej jednu dve dírky jehlou u toho eleafu a bude ti sat ok
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    existuje prosím nějaký atomizér, který dobře nasává liquid (používám 80% VG), je malý (aby šel nosit EDC v kapse), neprotéká a jdou do něj koupit hotové hlavy, abych si nemusel motat?
    Mám Smok, ten protéká, a eleaf, ten zase zase pomalu nasává liquid a tak se dá jednoduše spálit, tak hledám nějaký ideál
    BAAL
    BAAL --- ---
    LEXXA: Cool to jsem presne hledal
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BAAL: to je moc drahy?
    Glycerín, 99,5% 1,25 kg (glycerínový olej), CAS 56-81-5, Pharma ...
    https://www.vapecentrum.cz/...2461974-glycerin-99-5-1-25-kg-glycerinovy-olej-cas-56-81-5-pharma.html
    BAAL
    BAAL --- ---
    Da se nekde v Praze koupit VGcko od Fichemy nebo jineho vyrobce za slusne penize nebo musim zase objednat postou?

    Zjistil jsem ze jsem na suchu a zasoby pryc:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zajímavé. mě se co vapuji více dělá plak, imunitu už jsem měl v kopru, ale asi to tomu moc nepomohlo. každopádně následně v ústech člověk má trochu jiné prostředí,, než kdyby nic nejedl - jen pil. tedy přirozené to není, ale to tvrdím pořád. Spíš je otázka toho, jak následně pak častěji čistit zuby, nebo dezinfikovat třeba listerinem (ale po něm si vapo fakt neužijete...).
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Elektronické cigarety mohou poškozovat imunitní systém, varuje výzkum — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...lektronicke-cigarety-mohou-poskozovat-imunitni-system-varuje-vyzkum
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    budto blbe googlim nebo nevim.
    hledam prime srovnani colossalu a mx series.
    colossal je ted na reklamaci a az prijde pujde do sveta asi.
    takze hledam neco se skvelym tc, aby to dobre padlo do ruky, melo dobre vymysleny 510 port (mod taham obcas v kapse a to muj colossal neprezil patrne) a aby to nevypadalo jako prdel.
    ve hre mi zustaly dani extreme 3 a prave mx series.
    dani se mi libi trubkovitosti ale se sirenou to bude vypadat ze taham obusek.
    na cene vyrazne nezalezi ale zase nemusi to stat tolik abych musel prodat ledvinu.


    NEVIEM: hele jestli kouris tak narazove je to dost blba situace. ano, all in one je rozumne reseni ale kdybys nechaval liquid uvnitr tyden tak to muze udelat paradni bordel v civce. nehlede na tom ze aio sety nemivaji nejlepsi baterky takze tenhle rezim je zabije. na druhou stranu jestli ti nevadi ze jednou za, reknem, pul roku si koupis novej kit. jako proc ne. jestli te berou cigarilla tak ti treba sedne black tobacco od flavourtecu. mne prislo ze je to nejbliz k cigaretam. (cti chutna jak prdel)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zdá se mi to a nebo ten boom se nějak zastavil? poslední TOP je DNA 75c a DNA 250c + modely. ale od jiných značek je taková jaká si stagnace.
    taky mi celkem vadí, že nepoužívají už všude universalní USB C

    tanky, ty ještě tak nějak jo. kor třeba ten intake
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: Centr neřeším. Spis tu šířku vůči módu kam bych to narval :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: bohužel nemám šupleru, aby ti to změřil, ale co jsem koukal na různé videorecenze, kde to měřili, tak by to mělo 27mm s bubbleglass a 25mm s rovným sklem. Dole na základně to bude trochu složitější - ona je dole trochu zkosená, takže sice je 24mm, ale na samotný mod dosedá odhadem tam 23mm.

    Jo a nevím, zda sis všiml a jestli je to pro tebe důležitá informace, ale nemá stavitelný centerpin.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TAMTEN: možný bych tu měl, ale je to starý Cuboud s Cubisem a Notch Coil + 2x Aspire baterie + nahraná Liška
    NEX28XZ: musíš hodně pít a na slunci asi ten nikotin je na mozek jako alkohol + teplo
    JIKE
    JIKE --- ---
    HARAKOCZKA: :-) dik za test. Asi do nej půjdu. Mám rad singl a ta konstrukce me dost nadchnula(i to ze nekonfenzuje v kotelne) nebo naprosto zanedbatelně. V naustku.. to tak proste je no. Základnu by měl mít cca 24mm nebo je to 25? 27mm je se sklem
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jako nandat ho na Intake? Doteď mě to nenapadlo ;-)
    Zkusil jsem to a nevejde se.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Super díky! A poslední dotaz: zkoušeli jste cap ze zeuse? :-)
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    JIKE: Já ho měl zase tužší, než se mázne liquidem. Sedí jak přibitý, ani náznak nějakýho leaku :) A oproti Zeusu je na něj v balení náhradní těsnení.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: jinak ano, je to stejný systém.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: já bych řekl, že je maličko volnější než má Zeus. Ale to mi vlastně vyhovuje.

    Začínám mít pocit, že by to chtělo sraz dříve než na podzim. ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HONZEEN: dotaz: ten horní CAP - má systém jako ZEUS - neklouže to nějak, je to v pohodě? dost se mi tento atík od začátků líbí a cena je nyní zajímavá..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam