• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    WOLFGAR: Hele mě normálně chodí měsíční Zamplebox s 11ti 30 ml lahvičkama a ještě mi to nestopli :-) a poštovný z USA mě vyjde na 250,- Kč což když si vezmu cenu České pošty (balík do ruky na dobírku) za 168,- Kč tak to není až zas tak hrozný.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Já se už dávno ničemu nedivím. Prachy proste vládnou světu od soby co vznikly. Nicméně je to velká Škoda. Teoretický by to mělo naopak podpořit vývoz do zemi mimo US - tedy k nám. Jen doufám, ze se u nás i v EU nic dalšího v podobně Debilnim stylu nechystá...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No prime objednavani z ameriky to asi ovlivni, jinak tezko. Je to jen primy prodej, registrovani obchodnici a dealeri budou fungovat dal. Jenze protoze vzhledem k tomu, kolik stoji postovne a jak vehementne chytaji zasilky z US celnici a domahaji se vypalneho tak se prime objednavani stejne nevyplati. Takze spis pruser jen kdyz mas v oblibe nejakou hodne vzacnou maloprodukci kterou do Evropy nikdo nedovazi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Vypada to ze FDA zakáže veškerý on-line prodej Vape produktu. To ze za tom stojí tabáková lobby je asi jasný.
    Spis jak to ovlivní prodeje u nás nebo ze zahraničí?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Ani ne. Měl jsem/ mám jen zezahranici RipeVapes a konkrétně tabák VCT na který me navedl krasne Zvířátko :-) Vanilla Custard Tobacoo (snad the best of)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: yep, zkoušel jsi jich víc?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Myslíš Salts?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: taky jsem už nad ní přemýšlel, vyzkouším ... máš nějakou doporučenou?
    JIKE
    JIKE --- ---
    What Happens To Your Body ● When You VAPE For a Month?
    http://www.youtube.com/watch?v=zFyUlBpy5gU
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Dávám znovu zda bude mít někdo zájem. Vše 3Mg - 70/30. Sharky jsou: Foggy Daddy / CocoBolo / Bogaloo / Royal Strudel / Melon Shark. Více info. do SZ.





    JIKE
    JIKE --- ---
    příklad: dnes od cca 10:00 do 17:00 - vyhuleno jen asi 1ml 30mg NIC-SALTS ...

    normálně bych dával už 20ml... 3mg
    JIKE
    JIKE --- ---
    mají tam i AEGIS...

    Geekvape Aegis Legend Mod 200W - $52.99 Free Shipping|GearBest.com
    https://www.gearbest.com/...l&utm_campaign=GB_ecigarette_180921_1537526911_t43&eo=ZRVW258OFJEM4D5CK3
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TWOH: Mám zánovní V2 na prodej a 450,-
    TWOH
    TWOH --- ---
    JIKE: Můžu zkusit ještě, je to zkouška trpělivosti. :)

    WOLFGAR: Jo půjde, ale nejdřív jsem to zkusil tady, než to objednám a měsíc budu čekat, což mi štve no. 8)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TWOH: Deck z prvniho supreme tam nepujde? Ten se da koupit samostatne.
    $8.54 DIY Authentic Steam Crave Aromamizer Supreme RDTA Replacement Postless Deck - stainless steel at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/products/3052/10019527/6185900
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: Strc tam do toho místa kam se dává drát jehlu a klestemq ji tam postupně tlac - ve stejnou chvíli odsroubovavej.
    Na tomto principu to muzes dostat ven

    Další možnost je do díry na drát kde je cerv vyvrtat znova diru tam ke už je přes cerva tím se zbavit jeho části a pak to vydolovat nějak ven.
    TWOH
    TWOH --- ---
    Náhodou nechcete se někdo zbavit dual postless základny na Steam Crave Aromamizer Supreme V2 RDTA/RDA?
    Jsem koukal na film a nevšimnul si při utahování červíka vypadlý spirály, takže jsem to utáhnul naprázdno a lup, strženej závit, hodinu jsem se snažil to různejma bitama dostat ven, ale asi je tam nadobro navždy, jelikož to neodvrtám. Nebo nemáte nějakou zkušenost, jak to dostat ven?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Primárně asi dost nerez a ni80. Hodně jde o to jestli to vypalis a jak - jak se změní povrch kovoveho vlakna... čím víc vypalujes, tím je povrch “porezniejsi” a tím víc scéna nej chyta bordel. A taky jde o to- kdo jak ten drát vyrobil. U složitých srazu je to podobný ale dost tam hraje roli i struktura (mezery kde se lip chytá bordel).
    Dost roli hraje i kondenzace v kotelne.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    předpokládám že druh namotaní a eventuálně materiál cívky má vliv na to jak se na ni usazuje bordel .. když pominu džus samotný, který má jednoznačně zásadní vliv na to kdy bude zabordelená, jakej námot a triky máte aby coil vydržel o něco déle čistý? :) ....jsem se nějak rozmazlil a fakt už cistim víceméně denně a chtěl bych to nějak zase posunout, nebavi me to :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIXI23: člověk hloupej není, ale lidi jsou stádo hovad :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: :D pekne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam