• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    Haha
    Nový typ... cívky / odporoveho tělíska


    Coil-less Innovation! Joyetech Ultex T80 Kit Review + Giveaway! VapingwithTwisted420
    http://www.youtube.com/watch?v=sE8GfZ7-RB4
    COSMY
    COSMY --- ---
    MIXI23: jesli to neni prosle tak bych to bral vsema 20 :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    COSMY: od kámoše co jezdí do Améru a vozí mi zásobičky :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    MIXI23: ty jo kde si sehnal euphorii?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MIXI23: docela bych si vzal ten koblih a ten pudding. jsou uplne plny???
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Někdo zájem ? vše síla nikotunu 3Mg - jsou to 2 x 100 ml / 1 x 60 ml / 3 x 30 ml.

    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    NEX28XZ: to aby tu cartridge clovek vyndaval po kazdem pouziti:-/
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    LUCKERCZ: No pokud si toho dostatečně rychle nevšimnu a neni tam liquid tak jo. Hlavně celý je to o držku prostě, zapomeneš vyndat cartridge a jdeš spát... samo ti to žhaví pak to blafne.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Look what I found on AliExpress
    https://s.click.aliexpress.com/e/cncA7pvO
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    NEX28XZ: to ze ti zacne sam zhavit, to se ti spali hlava?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TEDDYBEDDY: mas se na co tesit :)




    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LEXXA: To rád slyším. Mám na cestě mtl rdta.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    WTK: Hele uvidíš třeba ti sedět bude, já beru jen porovnání EQ a Teros... v potahu mi přijde Teros teda mnohem příjemnější ale zas je na hovno že při plnění prochčije a sám žhaví. Možná je to jen o zvyku.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    tvl. ted se mi do pracek dostal galaxies mtl a oproti sirene je to nebe a dudy!
    mame radost
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NEX28XZ: Potah je na mtl no, innokin ma vetsinu dost jako cigaro jen par kousku volnejsich. Pachut zkus to nejak prostridat a uvidis. Nemam primo EQ alr hlav od innokinu jsem vapoval nekolik druhu a vsechny byly v pohode, ale nejaka sance ze dostanes spatnou hlavu nebp treba hlavu kterou spatne skladovali je.
    WTK
    WTK --- ---
    NEX28XZ: sakra zrovna sem si ho vcera objednal:))
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    LEXXA:
    LIQUIDY | NICOTINE SALTS LIQUIDY | 10 ml Extrapure Booster 50/50 Nic. Salts 20 mg/ml | ELIQUID BRNO
    https://www.eliquid-brno.cz/...SALTS-LIQUIDY/5/7591-10-ml-Extrapure-Booster-50-50-Nic-Salts-20-mg-ml
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEX28XZ: kde kupujes slat nic? nasel jsem neco v kanade ale zatim jsem nic neobjednal v nadeji ze se najde jiny kanal...
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    JIKE: Tak dorazil ten Innokin EQ, zpracovanej hezky, plnění skvělý, to že je na tlačítko taky... protože Teros mi někdy sám žhaví v kapse což neni ideál (dostane se bublinka kam nemá a vytvoří podtlak a pod si myslí že taháš) ale teda jak všichni chválej ten potah a chuť tak nevim zatim no. Přijde mi že ten potah je divnej a dost utáhlej na 15w a že je tam dost pachuť. Sem docela nasranej.

    LUCKERCZ: Míchám si 50/50 se salt nicem, ale hrozně mě z něj bolela palice i třeba v 6mg/ml takže sem teď asi na 3mg/ml.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    NEX28XZ: co tam do toho lejes? =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam